Dejan sreda, 14. november 2007 ob 23:21

Prlekija On-Line je ime s kerin se je Prleška razvojna agencija letos prijovila na razpis Javni razpis za razvoj vsebin ali storitev za pospeševanje uporabe širokopasovnih omrežij s poudarkom na podeželju.
Ime me močno spominja na eno stvor, ki že obstaja pa tüdi vsebina se nič kej dosti ne razliküvle od ene stvari, ki jo dobro poznan. To pa lehko sami preverite v datoteki, ki je v priponki.
No, da bi tota stvor le zalaufala, pa ka bi slüžila svojemi nameni in bila vredna totih penez, ne pa ka de še ena v vrsti tistih spletnih strani, ki so postovlene samo za to, ka so.

Prlekija on-line

Jernej četrtek, 15. november 2007 ob 00:01

...po mojem je Prlekija-on.net oziroma prlekija.eu
naj bolsa spletna stran ka se tice predstavitev prlekije itd.!
Mislec Rožica

Zvončica četrtek, 15. november 2007 ob 01:31

Jaz sen tüdi včasik kak sen dopis dobila začela misliti ka se vraga grejo....k čemi ponovlajo, k čemi bi vnošali osnovne podatke ke so dostopni na občinski pa LTO stroni....bedarija..pa še financirana bedarija. Totalno nepotrebno...rejši bi kakšo dr¸ugo stvor za promocijo Lotmerka sküp spravili...kakšo raziskavo ali pa en orink zapis šaljivih grbov z zanimivo obrazložitvijo......pa še bi se nejšlo...Knjigo so tüdi že izdali (sen zvedla v knjižnici) samo je nigi nega viditi (nejč knjižnica je neje dobila)......

MILAN četrtek, 15. november 2007 ob 08:25

Vuuhuu
evo ga pa smo pogrütali ka je to pač tak.Moš zaposlene lidi keri se hodijo šolat v Lublano kak se delajo projekti pa te lepo v topli pisarni sidiš pa pišeš projekte.Moš lepo pa sigurno pločo no pa nejnč fest ne švicaš. Projekt ti ocenjuvle pedoš keri je isto tak meja izobraževanje pa keri mo licenco.Tak tote agencije ena drügi tolajo posel -pa te peneze.
No te malo nekaj prepišejo poiščejo tan ke ža je pa so naredli najvekšo delo za razvoj.Pa se dale vrti pa lepo živi.
Son sen že dugo poleg ka poznan nekej stvari pa sen kar nekej idej da pa pomoga na kunci pa dugi nos.Sredstva se raztolajo boga raje pa en veki drek.Če je to znanje pa razvoj ta sen jas popež v Rimi.
Mater pa frdamani zajebani birokrati.Na kunci pa so to naši lidje keri se fest haborijo kej naredijo.

Zid Zid Mislec Mislec

qwer četrtek, 15. november 2007 ob 08:38

Apace prleska obcina, ha, ha ne se zajebavat.
To, ce nekdo z nekom sodeluje se ne pomeni, da tja tudi pripada.

Kak jim pride na pamet kaj taksnega? Vic dneva!!! Haha

Jernej četrtek, 15. november 2007 ob 12:45

qwer je napisal/a:
Apace prleska obcina, ha, ha ne se zajebavat.
To, ce nekdo z nekom sodeluje se ne pomeni, da tja tudi pripada.

Kak jim pride na pamet kaj taksnega? Vic dneva!!! Haha


..eno je kvisno se do zdaj spada vse pod Pomurje! Mislec

MHA četrtek, 15. november 2007 ob 14:09

Ke, či toti nimajo pametnejšega dela Hjooj Mislec

Almanah četrtek, 15. november 2007 ob 14:28

Jernej ne zezaj se s takšnimi fintami, ka to sploh nije smešno!
Pomurje je samo statistična regija in nič drugega, če pa de pokrajina pa še bomo vidli. V skrajnem primeru, bomo probali ka de Lotmerk meja referendum za to ke bode. Tak da.....

Dejan petek, 16. november 2007 ob 17:42

Samo ime totega "projekta" zlo podobno moji stroni, ka o vsebinah niti ne gučin. Niman nič proti ka se takše stvari delajo. Sen veseli. Samo eni to delamo iz veselja pa prostovolno, drügi ki pa za takše stvari dobivlejo peneze pa si ne vejo zmisliti nekej novega al pa drgačnega. Pa gi bi takšne projetke že lehko naredli pred 10 leti, ker so meli fse možnosti za to.
Toti "portal" bi še rad vida v akciji, te pa mislin ka sen fse vida pa lehko vmerjen.

Zvončica petek, 16. november 2007 ob 23:52

Počokaj ka boš vidja ka do vküp pehnoli....te pa če do segnoli v tvoje avtortvo jih lehko malo zagutiš (bor za peneze če drügo ne)...jaz pa jih bon v cejtinge dola pa slekla do golega (ali pa keri drügi)....samo mislin ka glih nedo meli kej gor dovati ka je že vabilo k objavi takšo Zeham ka že iz teksta vidiš ka je kao nekaj pod mus pa brez interesa....pa nejč kandidatov za predstavitev po mojen nede dosti )bor zanimivih ne)

MILAN sobota, 17. november 2007 ob 09:08

Pisk
morti de se resen gor zmetalo samo keri de potli
rihta ?????????'

Dejan moren ponüditi ka bi bija tvoj projekt
pa bi oni financerali.

Mislec

Jernej ponedeljek, 19. november 2007 ob 22:08

Jernej je napisal/a:
...po mojem je Prlekija-on.net oziroma prlekija.eu
naj bolsa spletna stran ka se tice predstavitev prlekije itd.!
Mislec Rožica

Gor

kobreti ponedeljek, 19. november 2007 ob 22:30

Kak zaj jas to razmin bi naj še bija en fejst podoben portal, totemi,ki je 1A za PrlekijoGor .Enin pač nede teško tote fsebine od tu copyejrati,pa tan prlejpiti,pa novi naslof gor djati pa malo vejice vun popraftiAngel .Ker tu se najde recimo fajn zgodovina Prlekije gor( glih ovi den je naš mali nekaj nüca za šolo pa smo že doj vlekli)Jezik !

Jernej torek, 20. november 2007 ob 20:20

...ja samo lejko prlekija on-line samo tak vse kopera ot prlekija-on.net Vprašaj

Dejan nedelja, 25. november 2007 ob 02:37

Ja upan, ka do kej svojega naredli, ka nedo samo od nekod prepišovali.
S totin portalon pa si lidje venda pomogajo ke, da me je že dosti lidi kontakteralo, ka so podatke dol vzeli pa uporabili v seminarskih, diplomskih nalogah, raznih glasilih, ... tak ka nekši hasek je.

MILAN nedelja, 25. november 2007 ob 09:10

Pisk
morti pa do le šteli ka bi navezali stik pa se kej bol pametno dogučali.

mile nedelja, 25. november 2007 ob 15:13

prlekija.com bo verjetno ta nova stran LTO-a - PRLEKIJA online.

trenuta stran jim je dobesedno za pokakati.
izdelovalec strani pa je bilo podjetje graficom.si.
verjetno tudi novi portal bo izdeloval enak webmojster.

ta nova stran , ne bo prlekija-on.net do kolen! Kul

MILAN nedelja, 25. november 2007 ob 16:02

Hjooj
nen pa nemre biti drgačik

Jezik Jezik Jezik

Dejan četrtek, 29. november 2007 ob 01:25

TAAAADAAAAAAAAAMMMM

Dobili smo konkurenco: KLIK Haha

MILAN četrtek, 29. november 2007 ob 08:37

Jezik
to te gene
važen je napis ka to financira ministrstvo

bravo naši ----------

Hjooj Hjooj



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.