TUNČEK četrtek, 8. julij 2010 ob 06:50

Toki sladoledi so po taljansken recepti, zato ke so aftomati tüdi taljanski. Zapuni si kokot Taljoni so dobri za : pice, sladolet, testenine, za gučati z rokami, za fuzbal pa zgleda, da ne več ! Pozdrav

MHA četrtek, 8. julij 2010 ob 09:32

En aftomat za sladoled je bija v BTC-ji, kak je oštarija gore.

zobl ponedeljek, 19. julij 2010 ob 20:55

Meni se vidi ka je pri lidli nejbojsi sladoled. Kupis eno kilo pa se poceni je.

MHA ponedeljek, 19. julij 2010 ob 21:15

Hja, san fprašanje z kakših pocenih sestavin je nareti.

kokot ponedeljek, 19. julij 2010 ob 21:21

Meni je s Hofra bojši!

DarkMAN ponedeljek, 19. julij 2010 ob 21:26

Eh jaz ga kupin v evrospini v celji pa je tak dober da se mi niti do cezojovec ne odtali, to so ti setavine Ploskač

kokot ponedeljek, 19. julij 2010 ob 21:33

Seveda!
Naš zet je küpa sladoled f Metroji v Groci pa je pripela vedno zmržjenega v Lotmerk, tak ka te tebi s Celja se tudi nemre ohloditi pa še ovo vrečko moš ka notri fukneš

DarkMAN ponedeljek, 19. julij 2010 ob 21:39

ma kakšno vrečko, ovokrot sem ga meja na zodji polici pa se je ne stopa
sem že misla ka mon klimo prmočno naštimano, samo mi je naš čeh z šrofincigaron zacajhna na klima komandi ge je keko stopinj.

kokot ponedeljek, 19. julij 2010 ob 21:47

Haha

keko te stopin tota tvoja klima fuda, či si meja na zodji polici gori ?

jas ven ka moš ove vrečke ka notri fukneš pa je vredi, to sen se zodjič pelo s piciklom pa si voza s hofera sladoled pa nikših problemof ni blo. da je sonce tak sijalo sen si doj stava pa si sladoledno banjico z vrečke vün vzeja pa si na glovo dja ka mi jo je ohlodilo



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.