Legionar sreda, 30. oktober 2013 ob 21:02

Nigi sem ne nejša nobene teme, ustrezne zato na kaj čem pač opozoriti, pa sem odprja novo.
Če pa že obstaja kaj podobnega, pa prosim moderatora, ka premesti.

Mene zelo moti mestna vüra, se provi tista na Mestni hiši, ki gleda proti Glovnemu trgi. Moti
me zato, ker redko kože provi cejt. Zej je ene dve ali tri vüre odzaja. Či se nemre nišče od
pristojnih malo zgeniti pa to malo pošlihtati, ka bi kozala provi cejt. Cerkvena kože dobro, tota pa ne. Tepa to malo smešno pa šlampasto zgleja. Čiglih ma gnesden že skoro fsaki človik vüro na roki ali pa na mobiteli, bi vseeno blo lepo, ka osrednja vüra v mesti kože provi cejt. Še posebej takšna lepa, veka, svetleča, tepa pogledneš na jo, tepa nekej čist drügega kože.

Dejan sreda, 30. oktober 2013 ob 23:32

To so še posledice, od kej je dol pola.



Sicer pa se mi zdi, ka tota vüra neje nikoli glih prav kozala.

Legionar četrtek, 31. oktober 2013 ob 12:42

Je prav kozala včosih, se spotin. No, ke čen povedati je to, ka bi se jo ziher dalo zrihtati.
Pa venda boš prizna ka bi blo fejn pa prav, ka bi točno kozala, či je že sred mesta postovlena. Nasmeh

MILAN petek, 1. november 2013 ob 08:50

Mislec to je veki problem s totomi vürami.Malo so visoko pa fsakši nemre do je,pa poprovlati je nemre keri šte.

Legionar sobota, 2. november 2013 ob 10:20

Tako visoko pa je opet ne, pa ziher je negi dostop do mehanizma.

Dejan sobota, 2. november 2013 ob 10:37

Legionar je napisal/a:
Je prav kozala včosih, se spotin. No, ke čen povedati je to, ka bi se jo ziher dalo zrihtati.
Pa venda boš prizna ka bi blo fejn pa prav, ka bi točno kozala, či je že sred mesta postovlena. Nasmeh


Ja seveda se strinjan, ka bi mogla prav kozati, či je že tan. Ne ven pa, kdo s ten uprovla. Venda je za to kakšen skrbnik Mestne hiše.

TUNČEK ponedeljek, 4. november 2013 ob 14:03

S totimi vürami na türnih in podobno zno biti problem, ke je malo maherjef ke bi jih znali popraviti. Jaaa

MHA nedelja, 10. november 2013 ob 21:42

San res, tota vüra tak retko praf koze. Ci je ze na steni, nej zrihtajo ka de praf kozala, ci nej pa nej naredijo suncno vüro.

Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.