Ivek četrtek, 12. januar 2012 ob 07:30

Jas bi s dobro volo javja komadiri naj pogledne, či je morti na tisten Golfi žarnica crknola.
Či je ne, bi venda gor priša zake gre!

iTux četrtek, 12. januar 2012 ob 08:21

Mogoce je gdo na svojo roko pobira drobtinice, nikdor se ne ve, mozno pa je za ziher.

MILAN četrtek, 12. januar 2012 ob 14:18

Mislec Mislin ka ne vidi če jih nücajo, morti pa se špara pr elektriki.

zobl četrtek, 12. januar 2012 ob 15:25

prlek1825 je napisal/a:
Drogi prleki, mi lehko keri razloži ke so včera meli policeji v lotmerki. Biloo jih je kak smetja…dobro morti malo pretirovlem samo v roko pol vure sem troje nejmeje vidjo. Pa še to me nebi te teko zmotlo, če nebi vidjo pri gradbenem merkatori pri lidli enega tovorjoka pa policeji polek jega stojijo z tistim golfom4. ke sem vidjo ke šofera nega sem se pelo mimo ke me je zanimalo ke delajo. Ko sem se jim približo oni genejo po parkingi pa zasuknejo levo na cesto proti špari BREZ ŽMIGAVCA. Dobro pač so pozobli dati, pridejo do špara zasuknejo na parking opet BREŽ ŽMIGAVCA, se pelajo lepo pomalen turistično pa parkingi pridejo na konec parkinga zasuknejo levo proti cesti BREZ ŽMIGAVCA, v tistem trenutki pa je glih en revež notri zasukno ki nebi smejo in seveda takoj haps pa so ga meli pa mo lepo ček napisali. Da sem bijo prav besen kda sem to gledo v dveh minutah naredijo 3prekrške te pa gre mrdat lidi. Upam ke še toti forum čitajo kakši policeji, pa si nej preštejejo napake ke jih delajo, pa tu pa tam nej komo čez prste poglednejo za male prekrške ke jih sami delate.
Bijo pa sem takše vole, če me nebi moja bremzala bi točno na 113pozvo pa povedo ke se dogaja.



Pa dobro, nesmiš tak kritično glejati na to.
Najč si ne štindira, ka pa či je žarnica hin ? ali pa je ova ročka defektna, či glih policaj do žmigavec, pa mu ga ne vklopi zaradi slabega kontakta ...
ne smiš takoj optožiti policaje ka se vozij v enosmerno, ka ne dovlejo žmigavce, pa ka se skoz rdečo na semafori vozijo.
pa tudi či te tvoja ne bi bremzala, bi si lehko 113 za klobuk zatekna, bi te še v 3pm poslali ka jih motiš pa jin bedarije prijovlaš.
drugič posnemi s telefonom pa na youtube daj Jezik

prlek1825 četrtek, 12. januar 2012 ob 16:18

zobl je napisal/a:
prlek1825 je napisal/a:
Drogi prleki, mi lehko keri razloži ke so včera meli policeji v lotmerki. Biloo jih je kak smetja…dobro morti malo pretirovlem samo v roko pol vure sem troje nejmeje vidjo. Pa še to me nebi te teko zmotlo, če nebi vidjo pri gradbenem merkatori pri lidli enega tovorjoka pa policeji polek jega stojijo z tistim golfom4. ke sem vidjo ke šofera nega sem se pelo mimo ke me je zanimalo ke delajo. Ko sem se jim približo oni genejo po parkingi pa zasuknejo levo na cesto proti špari BREZ ŽMIGAVCA. Dobro pač so pozobli dati, pridejo do špara zasuknejo na parking opet BREŽ ŽMIGAVCA, se pelajo lepo pomalen turistično pa parkingi pridejo na konec parkinga zasuknejo levo proti cesti BREZ ŽMIGAVCA, v tistem trenutki pa je glih en revež notri zasukno ki nebi smejo in seveda takoj haps pa so ga meli pa mo lepo ček napisali. Da sem bijo prav besen kda sem to gledo v dveh minutah naredijo 3prekrške te pa gre mrdat lidi. Upam ke še toti forum čitajo kakši policeji, pa si nej preštejejo napake ke jih delajo, pa tu pa tam nej komo čez prste poglednejo za male prekrške ke jih sami delate.
Bijo pa sem takše vole, če me nebi moja bremzala bi točno na 113pozvo pa povedo ke se dogaja.



Pa dobro, nesmiš tak kritično glejati na to.
Najč si ne štindira, ka pa či je žarnica hin ? ali pa je ova ročka defektna, či glih policaj do žmigavec, pa mu ga ne vklopi zaradi slabega kontakta ...
ne smiš takoj optožiti policaje ka se vozij v enosmerno, ka ne dovlejo žmigavce, pa ka se skoz rdečo na semafori vozijo.
pa tudi či te tvoja ne bi bremzala, bi si lehko 113 za klobuk zatekna, bi te še v 3pm poslali ka jih motiš pa jin bedarije prijovlaš.
drugič posnemi s telefonom pa na youtube daj Jezik


Glej z 113 je tak...šengen gre k konci policeji se bojijo za stolčeke, plus tega se pogovori na 113 snemajo, na kere mojo nadrejene nadzor, in či ti za neke pozoveš nemrejo samo tak zašuljati. poznam primere ke so policeji stavli lidi pa delali vejke greške pa je človik pozvo na 113 in se je stvor v momenti omilila.
polek tega še obstoja en elektronski naslov ministerstva, na kerega se lehko zgrožaš nad policeji oz. ti dojo pojasnila katerih ne razmiš.
to pa vem z izkušem ke sem mejo problem glede vlečne kluke na avti, ke so vsi bili pametni ke se more dol jemati. zej je sicer že dve leti od tega samo sem te dobjo odgovor, ke je vlečna kluka lehko vedno na avti.
pa tudi poznam lidi, ki se na toti mail pritožuvlejo nad policeji in vedno dobiš odgovor kak so reagirali.

karantanija četrtek, 12. januar 2012 ob 19:07

Ja no, te pa še enkrat to napiše, nej te ove odgovorijo, ali kej se jočeš?! Ale pa strica GUGLA pitej, on tüde vse ve!!!!!! Hahaha

Če še nese preštima, ka je šparalizacija na cele fronte, poleceje tüde morejo šparate, zgledne, ka sp pri žmigafceh začele. To ja

..............................in karavana ide dale Policej

prlek1825 četrtek, 12. januar 2012 ob 20:57

No drogi prleki jaz resen ne vem ke je včera blo z totimi policeji?
Ke nem šinfo samo lotmerških bom še malo ormoške.
Včera ob 16:46 dobim sporočilo na tel. požar, od tega dva poziva na pozivnik.
Bijo sem seveda v lotmerki ke nesem mogo leteti v gasilski dom. Pa me je celi cejt grickalo ke se dogaja, pa že sem bijo takše vole ke bi vseeno letjo v gasilski dom, pa zovem kolega gasilca pa ga pitam za kej se gre pa reče ke na lenti v ormoži iščejo požar. Bilo mi je čudno pa te sem vidjo ke neje neke resnega če iščejo požar pa sem ne nikam šo. Nato gnes čujem…pelali so se policeji, vidli ke se z kuče kadi, z rola pa ne, javli ke gori kuča na lenti…kuča pa je mela dva rola…drugega rola neso vidli niti prepričali se neso za kaj se gre, pa so v momenti javli ke je požar pa aktivirali pgd ormož in hardek. Ne rečem pohvalni policeji ke spremlajo okolico samo nej preverijo dejansko stanje za kaj se gre. No po tem pa gasilci letijo iščejo kučo ki gori kuča nigi ne gori policeji pa tudi vsehnejo koda jih nega.

Temon se reče ormož in lotmerk policija na vrhunco….nejleži je zajebovati človeka ki se pela kontra enosmerni al pa v krožnem neda žmigavca to je enfoh, ke drugo pa absurd.

No zodje cejte pa keko spremlam pa vsaka čast policejom na pomurski avtocesti, ke kda šte nejdejo ke vkrodjenega,,,,to pa mislim ke se dobro trudijo.

Dejan četrtek, 12. januar 2012 ob 21:17

So šli malo na izlet.

11.1.2012 ob 16.46 smo dobili poziv, da je na Ptujski cesti v Ormožu opažen dim na podstrešju stanovanjske hiše. Po pregledu lokacije ničesar nismo opazili, zato smo se vrnili v garažo.

PGD Ormož

MHA četrtek, 12. januar 2012 ob 21:44

A tak je glede totega ogja blo, se mi zdelo ka šlo za lažno prijavo, da so potli ikono na spin-i zbrisali. Bor ste malo avte genoli.

Glede policejof pa klicof na 113, pa sen jas oprava za večne cejte. Enkrat sen šteja neke pomogati, nekome posledično mogoče rešiti živleje, dvo mesca po tisten dogodki, pa bi skoro v resti prista. Na 113 še zoven san v primeri prometne, za drügo pa ni šans A-A

iTux četrtek, 12. januar 2012 ob 21:48

kej ne pride do provih lidi v lublano, se vse pomete v pomurje, natancneje v prekmurje in nemas ke. Vcoseh je bojse kej ne vidite kak pa ka ces pomogate kak je MHA napisa, ki sem meja podobne izkusnje, pa je bojse fkre glejate pa ne vidite.

pravični četrtek, 12. januar 2012 ob 22:03


Glede smerokazov v krožiščih pa še nekaj.

Večkrat sem že videl kakšnega, ki ga vklopi pred krožiščem in to levega in ga ima cel čas, ko pelje po krožišču na drugo stran. Hjooj Mislec

Pa še mimogrede je bil kar lep nov in drag avto. Jaaa

V njem pa " izobražena " oseba, ker sem jo slučajno spoznal. Hjooj

No, problem je tudi, ker smo pri nas začeli zelo pozno graditi krožišča. Mislec

In še to zelooooooo draga . Šokiran


Včasih se tudi vprašam, če je kakšen arhitekt kje kupil diplomo, ko vidim, kaj je narisal. Mislec

Da ne govorim o tem, koliko vse to stane. Hjooj

Sicer bi naročniki morali vsaj malo poznati stvari in vedeti, koga si naročijo. Mislec

Očitno pa jim je to deveta briga. Šokiran

Lep primer je krožišče v Radencih, ko se pelje za Radin in Kapelo. Hjooj

kobreti četrtek, 15. marec 2012 ob 19:11

Rekorder med policisti dobil 19.200 evrov potnih stroškov
(baje bi se naj voza iz Lotmerka v Koper). Neman nič proti jemi, pač pošteno privoza, Mogoče de keri misla ka je grota novi Prleški miljonor Vuuhuu Tu se pač vidi organizacija v policiji. Oziroma po dömoče: delajo z ludskimi penezi kak svija z melnatin žaklon Hahaha



http://24ur.com/novice/slovenija/rekorder-med-policisti-rad-bi-sel-domov.html

TUNČEK četrtek, 15. marec 2012 ob 20:28

Či to deliš s 25 dnevi, keko delajo znese na den 768 € ke bi blo mogoče. Zake pa tak rasporejajo lidi pa je že drüga štorija. Peneze itak do norod ! Vuuhuu

prlek1825 četrtek, 15. marec 2012 ob 20:59

Jaz bom reko tak nerad zagovorjam policeje samo tu jih bom. Toti policej z lotnerka če se vozi v koper pa dobi na leto resen 15 oz19 tisoč € jih nej dobi si jih tudi zasluži.
Postavte se v jegovo kožo vsaki den nejmeje 5vur na cesti polek službe gorivo drogo vzdrževanje avta drogo amortizacija avta…pa tak dale keko pa mo te od totih penez ostone nič še v minusi je….tudi razmin ke lidje v domočem kraji nemrejo biti policeji…samo ne razmin zake ne pomečejo lidi v radiji od 50-100km tu pa nedo takši potni stroški, nej mariborčane pomečejo v ormož pa lotmerki naše policeje pa v mb pa do takoj mejši potni stroški kak pa lotmerškega policeja v koper…sramota…naša pravna slovenksa država…treba je varčuvati zapunte si...hehe

đoužek četrtek, 15. marec 2012 ob 21:01

Kul

19.200 € je doba v enem lejti, to pa je 1.600 € mesečno

iTux četrtek, 15. marec 2012 ob 21:44

so pa tüde takse, ki se vsake den "vozijo" domu ampak le 20 namesto 200 km, pa vseeno cecajo potne stroske.

pravični četrtek, 15. marec 2012 ob 21:46

Iz tega primera se lepo vidi, kako naša država dobsedeno meče denar v blato.

In še ubogi policaj.

Kako mora biti človek motiviran za delo, ko se pelje čez vso državo, da pride ves zdelani na šiht in potem še bolj zdelan in utrujen vozi domov, kar je hudo nevarno.

In še podatki, ki so bili objavljeni ob rob tega članka.

Policija, vojska in carina so samo za potne stroške zaposlenih izplačale čez 43 MILIJONOV EUR. Hjooj Mislec Šokiran Šokiran Hjooj Mislec Hudi

Da ne računam, koliko je bilo iz tega onesnaževanja okolja. Hjooj Mislec Šokiran

Tisoče in tisoče kilometrov za brez veze.

In tisoče ur, ki so jih ljudje izgubili, ko so se vozili sem in tja.

Katastrofa.

Dejstvo je, da se pač v ožji regiji peljejo ljudje na delo.

Norost pa je, da tako daleč.

Že bedarija je, ko se recimo nekdo pelje iz Ljutomera v MS, ker se pa en drug vozi iz MS v Ljutomer. Mislim na isti firmi.



S pametno organizacijo bi se bistveno lahko zadeve spremenile.

Dejan četrtek, 15. marec 2012 ob 21:50

Pa to dvomin, ka se je toti lehko vsaki den voza. Sej pa do Kopra nücaš vsej 3-4 vüre. Pa či ob sedmih začne, je moga na pot ob treh, pa či do 15. dela, je bija duma ob 19. Te je lehko ša se samo v postelo obrna pa dale. To ne gre vküp, takšega ritma človek nemre zdržati dugo.

iTux četrtek, 15. marec 2012 ob 21:59

eh tak dugo se po ne vozes. Komot se pride v dveh urah pa ka se pelas malo nad omejitvijo. Nasmeh
taka 15 do 5 je cist zadosta ka starta z lotmerka. Ce pa gre ob treh od tan ob predpostavki ka je malo zmontran ( ci glih ne vem od cesa bi bija ) pa ka se ki malo stave, pa je ob sesteh zodjo duma.

Dejan četrtek, 15. marec 2012 ob 22:04

OK no, na Najdi.si pokože Dolžina: 287,48 km, Trajanje: 2 uri 20 min

To je ob predpostavki, ka se celo pot pelaš 130, samo pri nas je omejitev 100 na avtocesti Nasmeh Pa še 20 minut nücaš, ka sploh do AC prideš.



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.