Legionar petek, 13. junij 2014 ob 13:57

Vsi smo hodili v Osnovno šolo in jo povečini tudi končali, samo to, kar dandanes zganjajo ob koncu OŠ devetošolci, presega že vse meje dobrega okusa! Danes so se po mestu -še posebej pa na Glavnem trgu- obmetavali z jajci, in tako grdo zasvinjali ves trg, pa tudi eden drugega. Zdaj pa lahko samo čakamo, kakšne vonjave bodo hodile od teh razbitih jajc v tej vročini! Hudi

Ne bi rad spet nekaj pametoval in tarnal nad današnjo mladino, toda takšno početje se mi zdi
poden od podna. Raje bi zbrali jajca ali denar zanje in jih darovali v dobrodelne namene oz. tistim, katerim bi še kako prav prišlo to, kar so danes razbili po Gl. trgu in si metali v glavo. Dobesedno obmetavali so se s hrano in to vsem na očeh! In potem naj mi še kdo reče da so naša deca lačni! Vsega siti, naveličani in povečini nevzgojeni, ne pa lačni! Hudi

Sicer ne bi rad s prstom kazal na vse, ziher vsi niso takšni in niso se vsi udeležili tega graje vrednega početja, ampak leti pač na tiste, ki počnejo takšne in podobne svinjarije. Kje so tu starši, kje šola in nenazadnje, kje skupnost? Zakaj se nihče od takrat prisotnih na trgu ni zganil ob tem početju? (mene tam ni bilo, o tem početju sem bil obveščen od drugih). Je res že vsem vseeno ali pa si tem 'angelčkom' res nihče ne upa nič več rečti? Kje so bili občinski redarji, ki so sicer takoj pripravljeni na pisanje kazni, ko kdo za 5 minut nepravilno parkira avto na Glavnem trgu? Mislec

In za konec: to kar zadnja leta počnejo ob zaključku Osnovne šole, presega že vse meje zdravega razuma. Od razkošnih in dragih valet, pa zgoraj opisanih bedarij pa vse do druge vrste ceremonij, tako da na koncu zgleda kot da so končali najmanj kakšen ultradoktorat. Pa gre samo za konec OŠ. Mi smo imeli samo skromno valeto, brez staršev, babic, dedekov, stricev in tet, pa je blo bolj lušno kot to, pa tudi manj denarja je šlo, kar je prav. To, kar pa počnejo dandanes in kakšnega blišča se grejo, pa je že noro. kam gre ta svet?

Dejan petek, 13. junij 2014 ob 16:23

Glede vzgoje današnje mladine, je to neskončna zgodba Nasmeh

Vači sem pa vida tak mimogrede neke, ka so si deca na trgi jejca na glovah trli. Tüdi redara sta bilo tan, gi sta se drlo za enin mopediston, ki je ozaja pela še enega brez čelade pa kontra v enosmerni ulici Hihihi Hjooj Tota dvo sta glih jejca neke zvožala sen pa to Hihihi Redara sta te šla v avto, kon sta šla pa ne ven, ker sen jaz dale ša.

Če pa smo že pri valeti, naša generacija je niti ne valete mela...

TUNČEK sobota, 14. junij 2014 ob 19:23

Tüdi mi smo ne meli valete, pa smo glih tak neke grotali. Gnešji den se fse preveč potencera. Še huje je op maturi - drogi gvant pa frizer, pa gala večerja in seveda gala izlet... starši pa morejo to fse pločati. Eni si cilo sposodijo peneze, se nečejo ispadniti reveži.
Objestnost f toten primeri - obmetovaje z jajci je samo dodotek. Še dobro da so ne razbijali izložb pa metali teglof z rožami... Kon to pela, pa itak fsi vidimo - v razsülo drüžbe. Žalosten Šokiran

MHA nedelja, 15. junij 2014 ob 16:13

A zato je teko jejc po ploci... Hjooj Te pa sta redora nič ne ukrepala, či sta polek blo ko so se z jejcami zadevali?

Dejan nedelja, 15. junij 2014 ob 16:26

Ne ven, jaz sen to tak na hitro vida, ker sen moga dale leteti.

Bode priša dež pa de opra to dol Nasmeh

To pa je ena jejca a'la trg Hehe

Ivek nedelja, 15. junij 2014 ob 16:57

Kda sen hoda v osnovno šolo so jajca bilo vejka.

Ne zato, ka so bilo vekša, pač pa zato, gi jih ne bilo, kejko bi jih radi pojeli.

Ne ven, kaj so jih fčili duma?

Ne ven, kaj so jih fčili pri veronafki?

Ne ven, kaj so jih fčili f šoli?

Či so jih fčili bek metati, so zaj še meli priliko metali prova jajca!

Jihova deca bodo morti metali GSO jajca za metaje. Tak kak f "hecnih" ameriških filmih eden v ovega mečejo torte, .

Či do sploh meli kaj metati!

Dejan ponedeljek, 16. junij 2014 ob 14:06

V Kranji so jejca brezjejčnih devetošolcov letele v šolo.

http://www.slovenskenovice.si/novice/slovenija/devetosolci-z-jajci-obmetavali-solo

pravični ponedeljek, 16. junij 2014 ob 14:58

Ehhh, Dejan, to so neke napačne informacije.

Saj devetošolci pa ja tega ne počnejo.

Če bi jih pa kakšen "miličnik" malo bolj hudo pogledal pa bi takoj mamice in ateji v luft skakali.

Saj njihovi "svetniki" pa ja niso taki.

To kakšni nejevolni starčki mečejo jajca.

MHA ponedeljek, 16. junij 2014 ob 21:11

Dejan je napisal/a:
Ne ven, jaz sen to tak na hitro vida, ker sen moga dale leteti.

Bode priša dež pa de opra to dol Nasmeh

To pa je ena jejca a'la trg Hehe



Ci so tekmüvali keri de hüjsi flek nareda? Hihihi

TUNČEK torek, 17. junij 2014 ob 06:59

Či pride pa po toka vročina kak zodjič, pa do se spražla in do za jesti. Haha

Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.