Dejan nedelja, 1. avgust 2010 ob 02:37

Na trgi so bili predvajani filmi v prešjih dneh, koncert je bija v petek pa soboto. Pa v soboto neje bija metal koncert, to je bija v petek, ki so sküpej z Rock Hard organizirali, ki je praznüva 1. obletnico v Sloveniji.

Festival je pa pač takšen, to je ne za pussyije Hihihi Organizatori grejo v takšo smer, pa dobro je tak, ker ne nücamo nekše gasilske veselice.

Pa bojše ka po mesti hodijo pijani metalci, kak pa zadrogerani rejveri Hihihi

gasilec77 nedelja, 1. avgust 2010 ob 15:00

Dejan je napisal/a:


Festival je pa pač takšen, to je ne za pussyije Hihihi Organizatori grejo v takšo smer, pa dobro je tak, ker ne nücamo nekše gasilske veselice.




Zakaj pa jih nebi nucale?... Gasilci si tak nabiramo nekšen penez, ka si lehko kupimo opremo za reševanje.....



lp

Dušan H.

zobl nedelja, 1. avgust 2010 ob 17:44

Laibach so kar presenetili dober konzert je bija. Filmi pa so ni bli nic posebnega, samo toti se mi je dopa centipede.

Dejan nedelja, 1. avgust 2010 ob 21:27

gasilec77 je napisal/a:
Dejan je napisal/a:


Festival je pa pač takšen, to je ne za pussyije Hihihi Organizatori grejo v takšo smer, pa dobro je tak, ker ne nücamo nekše gasilske veselice.




Zakaj pa jih nebi nucale?... Gasilci si tak nabiramo nekšen penez, ka si lehko kupimo opremo za reševanje.....



lp

Dušan H.



S ten sen ne misla, ka jih ne nücamo, pač pa ka Grossmann nej ne bo vaška gasilska veselica. Tega je zadosti med leton. Grossmann nej bo Grossmann.

gasilec77 nedelja, 1. avgust 2010 ob 22:07

Sej jaz sen tude misla samo tiste del, glede gasilskih veselic... Sen te dobro razmja, ke si šteja povedateNasmeh... Se pa zdej ta vikend kej pride, itak vidimo a?


lp

Dušan

Dejan nedelja, 1. avgust 2010 ob 22:23

Seveda se vidimo. Upan, ka kakšo pivo dobin Hihihi

gasilec77 nedelja, 1. avgust 2010 ob 22:31

ItakNasmeh....Letos ne špilate?

Dejan nedelja, 1. avgust 2010 ob 22:33

Ne, nišče nas je ne povoba Hihihi Sej tak nimamo zej koncertov, na Grossmanni smo malo zružili, vači pa smo v studii. Drügo leto de rükar Nasmeh

Legionar ponedeljek, 2. avgust 2010 ob 20:33

Dejan je napisal/a:
Na trgi so bili predvajani filmi v prešjih dneh, koncert je bija v petek pa soboto. Pa v soboto neje bija metal koncert, to je bija v petek, ki so sküpej z Rock Hard organizirali, ki je praznüva 1. obletnico v Sloveniji.

Festival je pa pač takšen, to je ne za pussyije Hihihi Organizatori grejo v takšo smer, pa dobro je tak, ker ne nücamo nekše gasilske veselice.

Pa bojše ka po mesti hodijo pijani metalci, kak pa zadrogerani rejveri Hihihi

Nič jaz niman proti metali, še son sen v tistih nejbole 'norih' letih bija metalec. Zloba Samo malo mi ne gre vküp, ker Grossmanov festival bi nej bija festival filma določenega žanra in to bi -vsej po moji predstavi- zglejajo malo bole kulturno pa spoštljivo. Nej bi se vrteli filmi, pa nej bi to bija osredji dogodek. Tak pa se bojin, ka mo Prleki opet ispali eni navodni dudeki pa pijančeki, ker de Grossmanov festival opa na nivo navodne pijonske fešte.Pa do opet fsi rekli, ka Prlek pa kultura greta teko vküp kak krava pa vaterpolo. Pomežik

Pa ne ven, zake bi tisti keri ne hodi po toti fešti v črnih cotah pa ves pokozlani pa posconi pa pijan, bija pussy.

Dejan ponedeljek, 2. avgust 2010 ob 20:43

No zej ne ven, keko si letos bija na festivali, ampak so še vedno rdeča nit festivala, filmi.
Nekšo obfestivalsko dogajanje pa more biti, toti festival je pač bol ekstremen in takši so te tüdi koncerti.
Pa jaz sen fsakši den tan bija pa nesen vida nobenega tak strašno pijanega pa posconega. Festival pa pač neje za nekoga, ki gleja romantične komedije z Hughon Granton v glovni vlogi pa poslüša Sašo Lendero. Takše pussyje sen pač misla Hihihi

Legionar ponedeljek, 2. avgust 2010 ob 22:23

Obfestivalsko dogajanje je po mojen mnenju letos fest zasenčilo sam festival pa bistvo totega festivala - to pa so filmi. Najbolj noro pa se mi zdi, ka ti samo tak dvo dni zaperejo doj celi Glovni trg pa kaserajo 10 eur vstopnine za vstop. Kak te lehko nešče pol mesta samo tak zapere zavolo nekšega tretjerazrednega koncerta? Mislec Zaperejo Glovni trg za Hladno pivo, filmsko plotno pa preselijo na eno teraso od 70 kvadratov, ge film lehko gleja 30 lidi. Hihihi Meni se vidi to malo smešno no.

Dejan torek, 3. avgust 2010 ob 00:02

Sej pa so bli filmi med tednon na trgi. Za zaprtje trga pa so mogli meti dovoleje, tak ka ne ven, kej bi te organizatori tü bili krivi.

Legionar torek, 3. avgust 2010 ob 01:32

Se ne provin, ka je što kej kriv. Poven pač svoje mnenje o toten festivali, ki je po mojen mnenji že zgüba prvotni namen, čiglih je prvotna ideja bila zlo dobra.

MILAN torek, 3. avgust 2010 ob 08:07

Mislec sigurno se organizatori trüdijo nareti kak nejbojše,cela stvor pa se kunča pr penezih zavolo toga se trüdijo ka bi pokrili stroške s tenka neredijo koncert keri bi pokrija del stroškof.V našen okolji pa nan je to n epo voli.

Dejan torek, 3. avgust 2010 ob 09:06

Festival se na nekši način more širiti, či de vsako leto isto, grota enolično in s ten nezanimivo.
Je pa opet v Lotmerki tak, ka gda se nič ne dogaja, neje prav, gda se nekej dogaja opet neje prav. V Lotmerki je letos bilo že stvari od A do Ž, za fsakšega nekej pa še puno jih bo. Samo v Lotmerki nekej organizirati je brez veze, ker je folk čist zateženi.

šmorn torek, 3. avgust 2010 ob 09:14

legionar, mene zanima kelko si te ti letos bija na totem festivali?
al samo tak na pamet opet nekej gočiš pa šinfleš bres razloga? filmov je blo kekočeš, samo vun s kuče si moga stopiti

pa festival letos je bija bomba To ja

Legionar torek, 3. avgust 2010 ob 17:09

Brezveze. Samo kimati bi mogli eden drügemi, čim pa keri kej po svoje misli pa je že zateženi, pa siten, pa se svajüvle pa ne ven ke še vse. Hehe Jaz sen nigi ne napisa ka je ne dobro, ka se v Lotmerki kej godi. Nejbolj me je zmotilo pač zapiraje celega Glovnega trga v namene koncerta nekše tretjerazredne skupine, za kero so povrhi vsega kaserali še preci veko vstopnino. Ke pomeni ka so opet začeli štinderati to, kak bi pr vsen vküp nešče čimveč zaslüžja in kda se začne vrteti okoli penez, te se marsikera stvor sfiži. Či je festival, te bi rojši vida ka se na trgi vrtijo filmi, pa ka dobiš tisti občutek ka se resen tü odvija en že uveljavleni festival, pa ka bi to bilo pač dostopno čimvekšemo števili lidi in to vsaki den oz. vsako večer. Ne pa ka smo se gužvali na tisti hotelski terasi, dosti lidi pa je prišlo pa se obrnilo, zato ka so več ne meli ge sedeti.

zobl torek, 3. avgust 2010 ob 17:27

Moš prav Legionar. Vsaki lehko reče svoje mnenje. To ka so trg zaprli je res noro blo, bi se drugači sigurno tudi dalo zrihtati. Ejd 3€ ali pa 5€ stopnine pa bi sigurno več folka blo, več bi se spilo pa bi toto stopnino tudi notri dobili. Pa nebi trebali dolzabarekaderati trga.

Legionar torek, 3. avgust 2010 ob 17:46

Ne ven zake takših koncertov ne preselijo recimo na bazen ali pa nekak tak, ne pa je to na trgi, ge so sprehajalci pa tak dale. Poleg tega se je fejn toti marmor tan znamaza pa zamaza, keko sen vida. Nič kej lepo to ne zgledne. Mislec

šoder torek, 3. avgust 2010 ob 18:01

Legionar je napisal/a:
Brezveze. Samo kimati bi mogli eden drügemi, čim pa keri kej po svoje misli pa je že zateženi, pa siten, pa se svajüvle pa ne ven ke še vse. Hehe Jaz sen nigi ne napisa ka je ne dobro, ka se v Lotmerki kej godi. Nejbolj me je zmotilo pač zapiraje celega Glovnega trga v namene koncerta nekše tretjerazredne skupine, za kero so povrhi vsega kaserali še preci veko vstopnino. Ke pomeni ka so opet začeli štinderati to, kak bi pr vsen vküp nešče čimveč zaslüžja in kda se začne vrteti okoli penez, te se marsikera stvor sfiži. Či je festival, te bi rojši vida ka se na trgi vrtijo filmi, pa ka dobiš tisti občutek ka se resen tü odvija en že uveljavleni festival, pa ka bi to bilo pač dostopno čimvekšemo števili lidi in to vsaki den oz. vsako večer. Ne pa ka smo se gužvali na tisti hotelski terasi, dosti lidi pa je prišlo pa se obrnilo, zato ka so več ne meli ge sedeti.

ka je s tebo? vedno isto trobiš
filmi so se na trgi vrteli celi teden, samo čez vikend je bil na trgu koncert.

če pa si film zamuda med tednon, pa ti je ne nišče drugi kriv kak ti sam



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.