Makaveli ponedeljek, 29. marec 2010 ob 22:19

mene zanima ki se v lotmerki dobimo 17.4....ki občina keko sen gleja nima nič pametnega napisanega....ki pa ob kekih....taka lehko kej kdo pove če ve....aja pa dejan ne premikaj teme Haha ki to spada pod dogajanje v prlekiji Pomežik

Nela torek, 30. marec 2010 ob 08:27

A v Lotmerki de tota akcija? Naja pa bodo lidje prisli? Da se mi zdi, ka je skoro vsakemi ze vseeno.... Mislec ce glejan, kak je vedno trg nastloni.

Dejan torek, 30. marec 2010 ob 09:28

Zbrali se bomo tan, gi so smeti Nasmeh

V drügi temi je bilo že zapisano, ka je zbirališče pri gimnaziji ->
http://www.prlekija-on.net/forum/3/dogajanje-v-prlekiji/22279/smeti-tudi-v-naravi_6.html

Kak pa je kej s ten pa ne ven. Niti se mi ne do več rovati pri občini, ker so zgleja neresni.

MHA torek, 30. marec 2010 ob 09:43

San res je naša občina nezainteriserana za toto akcijo, kera je na podlagi prostovoljstva, bi lehko z minimalnimi stroški spucali UE Lotmerk.

Makaveli torek, 30. marec 2010 ob 15:22

so mi odgovorili z ove jihove strani


Akcija se bo po celi Sloveniji začela ob 9h dopoldne. Sicer pa bodo v začetku aprila natančnejši podatki glede časa in kraja zbora dostopni na številnih plakatih po vaši občini ter preko lokalnih medijev. Če pa bi radi že prej vedeli lokacije, si lahko pogledate zemljevid zbirnih mest:
http://www.geopedia.si/?params=L6468_T1368_vL_b4_x483479_y102619_s9#T1368_L6468_F410;10113580_s9_b4_vF

(v Lotmerku sta trenutno dve) ali pa kontaktirate lokalno organizatorko v vaši občini, Andrejo Torič (andreja.toric@ljutomer.si; 02/ 584 90 49).

Progress torek, 30. marec 2010 ob 16:59

Razkrižki župan se je zahvala za objavo v cejtingah za čistilno ! Te pa, če nemo znali kam iti pa gremo na Razkrižje.

Zvončica torek, 30. marec 2010 ob 22:53

Hja pa resen de tak.....jaz sen toti naši akterki pisala pa predlagala ka se smeti ob cesti na Kamenščak posprovijo...že tri tjedne čokan na odgovor. Hjooj Pa si mislin ka so jo venda na občini samo določili teko ka je ime gori...kak zgleja ji je ne za tote posle. Ke pa so te lotmerški zeleni????Če so že vsi pohmrli ali kej je z jimi??'

MHA sreda, 31. marec 2010 ob 10:44

Jas sen prešji teden gleja, pa še za Lotmerk ne blo nikše kontaktne osebe, vendar je res, takaka je Zvončica rekla, ka je san na papiri.

Makaveli sreda, 31. marec 2010 ob 14:28

ke vi pijete? če pa sen napisa ki se dobimo v lotmerki....če pa češ prijaviti smetišče pa trebaš nareti na jihovi stroni pod prijavi odlagališče oz. lokacijo

Akcija se bo po celi Sloveniji začela ob 9h dopoldne. Sicer pa bodo v začetku aprila natančnejši podatki glede časa in kraja zbora dostopni na številnih plakatih po vaši občini ter preko lokalnih medijev. Če pa bi radi že prej vedeli lokacije, si lahko pogledate zemljevid zbirnih mest:
http://www.geopedia.si/?params=L6468_T1368_vL_b4_x483479_y102619_s9#T1368_L6468_F410;10113580_s9_b4_vF

(v Lotmerku sta trenutno dve) ali pa kontaktirate lokalno organizatorko v vaši občini, Andrejo Torič (andreja.toric@ljutomer.si; 02/ 584 90 49).

MHA sreda, 31. marec 2010 ob 15:40

Ja, san pred cejton še je lotmerška občina nič ne mela napisano, drüge pa so že mele vse kontaktne osebe pa kreje.

Dejan sreda, 31. marec 2010 ob 15:47

Makaveli je napisal/a:
ke vi pijete?

Jas špricar al pa pivo, či že pitaš pa pločaš.

Makaveli je napisal/a:
(v Lotmerku sta trenutno dve) ali pa kontaktirate lokalno organizatorko v vaši občini, Andrejo Torič (andreja.toric@ljutomer.si; 02/ 584 90 49).

Toti del pač ne gre vküp, da očitno nečejo nikomi nič povedati Nasmeh Venda čejo vse smeti sami pospraviti.

Makaveli sreda, 31. marec 2010 ob 16:43

meni je vse jasno...2 lokaciji če češ še kake informacije pa kontaktiraš Andrejo Torič

Dejan sreda, 31. marec 2010 ob 18:37

V ten je glih problem. Nekoga kontakterari, či pa nücajo tak dugo, ka de akcije že kunec.
Verjetno si še na občino nigdor ne kakšega vprašanja posla.

Makaveli sreda, 31. marec 2010 ob 19:32

še je 17 dni do te...in ja sen že posla...samo nikoli nisen doba odgovora




Zvončica sreda, 31. marec 2010 ob 22:21

No, pa to je glih to kej razlogamo.....na papirih štima ovačik pa ne düha ne slüha o kakšen migaji z občinske strani. Spim

Makaveli četrtek, 1. april 2010 ob 18:47

saj pa ki bi nej migali...saj pa prijavili se so za projekt....lokacije so napisane...pa to je to

Zvončica četrtek, 1. april 2010 ob 22:40

Si pa optimist....no, fejn bi blo če bi bilo kej iz toga. Ti greš ? Mislec

MHA sreda, 7. april 2010 ob 19:00

Skoperano z občinske strani:

Občina Ljutomer obvešča vse zainteresirane, kateri se želijo udeležiti vseslovenske akcije OČISTIMO SLOVENIJO V ENEM DNEVU, ki bo potekala 17. aprila 2010, o poteku akcije in sicer:

1. Zbirna mesta za udeležence so pri vseh gasilskih domovih na območju celotne Občine Ljutomer. Zbor udeležencev je ob 9. uri. Na lokacije odlagališč, katere se bodo čistile se udeleženci odpravijo v lastni režiji
2. Akcija po tekala po vseh krajevnih skupnosti na območju občine na lokacijah. Koordinatorji organizacije čistilne akcije po krajevnih skupnostih so predsedniki Krajevnih skupnosti.
3. Komunalni odpadki se bodo pobirali ločeno (plastenke, steklo, mešani odpadki) v vrečke, katere bodo udeleženci prejeli na vseh zbirnih mestih.
4. Hrana, pijača in delovne rokavice prinesejo udeleženci s sabo.


Prebivalce Občine Ljutomer vljudno vabimo, da se v čim večjem številu udeležite vseslovenske akcije ter tako pomagate čim lepši podobi naše občine.

Pa ne pozabite na dobro volje.



Progress sreda, 7. april 2010 ob 19:21

Končno nekaj otiplivega in uradnega iz Lotmerka.

prlek1825 sreda, 7. april 2010 ob 22:31

jaz bom reko tak za toto čistilno akcijo...podpiran jo keko jo lehko ke se mi vidi pametna stvor....mi pri gasilcih večkrot organiziramo ke takšega...malo popucamo smeti drevje pa tak dale potli pa se tudi malo poveselimo,,,tak ke neje vse v tem ke pač pucamo ampak je tudi ene vrste način družeje ke pa itak gnešji den lidem fali...tak da naj živi čistilna akcija 17 april pa še več jih nej bo Ploskač Nasmeh



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.