gorgona nedelja, 2. november 2014 ob 15:32

no kak vete sen se v nobenen pouste glede tega ne spušča v nobeno debato glede na lokolne volitve...ker moja stranka v lotmerke neje prišla notre...ampak kaj je blo je blo v prešnjen mandate...ampak bi se pa močno dotekna trenutnih svetnikov...toti vikend v enem izmed lotmerških lokalov sen vida odurno obnošoje enega oz eno izmed "novih"obrozov lotmerkških svetnikov...jovno je izrožala je izroža...svoj odurren način ljubkovanja z nekin človekon...bila je bija je v posmeh cele gostilne ker sen bija priča temu...je to odraz novih obrozov v lotmerške občine...je to človik kere dre odloča o moji pa usodi....

pravični ponedeljek, 3. november 2014 ob 17:16

Hmmm, gorgona, z imenom na dan. Jaaa

Lepo, da si povedal, da vemo, kdo kroji usodo občank in občanov. To ja

Zelo dobro bi bilo, če še poveš, kdo je to.

Sicer se po zapisanem lahko kar sklepa, ampak vseeno, da ne mislimo napačnega. Jaaa

Drugič, če vidiš kaj podobnega ali zanimivega, pa še kakšno fotko s telefonom napravi, da bo senzacija popolna.

Sicer sem pred kratkim slišal, da bi naj nekje obstajal cel album nekih zelo obremenjujočih fotografij. Šokiran Mislec Hjooj

Baje bi naj kmalu zagledale luč sveta. Hihihi Zloba Hahaha



đoužek ponedeljek, 3. november 2014 ob 19:02

Heoa

Koliko časa bomo še o teh volitvah debatirali - dajmo že mir in čakajmo 4 leta. Čarovnica

gorgona ponedeljek, 3. november 2014 ob 22:04

ne debateran jas o volitvah...pač ke je blo je blo...eden je doba drugi ne...tak je že od negda...gučin samo o ten ka se je ena svetnica prešje vikend obnošala ne toti funkcije doraslo...škoda ka sen bija tak šokerane ka sen ne dejansko stvari ki poslika pa arhivera...sicer pa zej to itak čita,predvidevam,pa ka tega več nede delala...neje bite isto navoden občan...al pa človik z državniško funkcijo...ka hitro te začnejo po zobeh vločite...in v toten primere je padnila slaba luč na celoten os...ampak deklina je še mloda de se že nafčila...mi pa navodni lidje pa smo zato ka jih kritično in pošteno ocenimo

jbure torek, 4. november 2014 ob 12:21

pravični je napisal/a:
Hmmm, gorgona, z imenom na dan. Jaaa

Lepo, da si povedal, da vemo, kdo kroji usodo občank in občanov. To ja

Zelo dobro bi bilo, če še poveš, kdo je to.

Sicer se po zapisanem lahko kar sklepa, ampak vseeno, da ne mislimo napačnega. Jaaa

Drugič, če vidiš kaj podobnega ali zanimivega, pa še kakšno fotko s telefonom napravi, da bo senzacija popolna.

Sicer sem pred kratkim slišal, da bi naj nekje obstajal cel album nekih zelo obremenjujočih fotografij. Šokiran Mislec Hjooj

Baje bi naj kmalu zagledale luč sveta. Hihihi Zloba Hahaha






ja ja ,... se tudi guči kak se poražena strana jokca po Liblani, pa blati zaj celi Lotmerk,... ka do ja v Liblani znali, kak so prleki za en velki ...... In javka prav o metodah, ki so jih sami ponucavali pri volilni kampanji..... zaj pa jim voda v grlo teče ka se za svoje riti bojijo.

mogoče pa je to samo metoda teh "pravičnih" ka "enotno" nastopajo pa prleke prikazuvlejo...

to se že vidi ka se je tudi ta gospod pravični javija zaj ko je "KAO" nekšo "GROZOTO" odkrija pa ma pa material ka lahko pluvle....

bravo aplavz za pravične, pa enotne,... Hahaha



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.