blackcalla sreda, 30. september 2009 ob 15:15

Danes sem za 2 minuti pustila napačno parkiran avto tam kjer seveda ne bi smela Žalosten
samo zaradi tega, ker je bilo vse zabasano in sem si mislila na hitro skočim ven, uredim zadevo in že letim naprej...
nisem še niti prav prišla do vrat, sem se obrnila da še enkrat pogledam avto, če je "vse ok" in vidim, da je poleg redar. Seveda sem letela ko zmešana do avta in ga prosila če mi kazni ne napiše Hudi da že grem vstran...

zdaj pa ne vem na čem sem Žalosten napisal mi je obvestilo o prekršku. Sedaj pa ne vem kaj to pomeni Mislec ali dobim kazen po pošti? Kakšna je praksa pri vas? Sem namreč iz MB in sem po 5-ih letih šla v vaše konce in takoj naje**** Hudi

Avto prvo kot prvo sploh ni bil moj, podatkov ni vzel nobenih... in potem v tistem šoku sem pozabila vprašat kaj sledi naprej...
ker ne bi rada tega sploh omenjala šefu (ki je lastnik tega avta), ker ne vem zdaj če dobim kazen ali mi je bilo izrečeno samo opozorilo... mi je žal da če že dobim kazen, da mi ni dal tam na licu mesta položnice... sedaj pa sem v strahu kaj bo Žalosten ali naj sploh kaj omenim ali ne Žalosten

prosim prleki za kak nasvet in izkušnjo...

Legionar sreda, 30. september 2009 ob 15:20

Meni je Babič negda nastava gor listek, pa sen bija tak besen pa ša do njega pa reka nej
to nese župani (te je to bija še Špindler) pa nej si župan to nekan vtekne. Avto sen püsta na kraji
ceste, ki je te še šla skoz Lotmerk, kdo je bija še stori Glovni trg. No, kazen sen te fseeno ploča,
kapa mi je drügo preostalo? Pa tüdi za tistih 5 jürjof sen se ne šteja več razburjati. Hudi

Tebi pa svetüjen, ka lastniki avta pač poveš za dogodek, pa ka boš kazen pločala, pa upan
ka de lastnik to razma. Tak hüd pa je venda opet ne, ka nebi. Hihihi Se pač zgodi vsakemi, nič
se ne sekiraj. Kul

Je pa resen noro ka toti redari v Lotmerki tak 'vestno' svoje delo oprovlajo. Nič so ne življenjski,
pa razumevajoči. Pa bi mogli biti, zato ker delajo z lidmi, pri takšen deli pa tüdi moreš takši
biti, ne vedno vse na nož iti, pa fse samo skoz peneze glejati! Sramota!

Dejan sreda, 30. september 2009 ob 15:51

Ja to si te mela nesrečo, ka je redar venda glih negi tan okoli bija. Ker ponavodi jih nega glih na spregled samo tak Nasmeh Pa še kakši MB registracija avto te pa to malo hitreje kazen napiše, kak kakšnemi domačini Nasmeh

Podatke od avta pa si je te itak napisa dol. Pa de te tisti kej po pošti doba od kerega je avto.

Šefi pa itak, ka te to poveš. Venda neje tak opasen šef, ka tega ne bi razmja Nasmeh Pa pločaš kazen pa srečno.

Pa dobro bi blo znati, v keren kunci Lotmerka je te to bilo? Nasmeh

blackcalla sreda, 30. september 2009 ob 17:05

hmmm... ampak je redar povedal, da je to zdaj opozorilo (o kazni pa ni nič govoril) in da je to opozorilni listek, tak da nisem prav razumela ali bom dobila kazen ali ne.
Kaj pri vas ni tako, da ti list zalepijo na šipo??? (tam not je pa potem tudi položnica)

Ker 80 € se mi sploh ne zdi malo Žalosten

Legionar sreda, 30. september 2009 ob 17:19

Najprej bi blo dobro vedeti, kaj ti je redar sploh da zaen listek in kaj na jen piše.

Dejan sreda, 30. september 2009 ob 17:22

Ja če nesi dobila nobene položnice te verjetno nesi dobila kazni. Pa če je izrecno reka, ka je to opozorilo pa o kazni neje nič poveda. Te si dobila samo opozorila, ka naslednjič v Lotmerki parkerej pravilno Nasmeh

Ja negda je bilo tak, ka si na šipo doba gor folijo s položnico. Zej pa ne ven kak je, da so še mi nikoli ne napisali kazni tü pri nas.

Šefi pa bi vseeno lehko povedala, ka potli ne bode presenečeni, či kej po pošti dobi Nasmeh Razen či je res tak zajebani šef Hihihi

MHA sreda, 30. september 2009 ob 17:40

Jas tüdi mislin ka se te usmilja, či ti je reka ka je opozorilo. Šefi pa bi tüdi poveda, pa te pač tisto ploča či bi ke prišlo.

Legionar sreda, 30. september 2009 ob 17:45

So tüdi drügačni načini za šefi se malo prküpiti, jas ne ven, či tota diklina tega ne ve ali kej? Vrag smejun

blackcalla sreda, 30. september 2009 ob 18:40

bom probala nekak elegantno omenit tudi šefu Pomežik
čeprav vem, da se bo razburil najprej ko sam hudič Zloba
aja, na listku pa piše: opozorilo o prekršku No ja

(prav fajn vas je prleke brati... kje so tisti časi, ko sem še redno hodila po vaših koncih in imela priliko vašo špraho poslušati vsaki dan Zardel )

MILAN sreda, 30. september 2009 ob 18:56

Hihihi diklin azej oš veko šanso ka se spotiš tistih lepih cejtof med nami pa ka s enafčiš kej po nešen ,si pa joko dobrodošla.
Pogledni si stron www.kunstni-prleki.si
lp

Pepek z brega sreda, 30. september 2009 ob 21:19

Mislec Mislec Mislec
Droga puca, nejbole pametno bode, ka ti lepo pozoveš v Lotmerk na opčino, pa jih derektno pitaš, kak stvari stojijo... in to pret kak boš šefi kejgot omenila.

Jas bi reka, ka je resen samo opozorilo, samo ti fseno rojši pitej, ka te nede toti hec nazodjo toplšno košta - ven venda znoš, ka se ti pol kozni oprosti, či v osmih dnevih platiš...

Je pa f celi toti tvoji štoriji ena stvor, kera mi ne gre v glavo, samo o ten rojši nen javno guča... Tiho Zloba Zloba

Ne bodi hüda na nos Prleke - ven de se že porihtalo...

Dejan četrtek, 1. oktober 2009 ob 01:13

Legionar je napisal/a:
So tüdi drügačni načini za šefi se malo prküpiti, jas ne ven, či tota diklina tega ne ve ali kej? Vrag smejun

Vrak pa tvoja pamet Hihihi So tüdi isti načini, ka bi se na lici mesta redari odküpila Vrag smejun Te bi tota tema čist odveč bila Kul

MILAN četrtek, 1. oktober 2009 ob 07:35

Vuuhuu red je red pa makar slab

Legionar četrtek, 1. oktober 2009 ob 07:40

Dejan je napisal/a:
Legionar je napisal/a:
So tüdi drügačni načini za šefi se malo prküpiti, jas ne ven, či tota diklina tega ne ve ali kej? Vrag smejun

Vrak pa tvoja pamet Hihihi So tüdi isti načini, ka bi se na lici mesta redari odküpila Vrag smejun Te bi tota tema čist odveč bila Kul


bojše šefi kak redari, dugoročno de več haska mela od tega. Hihihi

Zvončica četrtek, 1. oktober 2009 ob 23:26

Joj dedi.... Jezik

Legionar petek, 2. oktober 2009 ob 10:45

Mi ji samo dobro čemo. Kul

Dejan petek, 2. oktober 2009 ob 10:57

Zej ste diklino čist prestrašili s ten, nan niti nede štela povedati, kak je zadevo rešila Hihihi

Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.