Dejan petek, 19. februar 2010 ob 14:38

Ja ve so večkrot bli v Lj pa še ge indi. Sej pa so Slovenci Nasmeh

MHA petek, 19. februar 2010 ob 15:55

Teko jih ne poznan pa ne poslüšan ka bi zna ke so po narodnosti.

Mitja Kos petek, 19. februar 2010 ob 16:12


"Upejmo, da bo več takih dogodkov, bi lehko kakši koncert od Perpetuum Jazzile bijo ki v naši bližini."

Res je. Če bo šlo vse po načrtih bo zadnji koncert Perpetuum-a pred odhodom na turnejo po Ameriki prav v naših krajih, se ve v Prlekiji. Točno kdaj, kje in zakaj pa v kratkem. Ploskač

Dejan petek, 19. februar 2010 ob 16:22

Pa ne dugo nazej, so bili v Murski Soboti.

SlovenianDevil petek, 19. februar 2010 ob 16:25

Dejan je napisal/a:
Pa ne dugo nazej, so bili v Murski Soboti.

prejšji mesec so bili, se mi zdi, pa naslednji mesec so v soboti, samo so razprodoni že...

@Mitja Kos: to pa je lepo čuti

Legionar petek, 19. februar 2010 ob 21:23

Dejan je napisal/a:
Pa besedila poleg.

Vseeno pa je bojše na koncert iti, samo sedeti pa glejati, kak pa sploh ne znati, ka je Oliver v Lotmerki Pomežik


Že že. SAmo mislin ka obstoja bole malo lidi tan recimo nad 30 let starih, keri ne bi znali vsej refrena Cesarice, Oprosti mi pape, Skalinade ali pa še kere jegove znone. Pomežik Kda pa je človik šteja ka bi malo zapopevali namesto jega, pa je vse vküp zglejalo kak na korminah. Zloba Tak pač je, lidje se več ne vejo veseliti, ne popevati. Zgleja ka smo Prleki vseeno ne tak veseli pa sproščeni lidje, kak sami sebe včosih poveličüvlemo. Hihihi

Dejan petek, 19. februar 2010 ob 21:58

Ne posplošüvati Nasmeh

V glovnen, koncert je uspeja, bi še uspeja bol, či toti ŠIC amateri ne bi liči gor vüžgali. Oliver bi priša 1x, 2x, ... nazej stoposto.

Legionar petek, 19. februar 2010 ob 22:19

Mislin ka ne posplošüvlen. Čen povedati, ka je odziv publike na koncerti bija zlo slab. Naša mi je provila, ka kda je bila na koncerti Olivera v Kranji, je cela dvorana popevala, taka so ti pre samo kocine šle gor. Tü pa kormine. Hehe

Kapa se tega tiče, pa mislin ka bi Oliver priša nazej gor. Samo či bi šteja, bi po moje lehko priša, vepa te nazoj vgasnoti totih liči je venda tüdi ne takši problem. Po moje smo ga vseeno malo razočarali. Žalosten

Dejan petek, 19. februar 2010 ob 22:25

Ja neje, kak so enkrat liči vüžgane, ke boš te tan seda pa čaka. So se normalno lidje zdignoli takoj. Kak se liči vüžgejo, to pomeni, ka je kunec. Či pa v temi sediš pa bi se že drli ke, Hočemo še, Oliver, Oliver, ... Nasmeh Pa mislin, ka ne bi dugo trebali se dreti, bi hitro nazej priša Pomežik

Legionar petek, 19. februar 2010 ob 22:27

E, glih to ti provin. Či bi publika bila malo bole glasna pa zainteresirana, bi priša nazoj, mislin ka so ne liči tisti glovni vzrok, ka je ne priša nazej. A-A Venda ne misliš ka de se Oliver obrna pa priša nazoj gor zavolo tega ka se je por lidi to zdrlo. Za legendo kak je Oliver pa se je že treba malo bole potrüditi. Jaaa

Dejan petek, 19. februar 2010 ob 22:33

Ja kak so se liči vüžgale, se je folk takoj stana pa ša. Lehko bi se nas 100 tan napre še drlo Oliver, Oliver, ... samo ke bode te nazej hoda za 100 lidi še enkrat. Jebiga, folk bode mogoče za drügič zna al pa tüdi ne. Lotmerk še je pač vedno eno malo vekšo selo, folk pa kmečki Nasmeh



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.