iTux četrtek, 1. marec 2012 ob 17:57

kak bi se reklo treba izvrsite domoco represijo pa de mir.

TUNČEK četrtek, 1. marec 2012 ob 18:22

Fčosik je to resen najbojše. Hehe

pravični petek, 2. marec 2012 ob 23:25


Naša mala je rekla, da ga tako v koleno brcne, če se ji približa, da ne bo več hodil. Jaaa To ja Hihihi


TUNČEK sobota, 3. marec 2012 ob 08:15

Pasko me da tvoje male ne napodne. Tisto z brcoj f koleno je ne sigurno. Jaaa

Legionar sobota, 3. marec 2012 ob 08:50

Nebi reka ka so ga izgnali, to je blo bole tak v heci napisano. Deca napol poslüšajo, tepa
duma narobe povejo. Jaz bi reka tak: bilo kak je bilo, je ne tak važno. Človik je pač zej tü, pa
rad vrže oko (pa tüdi roko) na kakše mlode dikline (kak je s starejšimi pa ne ven Pomežik ). Zej keko
je nevaren, to znojo na policiji povedati, pa tüdi tisti keri so meli z jin opravka (fucker naprimer). Poanta je v ten, ka je policija dola sporočilo mlodin deklican na OŠ Ivana Cankara:
izogibati se ga, pa vsakršni poskus kakšnega osvajanja ali pa nasilja prijaviti. To je to. Aja:
pa čim meje meti z jin pa se spüščati v kakšne besedne dvoboje, ker je baje zlo nepredvidljiv.

TUNČEK sobota, 3. marec 2012 ob 08:55

Stvor je sploh ne enostavna. Policija do opozorilo, te pa je za jih fse dobro doklič se neke
ne zgodi, te de pa prepozno. Ke f toki situaciji napraviti ne ven, se človeka nemajo razloga za zaprete, vüni pa je nevaren.

Mislec

Taprove prlek ponedeljek, 19. marec 2012 ob 20:42

[b][color=#4040ff][size=4]
Ja tak je vse kej ste napisale je praf jaz tude fejst dobro poznan totega
Zloba jaz živin v isten bloke kak on pa to je za popizdete Hudi kej on vse začija ob 9h večer ove neke ruže pa neke vrta z pormašino pa alarm mo ka mu ja nebi keri vdrja v stanovanje ka ma tak zrihtano pa tak je bogate ja Hahaha pa tak se boji za svojo močko zej neven kej je res pa kej so samo govorice samo čüja sen ka se je pre jegova mate doteknila močke ale neke pa jo je šteja zadavite neven kej nej si mislen o toten človeke Hihihi pa jaz man tude malo deco pa nas je tak stroh ja jin nebe kej nareda pa sen mu reka ka nej bode tiho nej se ne dere pa ka se nej lepo obnoša ker momo malo deco duma pa vete kej mi je nazej reka ka ma pa on male mujceke ka nej bomo mi tiho pa se mi sploh nič ne deremo mislen HALOOO Tiho zodječ je z pendrekon hodja okole pa očole je meja pa so mu jih strle ko se je zbija Vuuhuu joj pa puno vsega je še bilo lehko bi pisa še pa še resen je ka mu je pogovor z policijo pomoga pa ga zej sploh ne viden več zej je zaprt v stanovanje ale pa je v areste nikole se neve Hihihi ok zej pa se mi ne do več pisate To ja

pravični ponedeljek, 19. marec 2012 ob 20:53

Jaz sem slišal, da bi naj imel neke hude probleme sam s sabo in svojim podstrešjem. Mislec

Glede na to, kar počne bo verjetno držalo. Mislec

Seveda bi ga bilo potrebno dati v ustrezno ustanovo, da mu pomagajo, ker drugače lahko gre počasi vse dol in na koncu res nekomu nekaj naredi. Žalosten



TUNČEK torek, 20. marec 2012 ob 08:57

Mote pa resen pretstovo, samo toti človik je ziher za norhaus, če ne de se kej zgodlo in potli de pa vik in krik, ne pa zej doklič je še cejt, da se ga sprovi nekan ge do mu pomogali, če se do kej. Jaaa

Zvončica sobota, 24. marec 2012 ob 23:54

Ka se nebi zej vsi po vrsti sprovlali na tipe z rusko kapo....naš mali ma tüdi eno Vuuhuu No zvezde na jej resen nega...je pa oriđinale ruska z vühami.

TUNČEK nedelja, 25. marec 2012 ob 20:53

Se kapa še nič ne pove, ke se skrivle pot joj, zato ne jemati kape za signole da je neke z nosilcen ne v redi ! Jaaa

fucker nedelja, 25. marec 2012 ob 21:31

Nekaj novega glede tega modela ,

me je klical policist bolkovic pred par

dnevi ,

za tega je slo kar nekaj ovadb

na sodišče , tako da je postopek stekel ,

zato mojo osebno mnenje , da ta bolkovič le ni

tako slab , zelo se je zavzel zato zadevo ,

lahko verjamete , ker policija ve da je ta

psiho ,

zakonodaja pa je nazalost kot je ,

zato ce se kaj zgodi naj vsak takoj prijavi,

čeprav od takrat ko je bil dva dni na policiji ,

ga sam nisem videl,

sem ga ze lovil lansko leto

po mestu ko je preganjal osnovnosolko ,

najbolj pomembno je da se takoj prijavi ,
saj sedaj ni vec tezava da se ga pri

ponovitvi da v pripor ali tja kam spada ..

TUNČEK ponedeljek, 26. marec 2012 ob 08:55

No in na kunci do se stvari poštimale in nede več stroha da človik kumi ke naprovi. Jaaa

Legionar ponedeljek, 26. marec 2012 ob 13:50

Pa ga resen nič več nega viditi. Pred sen ga skoro fsaki den vida ka je gunja svoj
bicikl, zapa nič več. Haha

TUNČEK ponedeljek, 26. marec 2012 ob 15:55

Lehko da so že poskrbeli zajega. Pomežik

erikus88 ponedeljek, 26. marec 2012 ob 19:56

Jaz sen tudi dosta vida tega čudežnika. še dva tedna nazaj je redno zajebava šofere,ke je nonstopo hoda prek prehoda za pešče. Pa so mu lidje začeli trobiti, te pa je kriljo za njimi.

Mlode dikline je pa res zalezuvo.Baje tablet redno ne žere,pa se mu meša.
Resen je,dokler nič ne ušpici tak dugo policija nemre nič.

Ne pa pozobiti,da toti organi v večini primerov predugo čokajo,potli pa se zgodi primer Mala Nedelja,kjer je bija pokol.

gorgona ponedeljek, 26. marec 2012 ob 20:04

ze v soboto večer ob 22.sen ša mimo,pa so ga mele policeje v dele pri zdravstvenem dome ne parkirišče.-

Zvončica ponedeljek, 26. marec 2012 ob 22:08

pa dobro...jaz sen resen "aut"....neman pojma keri tip bi nej to bija??? Se pa spotin ka dostikrot vidin enega s sivimi lasmi ka hodi na relaciji od pošte (no, tan ga srečan ke se pelan) pa do ZD ...ali obratno. Samo neje nosja kape....Zgledne pa nekšo zbegano. Je to TO?

iTux ponedeljek, 26. marec 2012 ob 22:37

zvoncica neje to toti. Totemi je ze dugo nazej odpelalo, pa keko sem cüja isce nekso sablo na toti relacije, dnevno pa jo naredi vec kak 10x Nasmeh

pravični torek, 27. marec 2012 ob 01:49

Hmmm, Itux, kdo pa bi naj bil to?

Mlajši, starejši ?

Če hodi na tej relaciji, potem sem ga že moral videti. Mislec





Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.