karantanija torek, 8. februar 2011 ob 22:21

TUNČEK je napisal/a:
Se strijan in kritiko vzemen na sebe. Fsepofsodik se najdejo "levi", samo neke heca je tüdi treba, a Karantanija ?

Točno tak, glovno ka se smejemo, če že drgače ne, makar s sebe To ja Haha

TUNČEK torek, 8. februar 2011 ob 22:29

Če se znomo smejati samemi sebi, de se le malo lidi smejalo nan, provi eden ot pregovorof. Mislec

MHA petek, 2. december 2011 ob 13:48

Zakon o pravilih cestnega prometa določa, da se ob zmanjšani vidljivosti praviloma uporablja zasenčene žaromete ali meglenke ali kombinacijo teh žarometov, Uporaba meglenk je dovoljena le, kadar je vidljivost manjša od 50 metrov ali kadar meglenke delujejo v funkciji prilagodljivih žarometov. Uporaba zadnjih meglenk ni dovoljena na vozilu, za katerim vozi na majhni razdalji drugo vozilo ( npr. v koloni). Za opisani prekršek je zagrožena globa v višini 40 EVR.

To pa tüdi, se se malokeri tega drži. Se pelaš za jin, pa mu blendaš pa vrak nede vgasna meglenke. Te pa še ponavodi mojo te vüžgane, ko megla teko glih ka je. Jas sen še nikdor ne meja zodje vüžgane.

TUNČEK petek, 2. december 2011 ob 14:10

Fčera so praf celi den po radijih svarili, da nej lidje vgašüvlejo zodje meglenke, če vozijo f kolonah . Pomežik

iTux petek, 2. december 2011 ob 14:19

gnes den ma folk vkloplene meglenke skoro non stop, ce je megla al je nega vec ne igra nekse posebne vloge. Zakonodajalec bi moga malo zvisate predpisano globo Nasmeh

MHA petek, 2. december 2011 ob 14:27

Pa je den pa malo megle, pa mo napre fkloplene pa odzaja. Butl Podnevi neman jas nikdor meglenk fkloplenih, sej či bi meja, zavolo tega nebi nič bol vida cesto. Neven či so policeji sploh kdej koga kaznili zavolo meglenk.

TUNČEK petek, 2. december 2011 ob 14:34

Mene so naši enkrat opozorili, taljenski policeji pa kaznovali, leta nazej s 120 000 lirami - 60€. Voza sen po AC is Trsta, bila je megla in potli sen jih pozoba vgasniti in so me fstavli v Doberdobi. Hehe

MHA petek, 2. december 2011 ob 14:37

Ja pret leti, ze pa tak tega nejč ne glejajo policeji.

iTux petek, 2. december 2011 ob 14:42

MHA je napisal/a:
Ja pret leti, ze pa tak tega nejč ne glejajo policeji.

glejajo samo te ko stonejo na levo nogo Haha

TUNČEK petek, 2. december 2011 ob 20:42

Eni policeji fstonejo na levo nogo fsoki den, drügi pa gda pa gda . Hehe

iTux petek, 2. december 2011 ob 20:45

TUNČEK je napisal/a:
Eni policeji fstonejo na levo nogo fsoki den, drügi pa gda pa gda . Hehe

glovno ka naredijo svojo normo Nasmeh

MHA sreda, 4. januar 2012 ob 22:30

Policeji so dobili novi kombi t.i. mobilno policisko postajo.

Po besedah direktorja policije Janka Gorška bo policija tako še bliže ljudem, sicer pa bo postaja namenjena zlasti preventivi. Vozilo je namreč primerno tudi za opravljanje pogovorov, zbiranje obvestil, sestavljanje zapisnikov in oglede krajev kaznivega dejanja. Na policiste v tem vozilu se bodo lahko obrnili občani, ki bodo želeli prijaviti morebitna kazniva dejanja ali vandalizem.

Video prispevek

TUNČEK četrtek, 5. januar 2012 ob 10:31

Zake pa nebi hodili okoli peš ali pa z bicikli kak to delajo indi po sveti, tak bi bili bliže liden kak pa s kombijon. !? Vuuhuu Jaaa

Legionar četrtek, 5. januar 2012 ob 11:31

TUNČEK je napisal/a:
Zake pa nebi hodili okoli peš ali pa z bicikli kak to delajo indi po sveti, tak bi bili bliže liden kak pa s kombijon. !? Vuuhuu Jaaa

Negda je to tak blo, pa so se lidje pa policeji dosti bojše razmili pa tüdi obojestransko
spoštovje je blo vekše. Zapa še samo z avtov vün glejajo takak da bi jih česa stroh blo. Zloba

TUNČEK četrtek, 5. januar 2012 ob 12:34

Teško rečti, da jih je resen ne česa stroh ! ? Hihihi Pomežik

iTux četrtek, 5. januar 2012 ob 14:18

tan ki ne pobirajo drobtinic nimajo kej za iskate, kajsele ka bi red delale Nasmeh

MHA četrtek, 5. januar 2012 ob 22:37

Pa v Lotmerki je bija policej na picikli.

TUNČEK četrtek, 5. januar 2012 ob 23:48

Vidiš MHA, to je že en plus za policeje. Jaaa

iTux petek, 6. januar 2012 ob 09:50

MHA je napisal/a:
Pa v Lotmerki je bija policej na picikli.

Ze pa je v penzije, pa se je samo kmet na picikle ?! Nasmeh

prlek1825 četrtek, 12. januar 2012 ob 06:50

Drogi prleki, mi lehko keri razloži ke so včera meli policeji v lotmerki. Biloo jih je kak smetja…dobro morti malo pretirovlem samo v roko pol vure sem troje nejmeje vidjo. Pa še to me nebi te teko zmotlo, če nebi vidjo pri gradbenem merkatori pri lidli enega tovorjoka pa policeji polek jega stojijo z tistim golfom4. ke sem vidjo ke šofera nega sem se pelo mimo ke me je zanimalo ke delajo. Ko sem se jim približo oni genejo po parkingi pa zasuknejo levo na cesto proti špari BREZ ŽMIGAVCA. Dobro pač so pozobli dati, pridejo do špara zasuknejo na parking opet BREŽ ŽMIGAVCA, se pelajo lepo pomalen turistično pa parkingi pridejo na konec parkinga zasuknejo levo proti cesti BREZ ŽMIGAVCA, v tistem trenutki pa je glih en revež notri zasukno ki nebi smejo in seveda takoj haps pa so ga meli pa mo lepo ček napisali. Da sem bijo prav besen kda sem to gledo v dveh minutah naredijo 3prekrške te pa gre mrdat lidi. Upam ke še toti forum čitajo kakši policeji, pa si nej preštejejo napake ke jih delajo, pa tu pa tam nej komo čez prste poglednejo za male prekrške ke jih sami delate.
Bijo pa sem takše vole, če me nebi moja bremzala bi točno na 113pozvo pa povedo ke se dogaja.



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.