TUNČEK sreda, 16. junij 2010 ob 19:25

DarkMAN je napisal/a:
kokot je napisal/a:
te pa v najem daj, ka je greh meti jivo neobdelano tak so provili stori lidje pa še to je istina!

Vi bi jaz da jivo v rejo, samo tast koplicira, ovokrot je grozija ka de se v ščovnico vrga, či ludski traktor na jivi zaorje , veš kak so stori lidje Žalosten



Pa stoj pret Ščovnico in me pasko, da ne skoči notri Hehe Hehe Hehe

Pepek z brega sreda, 16. junij 2010 ob 19:27

Lepo previdno, ka de hitro zraslo, pa fest rodilo....



TUNČEK sreda, 16. junij 2010 ob 19:28

Pepek z brega je napisal/a:
kokot je napisal/a:
či moš ti brajde pred blokon?
eh to se ti hecaš venda


Kul Kul Vuuhuu Vuuhuu
Nič se ne hecan... pred blokon mon posjene brojde...
Loni smo sadili..... jurko, šmarnico, klinton pa izabelo - fsakšega po eden trs....






A zej pa že ven pritebi so Štrki snemali "Jurka šmarnica klinton" Pomežik

DarkMAN sreda, 16. junij 2010 ob 19:37

No vidiš zaj se bodo povi s krovjimi ringli na človeka kaj ma dvo ali tri trsa sprovili, pa ga po žepi vdarili, je... tako držovo. Hjooj

prleški.vladek sreda, 16. junij 2010 ob 19:56

TUNČEK je napisal/a:
DarkMAN je napisal/a:
kokot je napisal/a:
te pa v najem daj, ka je greh meti jivo neobdelano tak so provili stori lidje pa še to je istina!

Vi bi jaz da jivo v rejo, samo tast koplicira, ovokrot je grozija ka de se v ščovnico vrga, či ludski traktor na jivi zaorje , veš kak so stori lidje Žalosten



Pa stoj pret Ščovnico in me pasko, da ne skoči notri Hehe Hehe Hehe



marsekere bi srecen bija ci bi mu tast v ščovnici kunča Hehe Brodolom

DarkMAN sreda, 16. junij 2010 ob 20:05


marsekere bi srecen bija ci bi mu tast v ščovnici kunča Hehe Brodolom


naj li živi veš kakšni dodatek za tujo nego pa pomoč mo, to so nam položnice.. Jaaa

prleški.vladek sreda, 16. junij 2010 ob 20:09

Viš tak je, en čas nazej sen negi preštja ka so pre na hrvatiji v okolici Zadra meli babico mrtvo v kuči več mescof zaradi socialne pomoči. Te potli pa je veka nevola bila ka bi socialni delavci mogli to pasko meti. Zej pa te tak neven kak so na kunci rešili.

MHA sreda, 16. junij 2010 ob 20:14

Pa prinas je tüdi že pred leti blo, ka je eden meja sfojo mamo v zmrzovalniki, pa te dere je penzija prišla, jo je k okni postava, ka jo je poštnar vida od vüni.

DarkMAN sreda, 16. junij 2010 ob 20:16

prleški.vladek je napisal/a:
Viš tak je, en čas nazej sen negi preštja ka so pre na hrvatiji v okolici Zadra meli babico mrtvo v kuči več mescof zaradi socialne pomoči. Te potli pa je veka nevola bila ka bi socialni delavci mogli to pasko meti. Zej pa te tak neven kak so na kunci rešili.

Tak to je, socialna stiska je huda, či naš oče nebi meli dodatka bi hudo bilo, nevem če bi sini na kunci mesca meja za tank na mopedi dati. Jaaa
Da bi večno živa. To ja

TUNČEK sreda, 16. junij 2010 ob 20:27

prleški.vladek je napisal/a:
TUNČEK je napisal/a:
DarkMAN je napisal/a:
kokot je napisal/a:
te pa v najem daj, ka je greh meti jivo neobdelano tak so provili stori lidje pa še to je istina!

Vi bi jaz da jivo v rejo, samo tast koplicira, ovokrot je grozija ka de se v ščovnico vrga, či ludski traktor na jivi zaorje , veš kak so stori lidje Žalosten



Pa stoj pret Ščovnico in me pasko, da ne skoči notri Hehe Hehe Hehe



marsekere bi srecen bija ci bi mu tast v ščovnici kunča Hehe Brodolom


Si misla taščo, ne pa tasta ?

prleški.vladek sreda, 16. junij 2010 ob 23:49

DarkMAN je napisal/a:
prleški.vladek je napisal/a:
Viš tak je, en čas nazej sen negi preštja ka so pre na hrvatiji v okolici Zadra meli babico mrtvo v kuči več mescof zaradi socialne pomoči. Te potli pa je veka nevola bila ka bi socialni delavci mogli to pasko meti. Zej pa te tak neven kak so na kunci rešili.

Tak to je, socialna stiska je huda, či naš oče nebi meli dodatka bi hudo bilo, nevem če bi sini na kunci mesca meja za tank na mopedi dati. Jaaa
Da bi večno živa. To ja



Či je tak hudo? Tepa nej stori jivo prijavi pa zavaruvle pa moli ka toča pa suša rukneta, nekej od tega de ziher. To je sistem večine kmetov v naši libleni Sloveniji Mislec

MILAN četrtek, 17. junij 2010 ob 08:35

Mislec KEKO PREŠTIMAN VOS VEČINA NE VE KAK JE ŽMETNO NA KMETIJI.
Totin malin je skoron ne mogoče preživeti. Tisti keri mojo dosti so malo na bojšen.
Meti slüžbo z nekšoj sredjoj pločoj si dosti na bojšen kak sredji kmet.

Razlaga kak mojo samo veke traktor to je naredla naša držova. Kmetom kredit kerega nedo mogli nigdor odpločati.

Progress četrtek, 17. junij 2010 ob 13:18

Sen na kmetiji gor rosa, neje bilo fsega na pretek, nesmo bili glih lačni itd...sem kmetijske stroke, pa ne zagovorjan kmete! Kda mojo traktore pa stroje v ne normalnih vrednostih - traktor itak košta več kak avto, te glih neso bogi. To je tak kak delavec, keri je bogi, pa star tan okrog 40 let si je son kriv ka je siromak.Tak je s kmeti. Provi ka dela celi den, jaz tűde pa še pol tega nimam kak keri kmet...Znejdi se pač.

Pepek z brega četrtek, 17. junij 2010 ob 13:51

Mislec Mislec
Nen reka, ka kmetje nevenkak lepo živijo, je pa resen, ka je tak hüdo, kak eni provijo tüdi ne. Jomrajo pa celi cejt od kej se jas spotin...

TUNČEK četrtek, 17. junij 2010 ob 14:25

Za jesti jin nede glih sfalilo, ke pa za bresposelne v mestih glih nemremo rečti Hmm

erof četrtek, 17. junij 2010 ob 19:50

Pepek z brega je napisal/a:
Mislec Mislec Šokiran Šokiran
Mislite ka bodo moje brojde pred blokon tüdi popisali???

________________________________________
pepek ti si zej že vinogadnik tak ka te te pod kmeta registrerajo Hehe

erof četrtek, 17. junij 2010 ob 19:55

DarkMAN je napisal/a:
MHA je napisal/a:
San so s tistin popison popisovalci več mafnoli.

Normalno ka so mafnoli, sodelavec ma hišo pa nekšno kmetijico par sto metrov od Golovca, na popis je priša nekšni naspidirani tip, ki je meja na vuhih pa nosi več ringlov kak vse krave v naši štali vkuper. Z hlevov 200m2 jih je rotalo 350. tak kak je MHA reka samo ka se mafne, ban.. pokvarjena. Hjooj


_______________________________________________________________
___________ izjava tedna kera se mi dopodne pa še res je __________

na popis je priša nekšni naspidirani tip, ki je meja na vuhih pa nosi več ringlov kak vse krave v naši štali vkuper.

kokot četrtek, 17. junij 2010 ob 20:03

tebi se izjova vidi, či pa je tak blo venda.
sami nekšni mutibariči hodijo popišovat kmetije, pa moreš poleg gllejati kak sokol ka nede kaj narobe spunija vun

Legionar ponedeljek, 21. junij 2010 ob 19:49

Progress je napisal/a:
Sen na kmetiji gor rosa, neje bilo fsega na pretek, nesmo bili glih lačni itd...sem kmetijske stroke, pa ne zagovorjan kmete! Kda mojo traktore pa stroje v ne normalnih vrednostih - traktor itak košta več kak avto, te glih neso bogi. To je tak kak delavec, keri je bogi, pa star tan okrog 40 let si je son kriv ka je siromak.Tak je s kmeti. Provi ka dela celi den, jaz tűde pa še pol tega nimam kak keri kmet...Znejdi se pač.

Strinjan se glede toga, ka si kmetje vločijo na grünt preveč mehanizacije. S ten si delajo preveke stroške, namesto ka bi stroške klestili! V Avstriji kmetje ustanovijo strojno zadrugo, poküpijo stroje, pa si jih med soboj posojajo, pa tak prišparajo. Pri nas pa ma fsaki kmet svoje stroje, in to so astronomski stroški! Pa tüdi kalkulacij si ne naredijo, ker plačüvaje določenih strojnih storitev bi jih včosik dosti faleje prišlo kak pa da kipüvlejo stroje!

Kapa se tote izjave o delavcih keri so si bogi krivi ka so siromaki, pa ne ven, či se hecaš ali resno misliš...Ker či resno misliš, je izjava -milo rečena- nefer do tistih, ker morejo za nekoga delati za 500 ali 600 evrov, zato ka si nešče žepe puni na toti račün.

TUNČEK ponedeljek, 21. junij 2010 ob 20:18

Mislin, ke je nibeden delavec ne krif, ke je reveš, dobi pač malo, zato ke tajkuni pa drügi lopovi poberejo smetano sürotko pa rastolajo delafcon. Glih gnes sen šteja f cajtngah ke dobi eden 72 ploč otpravnine - pa ne tistih delafskih pač pa svojih, ke so neke jurjof v evrih. Zato firme vrag jemle, za delafca pa se niše ne zanima. Kmet ali pa polkmet je le malo na bojšen, se mo neke zemle, da si pridela hrono, v mesti pa delavec nema tote možnosti.

Če de šlo tak napre, de moga delavec vzeti kramp v roke - Pepek bi reka : "Aubiks...." Tako



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.