zobl četrtek, 5. avgust 2010 ob 17:42

Letos je bija celotni festival vredi. Mislin pa tudi ka to na bazeni nebi blo vredi kak je Makaveli že napisa. Na hipodromi bi za konzerte res nejbojše blo.

Dejan četrtek, 5. avgust 2010 ob 18:50

Pa gdo sploh na trgi gi živi? Nasmeh Tan nad Borovin so stanovoja, ostalo pa je itak prozno Nasmeh

MHA četrtek, 5. avgust 2010 ob 19:55

Progress je napisal/a:
Grosmanov festival je pač za filme, za spremljajočo muziko ob tem pa se ne strinjam, da bi mogla biti iz grosmanovih let. Cejti se spreminjajo.


Kakši klasični koncerti res nebi pasali na toti festival, je nišče ne napisa ka bi mogla biti muzika z pantiveka.

Nej koncerti bojo na ploci, pa brez ograj, na bazeni je malo rizik ka bi se kakši pijonec notri pogna pa ftopja. Riba

Zvončica četrtek, 5. avgust 2010 ob 21:32

Dejan včasik za trgin nas puno živi....jaz sen vse spremljala iz otroške sobe (koncerte) pa je blo glihtak kak da na trgi stojin. Kar dosti lidi je štelo ali ne moglo prenošati toto prasko. Ven za nekaj familij ka so se spakirale pa šle k sorodnikon vun z Lotmerka ker so meli malo deco pa so ne mogli spati in so se drli ka jih je blo stroh.....tak ka nemreš rečti ka je to ne samo tak ejnfoh....Mene so sicer ne motili ke sen bila do petka večer na morji Haha Ka pa se muzike tiče-ne ven zakej ne bi moga biti eden klasičen koncert na programi??? Akustika trga je dobra.Klasila pa večna.Ti zdigne düšo pa razveseli srce in boža vüha.....tüdi na mlode bi dobro vplivala pa čeglih bi jo čuli ke v parki pri litri pa coli...

Dejan četrtek, 5. avgust 2010 ob 21:46

In kdo bi to ploča, gda bi 10 lüdi prišlo?
So bili na trgi, Ganesh, Tori, Oberleitner, Slaki, pihalni orkester, Kreslin, Konečnik, Mi2, Prleški kvintet, Nude, ... ki so recimo vsi malo bol umirjeni Nasmeh
Na keko koncertov je što ša od vos?

Zvončica nedelja, 8. avgust 2010 ob 23:12

Jaz na nobenega ka mi ne treba ke vse čüjen....če čen ali ne. Hm

Pepek z brega torek, 28. september 2010 ob 20:57

Šokiran Šokiran Šokiran To ja To ja To ja

To sen gnes nejša v svoji knižnici....
Je keri zna, ka je naš Karlek bija tüdi prevajalec... pa še v verzih je napisano Ploskač Ploskač Ploskač
Škoda samo, ka nega letnice niginapisane



Dejan torek, 28. september 2010 ob 22:10

"po nemški prestavi"? To je mišljeno "po nemški predstavi"? Mislec



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.