Legionar nedelja, 11. julij 2010 ob 13:05

Grossman 2010 se bliža, reklamni letaki pa so tüdi že vüni. Jaaa Gnes sen pri Perli enega v roke doba, pa mi je vse sküper malo čüdno, pa sen ga poslikna. Tak zgleja na hrbtni stroni:



Poroba sen sliko zasüknoti, pa vseeno: kak vidite, je celi leta v angleščini. Zapa mene zanima, ge se to godi? V Lotmerki? Mislec Či v Lotmerki, zake je te letak ne v slovenščini??? Zake samo v angleščini? Či malo logično sklepan:
- ali je Grossmanov festival namenjeni samo angleško govorečin liden
- ali pa organizator avtomatski predvideva ka vsi vemo pa razmimo angleški


Jaz sicer razmin pa gučin za silo angleški, samo malo pa se mi vseeno noro vidi, ka organizator takšega znonega pa uveljavljenega festivala izdo letak samo v angleščini, o slovenščini pa ne düha pa ne slüha. Ke smo, Amerikanci , Angleži, ali Slovenci? Hudi

zobl nedelja, 11. julij 2010 ob 13:12

Ja baje probajo malo mednarodno nareti toti festival, ki na predvajanje tistih jihovih močkof pride 30 ludi v dvorano.
Malo si pogledni galerijo slik na grosmanovi stroni pa boš vida, ka na vseh prireditvah sedijo domačini oziroma organizatori sami, gostje pa sponzorji, ostali narod pa to bole malo zanimal ki je zvrt filmov takšna ka ...


fsaka čast dobro so se spomnili, poberejo sponzoron peneze, vidijo cannes pa tak dale

Legionar nedelja, 11. julij 2010 ob 13:13

Razmin jas to, samo či je festival v Lotmerki, bi se vseeno spodobilo, ka bi izdali letake nejpred v slovenščini, pa te v kakšen drügen jeziki. Ne pa samo v angleščini.

zobl nedelja, 11. julij 2010 ob 13:17

Mene či pitaš je to bedarija, moglo bi biti v slovenščini.
Veš ka se pa meni zdi, ka so toti letaki bli natiskani za cajta Cannes festivala gda so pod okriljon slovenskega filmskega sklada tan na štandi predstavljali Grosmanna pa delili letake.
Ki logike nega ka bi nešče delija v Lotmerki v angleščini letak?! Hihihi

Legionar nedelja, 11. julij 2010 ob 13:20

Či je tak, te je to dokaz, ka je že šlamparija na deli. Ge so določeni eni in isti lidje polek, je skoz nekša šlamparija. Hihihi O imenih pa ne bi. Pomežik

optix nedelja, 11. julij 2010 ob 14:18

Opazam, da so prejsnja leta imeli Grossmanov festival v casu prleskega sejma nekje 15.8, zdaj pa so kar dali julija Nasmeh

Dejan sobota, 17. julij 2010 ob 11:41

Evo van letak v slovenščini.

Dejan sobota, 17. julij 2010 ob 11:44

zobl je napisal/a:
Ja baje probajo malo mednarodno nareti toti festival, ki na predvajanje tistih jihovih močkof pride 30 ludi v dvorano.
Malo si pogledni galerijo slik na grosmanovi stroni pa boš vida, ka na vseh prireditvah sedijo domačini oziroma organizatori sami, gostje pa sponzorji, ostali narod pa to bole malo zanimal ki je zvrt filmov takšna ka ...


fsaka čast dobro so se spomnili, poberejo sponzoron peneze, vidijo cannes pa tak dale


Ka pa je s ten narobe, ka je takša zvrst? Hvala bogi, ka je neke drgačnega, ker nekšega ameriškega sranja od romantičnih fillmov pač ne treba rolati.

Pa malo preveč na pamet gučiš o sami organizaciji, sponzorih, ...

optix sobota, 17. julij 2010 ob 19:47

True.

Jaz ne pomnim,kdaj sem nazadnje glejal tote nove ameriške blockbuster filme takoimenovane A produkcije ko se vrtijo v kinu... zadnjič sem slučajno zvečer ko nisem mogel zaspati gledal na HBO , ovega novega batmana Dark Knight al kaj je ... Nasmeh
pa sem hitro zaspal od znanstvene fantazije Šokiran


Vredu je to da se trudijo na tem grosmanovem festivalu, je dosti filmov B produkcije v svetu ki so zelo zanimivi, ni vse v A produkciji pa v tem holywoodskem svetu blisca in skandalov Nasmeh

zobl ponedeljek, 19. julij 2010 ob 21:30

Me prav zanimle kak do leibach zjavili na trgi. To de vendar opasno ali? Zloba Zloba Zloba

kokot ponedeljek, 19. julij 2010 ob 21:35

na kaseto posneto do igrale, v živo nedo popevale....
pa še fstopnina či bo te tak nede nikoga, ki 15 evrov dati za korto te pa še za pijačo pa hrono, pa či ide naša poleg je to 30 evrov korta pa pijača kakših 20-30 pa si na 50 evrov takoj...

pa bog ne doj či srečaš koga znionega ka moreš rundo pločati.. te si skorok na 100 evrov.... drogi šport je to grota

zobl sreda, 28. julij 2010 ob 10:06

Je hoda že keri glejat filma Vinopiri ledena trgatev? Kakšen je film, neven ce bi ša glejat na trg? Mislec

misekovi sreda, 28. julij 2010 ob 11:18

Film je odličen ga moreš obvezno viditi, jaz bon ga verjetno ša še drugič glejat.

SlovenianDevil sreda, 28. julij 2010 ob 13:59

misekovi je napisal/a:
Film je odličen ga moreš obvezno viditi, jaz bon ga verjetno ša še drugič glejat.
Kak misliš drugič, se že ve kdo je naslednjo predvajanje? Jaz bi ga z veseljon šo pogledno, pa sen mogo delati... Žalosten

Dejan sreda, 28. julij 2010 ob 14:02

Vse piše, samo prebrati moreš Nasmeh
Premiera Vinopiri: Ledena trgatev

Za vse, ki si premiere niste ogledali, si film lahko ogledate v četrtek ob 23:30 na Glavnem trgu v Ljutomeru. Film se splača videti!

SlovenianDevil sreda, 28. julij 2010 ob 14:33

Dejan je napisal/a:
Vse piše, samo prebrati moreš Nasmeh
Premiera Vinopiri: Ledena trgatev

Za vse, ki si premiere niste ogledali, si film lahko ogledate v četrtek ob 23:30 na Glavnem trgu v Ljutomeru. Film se splača videti!


To mi opet nič ne pomoga, opet delan.....

Dejan sreda, 28. julij 2010 ob 17:44

Temi se te reče, ka nimaš sreče Hihihi

MILAN sreda, 28. julij 2010 ob 17:56

Mislec KEJ PA TE KAK DALE KA BOMO VIDLI FILM KERI SMO ŠE GA NE

Dejan sreda, 28. julij 2010 ob 18:39

Bote počakali ka bode na tv Hihihi

optix sreda, 28. julij 2010 ob 18:59

mislin ne vem komu pade na pamet da organizira ogled filma ob 23:30 ?!

23:30
VINOPIRI: LEDENA TRGATEV **
SLO, 2010, Vitomir Kaučič, 90min (OFF MAČKI)

** Projekcija filma z najavo avtorja/ev!


Se pravi, najava avtorja cca 10 minut, in film zacne 23:40, in ce traja 90 minut kar je 1h 30min, se konca ob 01:10 .


buhahaha pa kdo jim bo sred tedna prisel gledat filma ob taki uri ?

ajd da je vikend, ampak to je reden fehler organizatorjev...


kaj niso mogli dati film ob 21h pa da se konca neklje ob 23h...



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.