Nela četrtek, 8. marec 2007 ob 19:05

Ste že vidli kak naši policeji parkerajo v Lotmerki????

Nela četrtek, 8. marec 2007 ob 19:05

Dokazna slika, da policija ne ve parkerati, nam pa pišejo kazni. Slikano 06.03 2007 ob 12:30 vuri pred oštarijo London Pub v Lotmerki.

Mislec Mislec Mislec

In kaj provite na to? Haa

SIMONA četrtek, 8. marec 2007 ob 19:15

NAJ TE POTOLAŽIM, DA PRI NAS V ŠKOFJI LOKI NI DOSTI DRUGAČE! PAČ BOGOVI V MALEM!Gor

Dejan četrtek, 8. marec 2007 ob 19:17

Ja glih sen šteja napisati, ka je to ne nič novega. Sej so fseposod isti. Namesto ka bi nan bili za vzor Dol

Nela četrtek, 8. marec 2007 ob 19:17

...hehe Bebast

Dejan četrtek, 8. marec 2007 ob 19:20

Samo nesmin preveč naglos gučati o ten, da je atek od moje dikline policej Pisk Pa ne okol govort! Haha

Nela četrtek, 8. marec 2007 ob 19:28

.......hehehehehehehehehehehehehe.......Jezik Haha Jezik....tepa res ne okol govort Vuuhuu

Jernej četrtek, 8. marec 2007 ob 22:46

Vuuhuu Naja policija kak policija vse posedik tak pac je!Hm

Makaveli petek, 9. marec 2007 ob 00:29

najrajsi bi si toto sliko sprinta pa kda de keri policaj po tečen pa de meni guča ke jaz narobe delan pa bon mu toto sliko v faco porinaZloba

MILAN petek, 9. marec 2007 ob 08:51

Pomežik Ja kej te zej pametuvlete zavolo parkiraja na sliki
to je pač samo ena od drobnih zgodbic.
Nekaj van more biti jasno:

Diklinam policajkan je glih tu sfalilo BENCINA
pa ga pač nesta mogli dol poriniti.

Ke pa ste te bili osvajalci(prleški)

Mislec Mislec Mislec Mislec Mislec Mislec

Nela petek, 9. marec 2007 ob 11:27

........aha zej so pa te po ženske krive....naja...Haa vsak izgovor je dober....Hud

Nela petek, 9. marec 2007 ob 11:28

Makaveli je napisal/a:
najrajsi bi si toto sliko sprinta pa kda de keri policaj po tečen pa de meni guča ke jaz narobe delan pa bon mu toto sliko v faco porinaZloba

..hehe tota je dobra....Aplavz

MHA petek, 9. marec 2007 ob 12:43

Či dobro pogledneš sliko, se lepo vidi ka sta se pripelala z desne strani. Keko jaz ven, je tü enosmerna (od mure prta Lotmerki). Taka napačno parkeraje pa napačna vožnja po enosmerni.

Pepek z brega petek, 9. marec 2007 ob 17:10

To pa bi te po matematični logiki pomenilo, ka je cela akcija "POZITIVNA"Mislec Jezik Jezik Jezik
Keri ste tak dugo f šolo hodili, ka so vas nekej malega tüdi nafčili, tisti gvišno znote, ka je "MINUS" pa še eden "MINUS" = "PLUS"Vuuhuu Vuuhuu Vuuhuu

erof petek, 9. marec 2007 ob 19:21

Zid jah to tak je (oni so sami svoji) svoj zakon ,svoja pravila ......lehko 1oo kmh skoz ves mimo šole,lehko z rotacijskimi ličmi na malico,lehko sexsajo v službenem avti med službenim cejtom z uslužbenko,lehko familjo vozijo v službo pa k frizeri pa deco v šolo,pa s terenci regulijo po zasebnem zemlišči te da mu motiko pokožeš ka bi jame za sobom poravno ti groži z lisicami pa masažoj na policiji,te med službenim cejtom konzumirajo alko eni kar krepko čez še dovoljeno mejo če glih je za njih (00) sam ker so prleki pa je nekej že v lufti majo lehko malo več kak je meja(uradno) to ka so najslapši vozniki,prehitevanje v škarje,nepravilno parkiranje,prekoračena hitrost......to je v bistvu za njih nič......vse dozvoljeno mimo zakona.......Mislec

MILAN petek, 9. marec 2007 ob 19:49

Aplavz KEJ SI NAPIS -BOG NAN POMOGEJ-
ka celo seksajo,pa državne uslužbenke,
kej je te zej s tobon.To je venda ne resen.

To pomeni ka do to držovna deca.

BRAVO Žalosten BRAVO Žalosten BRAVOŽalosten BRAVOŽalosten

BOJŠE KA JE... SVOJE KAK NOS!!!!!!!

Makaveli petek, 9. marec 2007 ob 23:31

MILAN je napisal/a:
Aplavz KEJ SI NAPIS -BOG NAN POMOGEJ-
ka celo seksajo,pa državne uslužbenke,
kej je te zej s tobon.To je venda ne resen.

To pomeni ka do to držovna deca.

BRAVO Žalosten BRAVO Žalosten BRAVOŽalosten BRAVOŽalosten

BOJŠE KA JE... SVOJE KAK NOS!!!!!!!



saj pa to je res ka se je dol dovala z enin kiflon negi pri muri pa se jima je baje avto notri v muro odpela(zaj neven ce sluzbeni)to pa je ova prekmurska policejka(ja pa na naši policiji dela) ke ma takšni dugi jezik ka samo papa pa grozi(tak je kak mali hladilnik na nogah z črnimi krotkimi lasmi) ziher je ze keri z jo skup prisa ce ne pa se bote pa te ziher vidli kaksen gobec je....mene je že eno porkrot utrujala enkrat me je celo stela z tisto ličjo vsekatiJezik

Zvončica sobota, 10. marec 2007 ob 23:52

Ne seri ga !!!Ke pa se te gibleš ka glih na jo nabašeš??Vuuhuu Ti priporočan ka se rajši v grm vržeš gda jo vidiš ali pa kerega drÜgega....če si ne v cejtingah šteja ka mojo oni stalno upravičene strokovne prijeme...no, zodjič sta jih pre dvo vseeno fasala od enega Prleka ke si je misla ka so trije (od treneraja s kupico),samo on se nede moga zgovorjati ka je uporabja strokovni prijem. Haha Haha

erof nedelja, 11. marec 2007 ob 01:39

Mislec
Ja pri MURI naši dva sta bila bilo sta preveč divja pa sta ne ročne zategnila pa je eden v (transi z brzine rukna te pa sta se v vodo zapelala (konkretno zej glih nem imensko guča)samo nesta edini dvo ki se jima je to kej zgodilo je več primerov ka so kao veznoli daleč vkrej od ceste še dobro ka ma tisti ki jih vun vloča vitlo na traktoriPisk drgači bi tam ostalaUbog
jaz razmim ka se to lehko vsakemo zgodi samo te ne med službenim cejtom ampak privat to nej trenirajo
Ker če finančno(teoretično gledano) držova jih obloči,držova jih plačuvle,držovnim avtom si itak vse rešijo kej mojo za rešiti(bencin držovni),šola držova časti,njihove prekrške držova briše z kartotek,te pa še med držovnim šihtom sexsajo to pa je te itek malo višek od sile(potrebe) te nej kej gor pehnejo pa vse na držovne stroškeMislec to tak ne gre ka bi saamo davkoplačevalce gulili pa še veke kazni pisali a sami so največji (GREŠNIKI)ovačik al načik vse to mi potli pločamoZloba

Nela ponedeljek, 12. marec 2007 ob 14:57

Ja res se vidi ka sta pripelala z desne strani Haa verjetno sta znak spreglednila......Mislec Mislec



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.