Dejan torek, 8. junij 2010 ob 18:19

Pomalen de se začelo.

Sivi panterji v Ljutomeru

Na pobudo bivšega ljutomerskega župana in nekdanjega poslanca v državnem zboru Jožefa Špindlerja je bila ustanovljena seniorska organizacija ljutomerskega občinskega odbora Liberalne demokracije Slovenije, poimenovana Sivi panterji. Namen organizacije, ki bo kot neodvisna lista sodelovala na jesenskih lokalnih volitvah, je vključiti čim več starejših občanov in jim ponuditi možnosti sodelovanja pri aktivnostih na vseh področjih, želijo pa si povezovanja z vsemi organizacijami. Predsednik organizacije je postal Marjan Munda, sekretar pa Alojz Vogrinec.

http://www.vecer.com/clanekpre2010060805547846

Zanimivo ime. Gda sen naslov prebra, sen misla, ka ma Lotmerk novi moto klub Nasmeh

optix torek, 8. junij 2010 ob 21:19

Me prav zanima kdo bo kandidat Sivega panterja na jesenskih volitvah,glede na to ka je sekretar panterof LDS-ovec, verjetno de res ki še nekdanji župan Špindler kandidiral.

Almanah torek, 8. junij 2010 ob 21:38

NO NO NO...malo pomeje, ka razložim.


LDS je politična stranka, katera ima podmladek ( tak kak vsakša malo večja politična stranka). Podmladek je MLD (Mladi Liberalni Demokrati), ima pa LDS tudi t.i. veterane, starejše člane stranke, toti pa se imenujejo Sivi panterji.

Ta ka to so vse skupine v sklopu stranke LDS.

SlovenianDevil torek, 8. junij 2010 ob 23:36

Ka pa či domo Dejana za župana??? To ja Mislec
Te bi se vsej naredilo nekej....

Dejan sreda, 9. junij 2010 ob 11:32

Hihihi
Sej je Jurša dosti nareda od ke je župan. Samo malo bi se lehko tüdi bol občanon posvetja, predvsen tü v našen kunci, ne samo v Pürgi Hihihi Jas sen ga glihtak volja.

MHA sreda, 9. junij 2010 ob 19:02

Pa Jürša de še vendar en mandat doba. Jas sen tüdi prvo misla ka gre za kakši moto klub. Nasmeh

DarkMAN sreda, 9. junij 2010 ob 19:58

optix je napisal/a:
Me prav zanima kdo bo kandidat Sivega panterja na jesenskih volitvah,glede na to ka je sekretar panterof LDS-ovec, verjetno de res ki še nekdanji župan Špindler kandidiral.

Po kuloarjih se pa güči ka bi kandidotka totih ponterov znola biti prejšnja First Lady Josephine Vuuhuu

Almanah sreda, 9. junij 2010 ob 21:05

Seveda de Jurša še en mandat doba, če pa de kak zgleja edini kandidat.

Nihče neče biti župan.

Zej pa če je tak vse dobro v občini, ali pa vse tak slabo, pa je drugo pitaje.

Legionar sreda, 9. junij 2010 ob 21:26

Fsaki ob določenih pogojih pa izpunjeni starosti pač lehko kandidera... Jaaa Jaz mislin ka je Jürša preci dober župan, kese naretega tiče. Samo je pa ena slaba stron: baje je občino zlo zadužja. Hudi

MHA sreda, 9. junij 2010 ob 21:36

Zato pa nišče neče kandiderate. Pisk

DarkMAN sreda, 9. junij 2010 ob 22:13

Legionar je napisal/a:
Fsaki ob določenih pogojih pa izpunjeni starosti pač lehko kandidera... Jaaa Jaz mislin ka je Jürša preci dober župan, kese naretega tiče. Samo je pa ena slaba stron: baje je občino zlo zadužja. Hudi

Te de on po domoče sam svoj neodvisni dr.. ja . Hehe

Güči se ka de meja dvo podžupona pa eno podžupanjo, kera bo zaj to , ova ki ma güče na brütifi Hahaha

Dejan sreda, 9. junij 2010 ob 22:28

Ja sej se lehko dela vsega boga, či se zadužiš. Zato nej to oddela, vači de en drügi župan to na grbo doba. No morti, de za 4 leta, te tisti še več dugof doba Mislec

DarkMAN sreda, 9. junij 2010 ob 22:41

Točno tak Dejan ! Mislec

ka pa svetniki, nič se ne güči či do se toti do se kaj mejali ali bodo opet eni te isti ? opasna sta sosid pa sosida z lotmerškega Beverly Hillsa tota dvo ta opet po preferenčnih ruknila Hihihi

kokot sreda, 9. junij 2010 ob 22:51

zej treba povedate, keri beverly hills misliš, negda se je gučalo ka je beverly hills tan na juršofki, zaj te gda so segrapofci naredli ove vrstne hiše tan proti cezajofcon, te se je gučalo ka je tan beverly hills.

ke se tiče zdajšjega župona jurše, lotmerk zgleja si ne zasluži bojšega župona kak je toti mesor. res je ka franc dela dobre klobose pa suhe salame, samo to opet ne pomeni ka je sposoben voditi občino. zodjič sen ga posluša v parlamenti pa je opet takše razlaga ka smo se duma cepali od smeha eno por krot mi je skoron vujšlo od režaja.

v glovnen, lepo bi blo ka bi lotmerg doba nekšnega dostojnega župona keri bi se briga za lotmerk ne pa samo za cesto lotmerk - branek.

recimo po mojen bi blo vredi gda bi se gospa marijica gjerkeš kandidirala za županjo, glede na to ka je teko let podžupanja pa situacijo na občini zelo dobro pozna, pa tudi enkrat ne bi falilo ka kakša ženska bo županja , gi piše ka morejo moški vedno biti ?

DarkMAN sreda, 9. junij 2010 ob 22:58

kokot je napisal/a:
zej treba povedate, keri beverly hills misliš, negda se je gučalo ka je beverly hills tan na juršofki, zaj te gda so segrapofci naredli ove vrstne hiše tan proti cezajofcon, te se je gučalo ka je tan beverly hills.

ke se tiče zdajšjega župona jurše, lotmerk zgleja si ne zasluži bojšega župona kak je toti mesor. res je ka franc dela dobre klobose pa suhe salame, samo to opet ne pomeni ka je sposoben voditi občino. zodjič sen ga posluša v parlamenti pa je opet takše razlaga ka smo se duma cepali od smeha eno por krot mi je skoron vujšlo od režaja.

v glovnen, lepo bi blo ka bi lotmerg doba nekšnega dostojnega župona keri bi se briga za lotmerk ne pa samo za cesto lotmerk - branek.

recimo po mojen bi blo vredi gda bi se gospa marijica gjerkeš kandidirala za županjo, glede na to ka je teko let podžupanja pa situacijo na občini zelo dobro pozna, pa tudi enkrat ne bi falilo ka kakša ženska bo županja , gi piše ka morejo moški vedno biti ?


podžupan pa bi ji lehko bija njen sosed, zaj itak nuca peneze ka si je takšo črno VW zver kupa.. Vuuhuu

Dejan sreda, 9. junij 2010 ob 23:01

Kokot, kak bi te ti meja jo za županjo, či pa si ovokrot pisa, ka samo tumarije guči? Mislec

kokot sreda, 9. junij 2010 ob 23:40

što pa je zaj jin sosed?

Dejan vidin ka si provi furumaš ka bereš to je za pohvalo, ja res je tumarije sprašuvle samo fseeno za franca juršo je provi diplomat, moreš pa znati ka franc ne bi bija župan pa poslonec, či ga marijica gjerkeš ne bi zrivala pa inštruirala kak more gučati pa obnošati se. na konci je ona zaslužna ka je od enega mesora iz simentalke naredla uglednega meščana z braneka, keri je župan in poslanec hkrati.
pokoži mi druge kandidate keri so se tota leta kandidirali pa so fsi potegnili krotko, od ovega mađara kusteca, mičota, indihara, mahoričke.


pa še neke veki uspeh je ka ma prlekija svojega ministra gori v lublani bor neke smo uspeli, dozda smo ne meli nič zaj imamo poslanca pa ministra, pa za to fse je zaslužna gjerkešova.

tak ka či bi šteli ka je prleški triumvirat popln, bi moga jurša ostati poslanec, gjerkošova postone županja , jen sinek pa je minister.
mislin ka nega potrebe ka je jurša poslanec pa župan isti cajt

Zvončica ponedeljek, 14. junij 2010 ob 23:05

V Lotmerki nucamo friško kri na oblosti....nekoga ke je ne že okuženi z raznoraznimi vezami ....

Pepek z brega ponedeljek, 14. junij 2010 ob 23:07

Hahaha Hahaha Hahaha
Ti a sioptimist....

Kak te misliš, ka bi neše takši lehko priša do kandidature? Keri pa de ga podprja?

Zvončica ponedeljek, 14. junij 2010 ob 23:16

Takši kak jaz....če bi meli možnost izbire. Mislin ka nas je puno....ne ven pa če zadosti. Bi pa nas verjetno povozila periferija...Samo če ne probaš ne veš če se do ali ne. Bole je problem v ten ka se kakši ke bi bija dober ne kandidira....



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.