DarkMAN petek, 2. julij 2010 ob 16:44

Lenny To ja To ja To ja

Meni pa je še najbojši ovi jegof namestnik, ki najč napisano ne ve šteti,kaj toti je tudi v kumrovci šolo nareda?
Hjooj


Železna lady pa njena dvo rudeča satelita pa bodo itak pred volitvami door to door sistem za svetniški glos včesnoli. Haha Haha Čarovnica

Meni je tota špricar kampanja Vino tak smešna ka bi si skoro moga septembra dopust vzeti pa iti glejat komedijo v živo Kokice

Od totih svetnikov ka so zaj na sceni se mi še najbole dopodne ovi policaj od mlodih, toti ma edini jojca povedati kaj misli. Ka bi le takšnih lidi bilo več na lotmerški svetniški sceni. Policej


Dejan petek, 2. julij 2010 ob 16:47

Ja to je opasna naveza proti Pürgi. Glose dobi bole tan.

Jürša je nejbojši mesor med župani, tak kak je 6pack čukur nejbojši keramičar med reperi Hihihi

DarkMAN petek, 2. julij 2010 ob 16:59

Dejan je napisal/a:
Ja to je opasna naveza proti Pürgi. Glose dobi bole tan.

Jürša je nejbojši mesor med župani, tak kak je 6pack čukur nejbojši keramičar med reperi Hihihi



To ja To ja To ja Hihihi

Dejan, jaz sen tudi bole tan, pa ga NEM vola ! Hahaha

Neven kak pa to dovolijo ka so v kamapaniji na gasilskih domovih na oknih od notri plakoti od jega pa od ove Zverižjeni stranke plakati napofani.
Ne teko let nazoj pa so eni lidje keri ga podpirajo bili mišleja ka lotmerk nuca gasilce ne pa Pijunca
gasilci pa so kao glovna volina baza, zaj pa štindiramn, če so jim benificerani staž oblubili, tak ka se fsi že v toti stronki vidijo?

DarkMAN petek, 2. julij 2010 ob 21:36

Alojz Kraiger je napisal/a:
To sem glih slišal, da bi na Razkrižji tudi moral mlajši priti in da se nekaj šuška, ka bi naj bilo več mlajših kandidatov.


Ploskač Ploskač


zgleja ka so se naši kajkavski Prleki nekoga navolili

Super !! Aplavz če se tan to res zgodi častim rundo vsakemi na toten forumi
Na zdrovje

MHA sobota, 3. julij 2010 ob 04:24

Fčera se je te naš župan le neke glosja v parlamenti, no bra je san neke z lista. Hihihi

TUNČEK sobota, 3. julij 2010 ob 07:22

Neke pa je, čitati zno! Haha

DarkMAN sobota, 3. julij 2010 ob 10:09

TUNČEK je napisal/a:
Neke pa je, čitati zno! Haha

Ka ste tak čudni, je meja tak lepo napisano, kak da bi mu gospa z lotmerškega Beverly Hillsa spisala Hahaha

Dejan sobota, 3. julij 2010 ob 10:40

DarkMAN je napisal/a:
Dejan je napisal/a:
Ja to je opasna naveza proti Pürgi. Glose dobi bole tan.

Jürša je nejbojši mesor med župani, tak kak je 6pack čukur nejbojši keramičar med reperi Hihihi



To ja To ja To ja Hihihi

Dejan, jaz sen tudi bole tan, pa ga NEM vola ! Hahaha



Dere de ti okoli hiše s klobosami pa špricaron moha, te boš si hitro premisla Hahaha

DarkMAN sobota, 3. julij 2010 ob 11:48

Dejan je napisal/a:
Dere de ti okoli hiše s klobosami pa špricaron moha, te boš si hitro premisla Hahaha

resen je ka so tote klobose nekaj ekstra , samo mene se s kupico čmrge pa pesjo radostjo neda kupiti Ploskač

keko se spotin je na Kekeci Mojca nazodje tudi spreglejala, takšnih kerim se dioptrija poprovla pa je tu pod Branekom vse več Očolar

TUNČEK sobota, 3. julij 2010 ob 12:08

Če so klobose is prove mesarije, se jih teško odrečeš, gda pa jih poješ, pa si žeden in je do špricara ne daleč. Teško de se izogniti obojemi, če si pa karakter de šlo. Držmo pešice ! To ja To ja

kokot sobota, 3. julij 2010 ob 21:17

Darkmen kera je to gospa z lotmerškega beverli hilsa?

Franc je že zrihta klobose pa čmigo kera de se točila volilcon na štantih, tak ka bor to de meja, pa kuha de bograč na glovnen trgi s proti kandidati.
Vupan ka de tudi kakšega vola obrna tan pri sloveniki,tak kak pred 4 leta, ka klobose tudi niso nič posebnega več. Je bla kar fejna žurka.

TUNČEK sobota, 3. julij 2010 ob 21:20

Gda vse to čüjen, bi priša takoj na shod, samo mi je žo. ke nemren priti. Hihihi

Legionar sobota, 3. julij 2010 ob 23:40

Alojz Kraiger je napisal/a:
Pozdravljeni vsi skupaj
Sem malo starejši in zato ne utegnem tako hitro odgovarjati in se odzivati na te komentare. Malo sem preglednil vaše pisanje. Legionar, ki pišeš, kako te nihče nič ne vpraša ne za glavni trg, ne za kubače na poti na Juršovko, ki so meni všeč, .... Kako bi pa bilo, če bi za vse te reči spraševali občane? Zadeve delujejo tako, da na volitvah predstavijo svoje programe in prizadevanja, volilci pa se odločimo za program v katerem so najbolj zastopani nači interesi. Za to vlado je bilo za pričakovati, da si bo prizadevala za izbrisane in pedre zato se ne morem poistovetiti s tem in jih ne morem voliti. Jurša je v navezi s Segrapom gradbenik in se zavede, da ljudje hočejo videti nekaj zgrajenega, novega. Ni kaj oporekati, dokler smo volilci takšni.

Prav hecno je, kako župani hitijo v volilnem letu nekaj pokazati: Jurša park generala Maistra (kapo dol pred generalom, ampak ne vem kaj ima on z Lotmerkom?), Ivanušič čistilno napravo (ki sploh še ne obratuje, sej ni napeljana kanalizacija do nje).... Zato je predvolilni čas cirkus in kandidati so klovni, ki bi vse naredili za glasove.

Lep pozdrav

Ma, jaz sen šteja samo nekak na takši način povedati, ka mamo lidje možnost odločanja samo na volitvah, kasneje pa naši izvoljeni poslanci, župani, pa tak dale itak delajo po svoje...

Kapa se tiče strank pa županof, ki bi nej zastopali naše interese, pa je to samo pobožna želja. Hihihi Lujzek, tak si že stori, pa še skoz nesi gor priša, ka fsakši zastopa samo svoje
interese??? Hehe Jin se fsen vküper prisrčno yebe za nos za naše interese, večini je interes samo, ka pridejo na čimbolj komot pa dobro pločane položeje, ge to lehko še bole zastopali svoje interese.

Ivek nedelja, 4. julij 2010 ob 07:33

Krajgerof Lujs je napisa: kapa dol pret generalon, samo ne ven kaj mo un z Lotmerkon?
Rudolf Majster je poleg tega, ka je bija vojok bija tüdi kulturnik, kak bi temu rekli gnes den. Svoje pesmi je pisa pot imenon Vojanov. V Lotmerk je hodja na obisk k našen prven filmari Grosmanoven Karleki, s kerin sta bila pionira na razvijaji prvih barvnih diafilmof no pilekof. Spomenik če glih to povedati. Majstra kože kak človeka ot knige no kulture, ki je sleka uniformo, pa na stron dja gever, to je sablo. Mogoče, bi trebalo preštinderati, ka bi tiste sohe na ploci malo popunili s kipi zaslüžnih Prlekov, tüdi s Grossmanon no učitelon, župnikon, tehnikon, partizanon pa še keri bi se najša.

MHA nedelja, 4. julij 2010 ob 15:36

Neven ke čokajo s totimi kipi, Grosman-a bi res lehko postavili, pa še itaki je fsakšo leto Grosman festival. Nej bi ga postavili, pa za festival odkrili.

MILAN nedelja, 4. julij 2010 ob 18:43

Mislec PENEZA ZA KIP TREBA NEJTI

Progress nedelja, 4. julij 2010 ob 20:01

Keko ven je bilo povedano ka fsako leto enega postovijo, zej pa že duže nič.

TUNČEK nedelja, 4. julij 2010 ob 21:40

Meni se zdi čüdno, da nega v Lotmerki Grosmanovega kipa se bi un moga praktično meti kip. Za drüge zaslüžne prleke pa bi lehko napravili negi f parki alejo zaslüžnih prlekof - podobno kak je to že ponekod po Sloveniji, naprimer v Novi Gorici. To ja

kokot nedelja, 4. julij 2010 ob 23:18

en plac za spomenik je rezerviran za juršo.
tak ka zaj na ostale bi lehko dali grossmana, te pa se spisek stovi.


glede na to ka je izdelava spomenika droga, bi lehko milan iz gline nareda pa ga speka , ve to tudi fajn drži pa se gor zabetonira.

to sen negi vida ka mojo v nemčiji iz gline spomenik nareti pa mu nič ne fali, gi piše ka more biti iz železa?

MHA ponedeljek, 5. julij 2010 ob 01:59

Jürša že mo ploščo na ploci. Pisk



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.