bukvica ponedeljek, 12. marec 2007 ob 17:29

...ka sta znak spreglednila????...lepo te prosin..
jin je to vseeno kak parkerajo,sej sebi nedo kazni pisali, jin se dobesedno j***Hud Hud
jin je glovno ka do potli nos kaznili...Haa Haa Haa

Zvončica sobota, 17. marec 2007 ob 23:35

Erof če ti ne razmiš ka sta onidvo trenerala vse mišice na teli ka bi ostanila v kondiciji ke jo nücajo vsi policeji ka lehko za lopovi lečejo...Pisk

Dejan nedelja, 18. marec 2007 ob 02:02

Ja ziher sta se pripelala z desne strani, tak ka sta prevozila znak za enosmerno Mislec Te pa še takšo parkeraje Zid
Samo kak pa mi sploh znomo ka sta blo DVO v avti? No sej policeji so vedno v dvo. Eden je venda šofera, drügi pa je pedale meja prek Haha

MHA nedelja, 18. marec 2007 ob 14:04

Ne, ne, drügi mo falat papira v roki, pa mu guči ovinke, ki je keri pa s kakšo brzino lehko prleti v ovinek Ideja

kobreti ponedeljek, 7. maj 2007 ob 23:24

Tak pa smo meli "beli štrajk" plovih v Dugi vesi (šlepar väroš).
Nekan kislo so se držali plovi, ka je štrajk ne meja efekta, ker je ran gnes ne blo gužve na granici, pa so se tak ne mogli izživlati nad kamionisti, ki so že pone nič krivi.
Potlan po dnevniki pa smo tudi od najvišjih predstavnikov čuli samo,citiran "lari fari"Šokiran Mislec Bravo ploviAplavz

Zvončica sobota, 12. maj 2007 ob 02:00

Jaz pa podpiran Viranta ka ma fčistark prav....vsakšo delo je pomembno sploh pa takšo ke se dela z lidmi....pa neso samo policeji ka delajo(kasirajo) z državlani....ve pa se toti mlodi skoro vsi držijo kak da so toplo vodo izumili, pa nejč osnovne ulike ne poznajo.....venda jin resen šolaje fali ka bi malo bole zreli prišli na cesto pa bi znali ka se okoli jih svet ne vrti.....meni se vidi ka še gasilci večkrot živleje reskirajo ali pa cariniki kak pa oni....Jezik

MHA sobota, 12. maj 2007 ob 22:51

Jaz se tüdi strinjan z Viranton. Či de policejon popüsta, te de moga fsen.

Zvončica kapa reševalci? Uni so še v nižjen plačilnen razredi, kak so policeji trenutno. Pa še mojo bol odgovorno, zahtevno delo!

Zvončica nedelja, 13. maj 2007 ob 00:38

Ve so policeji marsikoga na plačilni lestvici prešibali pa še jin je ne zadosti....venda se mojo resen za nekše nadlidiDol

MHA nedelja, 13. maj 2007 ob 11:22

Gleja sen zej ki mo policija toto akcijo od 15 meja pa do 4 junija Varnostni pas - vez z živlejon ka do vozniki avtobusa pa tovorjoka, keri nedo prvezani, dobili kazen 83€ či de jih policej nejša ka so ne privezane!

MILAN nedelja, 13. maj 2007 ob 12:37

Ka te nedo nadlidje (ne fsi)
ča pa tote kajere sprovijo v TACEN f šolo
pa jih krmijo z vsemogočnin samovšečnin načinon
tak ka vun pridejo kak fijakarski kuji.
Te pa še jin dopovejo ka so glovni
te pa tak nemreš več ž jimi debaterati.

Eni se tak obnošajo ka bi ti čreva vun potegnoli.

Neso kriva deca,sistem je že od nekda tak.

Rimlani so rekli:bedak in oblast!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Jernej torek, 12. junij 2007 ob 09:17

Sto küpi kapo na e-bay-ji???
http://cgi.ebay.at/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&ih=012&sspagename=STRK%3AMEWA%3AIT&viewitem=&item=220120679330&rd=1&rd=1
Haha

MHA četrtek, 13. september 2007 ob 21:35

Ste čüli po poročilih, kej momo novega v Lotmerki? Enega policeja Janka, ke strela z radaron, ki dela 24 vür, malice ne treba meti, pa še v fseh vremenskih razmerah lehko dela.
Policeji so lutko oblekli v policejske cote, mu dali radar v roke, pa ga na cesto postavili. Edino kazniti vas nemre.

Almanah četrtek, 13. september 2007 ob 21:53

Opet smo Prleki korak pred vsemi....

Vsaka jim čast...Haha

Aplavz Aplavz

MHA četrtek, 13. september 2007 ob 22:04

Je pa fejn ka so (končno) rekli ka je tota ideja iz Prlekije in Lotmerka, ka so ne rekli ka je iz pomurja ali še hüjše iz prekmarja.

Pepek z brega petek, 14. september 2007 ob 12:33

Aplavz Aplavz
Te pa še nej neše reče, ka smo Prleki ne künštni lidje!

Dejan petek, 14. september 2007 ob 12:46

Ge pa te toti Janko stoji?

MHA petek, 14. september 2007 ob 17:48

Malo tü, malo tan. Po TV je sto v Stročo vesi, pa v Veržeji je že bija.

MHA petek, 14. september 2007 ob 18:09

Evo Janka:

Policej Janko

fargo petek, 14. september 2007 ob 22:04

Iskrene čestitke avtorju (avtorjem), te lutke.
Upam, da jih bo minister za notranje zadeve ustrezno stimuliral.
To je velik prispevek k preventivi na prleških cestah.

Aplavz
Aplavz
Aplavz

Gor

Nela petek, 14. september 2007 ob 22:11

Hehe.....meni je toti Jankec tudi cool ideja, res. Bar za por sekund lidje na bremzo stopijo, ko ga vidijo. Mogli bi jih malo vec nastaviti... Aplavz



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.