Dejan sreda, 28. julij 2010 ob 19:02

Po mojen pa de puno Nasmeh
Pol Lotmerka je itak na zavodi, tak ka se ne trebajo zaron stanoti Hehe

Progress sreda, 28. julij 2010 ob 19:23

Tak pozno de vse sküp ? Ka pa vreme ?

MHA sreda, 28. julij 2010 ob 19:28

Tü se jas strinjan z optix-on, vüra je prekesno.

Dejan sreda, 28. julij 2010 ob 19:32

Mah, jaz mislin, ka je to ne neke prekesno. Sej pa je to ne za store mame Nasmeh Toti filmi so za prav posebno publiko, ki še malo duže bedi, kak do enih ponoči Nasmeh

MHA sreda, 28. julij 2010 ob 19:43

Ja, san eni gremo drügi den delat.

Dejan sreda, 28. julij 2010 ob 19:48

Vepa je te op enih ne takša vüra, ka se do sedmih zaron ne bi vküp sprava Vuuhuu

zobl sreda, 28. julij 2010 ob 19:55

Neje to loni malo drugace blo, filmi se neso tak kesno vrteli ali?
Ce je za posebno publiko tepa neven zakaj je festival.

MHA sreda, 28. julij 2010 ob 20:12

Dejan je napisal/a:
Vepa je te op enih ne takša vüra, ka se do sedmih zaron ne bi vküp sprava Vuuhuu

Pol petih stonen. No ve to tudi nebi bija problem.

MILAN četrtek, 29. julij 2010 ob 07:26

Ploskač le glejat film je nekej dobrega

optix četrtek, 29. julij 2010 ob 10:34

mah...
letos je redna polomija Nasmeh

v torek je tudi bila komedija v kinodvorani so trebali začeti predvajati film "novice dneva" in so pol ure telovadili da film začnejo prikazovati, in slika je bila obrnjena - zrcalna, oni mojster ko v kinu vrti film si ni dal dopovedati da ima narobe trak v projektoru, kasneje je le gor prišel in je nekaj probal ročno prevrteti film nazaj, na koncu je film odpovedan bil in ga sploh niso prikazali...

MILAN četrtek, 29. julij 2010 ob 13:03

Tiho MORTI PA JE TO TAKŠNI FILM

Dejan četrtek, 29. julij 2010 ob 13:08

optix je napisal/a:
mah...
letos je redna polomija Nasmeh

v torek je tudi bila komedija v kinodvorani so trebali začeti predvajati film "novice dneva" in so pol ure telovadili da film začnejo prikazovati, in slika je bila obrnjena - zrcalna, oni mojster ko v kinu vrti film si ni dal dopovedati da ima narobe trak v projektoru, kasneje je le gor prišel in je nekaj probal ročno prevrteti film nazaj, na koncu je film odpovedan bil in ga sploh niso prikazali...



To si tan bija ali je to tak "baba čüla, baba rekla"? Nasmeh

optix četrtek, 29. julij 2010 ob 15:27

bija.

Makaveli petek, 30. julij 2010 ob 16:26




aja...pa optix...za vinopire pa vse filme ke so bli v šotori tisto noč je BLO NABITO PUNO...taka...ke boš pa zej reka ?

optix petek, 30. julij 2010 ob 17:11

jap, za vinopire vceraj je bilo nabito polno v sotoru pa se film je kul Kul
ne vem zakaj bi se ti vedno na forumu prepiral z nekom, ampak zgleda da nisi dobro prebral kaj sem napisal. tista polomija je bila v kinodvorani Nasmeh in ne v sotoru.

Makaveli petek, 30. julij 2010 ob 17:38

jaz se ne štukan...pa sploh sen nič ne reka glede tega ke si napisa za kino...

Dejan petek, 30. julij 2010 ob 17:56

In kak se van te zdi film Vinopiri, ke ste ga zej glejali?

Še vüro, te pa rükar na trgi Pomežik Samo ka dež heja pa de kul.

optix petek, 30. julij 2010 ob 19:15

lahko recem da so meni dialogi v filmu napisano fenomenalno.

pa zaj je dez heja tak da keko glejam, za gnes ponoci vendar nede nekaj deza -Nasmeh

Legionar sobota, 31. julij 2010 ob 23:02

Grossman vemo što je bija. Mene samo zanima, ke je Grossman meja s heavy metalon? Ker zgleja ka toti filmski festival prerašča v metal festival. Mislec Gnes so zagrodili celi Glovni trg, predvajanje filma pa premestili na teraso od hotela. Taka se film rola tan, na Glovnen trgi pa je nekši metal koncert, za kerega je vstopnina 10 evrov! Hjooj Taka, či prideš v Lotmerk, maš občütek, ka si priša v heavy metal camp, ne pa na festival filma. Prešja leta smo meli možnost glejati filme, pa uživati v ten, brez ka bi nan što kekoli doj zagrajeva. Na trgi je blo veko plotno, pa filmi so se vrteli, pijačo so točili pa tak dale...Zapa bi zgleja opet samo kaserali. Koncerti so v prven plani, filmi pa v drügen. Lotmerk je pun pijanih metalcof, pa ne ven ke ma to s pioniron slovenskega filma. Ke mislite ka bi si Karol Grossman misla o ten? Mislec Pa na kero publiko sploh prirediteli totega 'festivala' cilajo? Na mladoletne heavy metalce? Hehe, mene toti 'festival' definitivno več ne vidi.

optix nedelja, 1. avgust 2010 ob 00:40

Legionar je napisal/a:
Grossman vemo što je bija. Mene samo zanima, ke je Grossman meja s heavy metalon? Ker zgleja ka toti filmski festival prerašča v metal festival. Mislec Gnes so zagrodili celi Glovni trg, predvajanje filma pa premestili na teraso od hotela. Taka se film rola tan, na Glovnen trgi pa je nekši metal koncert, za kerega je vstopnina 10 evrov! Hjooj Taka, či prideš v Lotmerk, maš občütek, ka si priša v heavy metal camp, ne pa na festival filma. Prešja leta smo meli možnost glejati filme, pa uživati v ten, brez ka bi nan što kekoli doj zagrajeva. Na trgi je blo veko plotno, pa filmi so se vrteli, pijačo so točili pa tak dale...Zapa bi zgleja opet samo kaserali. Koncerti so v prven plani, filmi pa v drügen. Lotmerk je pun pijanih metalcof, pa ne ven ke ma to s pioniron slovenskega filma. Ke mislite ka bi si Karol Grossman misla o ten? Mislec Pa na kero publiko sploh prirediteli totega 'festivala' cilajo? Na mladoletne heavy metalce? Hehe, mene toti 'festival' definitivno več ne vidi.


Na grossmanu je danes koncert banane metalik in hladno pivo.
kaj se tice koncertov na glavnem trgu, mislim da je organizator kmd in ne grossmannov festival.
zdaj, malo mi je smesno da nekdo zagradi dostop do glavnega trga, ker to je vseeno javna povrsina
in nekakor kolikor se spomnim, vedno v vecini mest so koncerti bili na glavnih trgih brezplacni.
ce nekdo dela placljive koncerte, potem jih lahko naredi na kakem stadionu, hipodromu in podobnjih placih.
tam pa lahko ogradi, postavi redarje in pobira vstopnino.
jaz nimam nic proti da kdo kasira, jasna stvar je da koncerti niso poceni, ampak vseeno ne na glavnem trgu.



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.