Dejan torek, 23. februar 2010 ob 23:10

optix je napisal/a:
eurosong je itak brezvezen contest, italjoni ze dugo cajta ne nastopajo, pa ce poglejas jihov san remo keri je zaj , je to 400x mocnejse kak bilo keri eurosong, pa lepse pesmi popevlejo pa zadeva na nekaj zgledne.
skoda je penez, keri se zapravljajo za to prireditev.


Po kakši enačbi si priša do 400kratnika? Haha

Zvončica sobota, 29. maj 2010 ob 21:58

Že celih 10 minut poslüšan toti evrosong (ali predizbor mogoče??)....bravo jaz...samo mi že malo čebele po vühah lečejo tak ka dvomin ka bon še 1x teko zdržola....tota stvor je glih tak razlupskana pa brez smisla kak EU Zloba

MILAN nedelja, 30. maj 2010 ob 09:05

Mislec KAK JE BILO NE VEN SEN ZADREMA PA MISLIN KA SEN NE DOSTI ZAMÜDJA

Dejan nedelja, 30. maj 2010 ob 10:21

To ke sen čüja je nekši Lily Allen klon Hihihi

MHA nedelja, 30. maj 2010 ob 13:35

Jas sen sploh ne zna, ka je že to blo. Hehe

Progress nedelja, 30. maj 2010 ob 18:38

Sen lepše že tüde čüja, neje neke bog ve kej.

kokot nedelja, 30. maj 2010 ob 21:13

diklina lepo zglede s tistin tatoojen, drugačin pa je pesen takša kak da bi meresec po plehi sca.
Kul Hahaha

TUNČEK petek, 11. junij 2010 ob 21:37

Zvončica je napisal/a:
Tota evrovizija je eno veko SRANJE.....strinjan se z Dejanom ka pravi ka bi naj naši popevali v našen jeziki,pa s takšo verzijo kak je bila zbrona...ve je itak bojše če je ne razmi nikši bog.Meni se vidi ka je letos toti sirmak bija moška verzija Derende...glih tak se je moga sirmak dreti...Ka pa se prvih tiče sen glih gnes po radiji to poslušala pa se mi je zdelo glih tak kak da bi na momente poslušala Kiss,pa Aice Coopera pa še kaj bi se najšlo.Škoda penez za vse to sranje rajši bi peneze za kaj bojšega dali fsi skup.

Jas sen samo malo gleja toto evrovizijo pa dobiš opčutek, da je muzika pa petje tretja stvor, bole je pomembno žogaje roke ali pa podobno sroje samo dobre pesni nimaš prilike čüti. Če pa je že ke, ki ti gre v vüho se hitro spotiš, da si to že negi čüja - fsi pomalen koperajo.
Je pa dobro to, da se na toto evrovizijo hitro za kakših trifrtole leta pozobi, potli pa se drek po začne. Edina škoda so teški miljoni evrof, ki jih organizatori vkraj vržejo.

TUNČEK sobota, 29. januar 2011 ob 19:40

Ke provite na letošji izbor izvajalcef za EMO ?
Bo kaj s toga, da se nekoga bres raspisa povobi ?

Letošji izvajolci :

1. Maja Keuc
2. Omar Naber
3. Leeloojamais
4. Tabu
5. Nina Pušlar
6. Time to Time
7. Rock Partyzani
8. Feliks Langus
9. April
10. Sylvain, Mike Vale in Hannah Mancini

MHA sobota, 29. januar 2011 ob 19:58

Letos so kar tak naredli Hihihi Sicer pa meni, čisto fseeno, što de popeva v Berlini, da tak ne spremlan tega Nasmeh

TUNČEK sobota, 29. januar 2011 ob 20:05

Tüdi jas ponavodi ne spremlan Evrovizije, samo sen letos zasledija informacijo o toten izbori in se mi je zdelo malo pitati o ten načini izbora, zato , ke se mi zdi nenavoden.

Leta, gda je še Evrovizija glasbeno kaj pomenila, so že daleč nazaj. Zaj so tak napravili, ka je na Evroviziji fse bole pomembno ot glasbe. Mislec

MHA sobota, 29. januar 2011 ob 20:09

Itaki fsakšo leto žirija zbere, što de ša popevat, čiglih gledalci drgačik zberejo. Tako

TUNČEK sobota, 29. januar 2011 ob 20:24

Žirija se gre neke strokovnosti, lidje pa želijo lepo pesen in to dvojno ne gre fküp.
Pa še pri glasüvanji so mučkalice in grdo petrigajo.
Če bi blo po okusi gledalcof, bi sigurno po prihojali z Evrovizije veki hiti kak negda, ne pa zaj, ke se evrovizijske pesmi po radijskih postojah vrtijo do pomlodi, potli jih pa še retko čüješ.
Hihihi

SlovenianDevil sobota, 29. januar 2011 ob 20:27

Ja tunček, letos nega razpisa, letos jih ovi povobijo...


Pravijo, da so glasbenike izbirali "na podlagi predlogov urednikov in redaktorjev razvedrilnega programa Televizije Slovenija ter ob upoštevanju umetniških, estetskih, produkcijskih meril, kakovosti nastopa in njihove priljubljenosti".

Vir: http://www.siol.net/trendi/glasba/novicke/2011/01/ema_2011_znani_izvajalci.aspx

TUNČEK sobota, 29. januar 2011 ob 20:36

Eden hit Evrovizije is mojih cejtof (1972), gda sen bija najstnik se je čüja tak :

Toke pesmi smo mi poslüšali

TUNČEK sobota, 29. januar 2011 ob 20:40

SlovenianDevil je napisal/a:
Ja tunček, letos nega razpisa, letos jih ovi povobijo...


Pravijo, da so glasbenike izbirali "na podlagi predlogov urednikov in redaktorjev razvedrilnega programa Televizije Slovenija ter ob upoštevanju umetniških, estetskih, produkcijskih meril, kakovosti nastopa in njihove priljubljenosti".

Vir: http://www.siol.net/trendi/glasba/novicke/2011/01/ema_2011_znani_izvajalci.aspx


To de privat prireditef, se pride voski krog pevcof, ke jih je povoba voski krog "glasbenih strokovjokof".

SlovenianDevil sobota, 29. januar 2011 ob 21:46

Joj...tota pesen kej si jo do pa je ne glih nekej kej bi se gnesden poslušalo... Pijan

Glede totih kej so letos povabljeni pa bon reko tak....letos so bojši na toti prireditvi, kak do zej ko so se mogli prijovlati, toti kej so so vsej poznoni (večina), pa de mogoče kej bojšega iz tega kak tota leta do zej....

TUNČEK sobota, 29. januar 2011 ob 22:03

Cajti se spremijajo in tüdi pesmi, ki so pač za fsoki cajt značilne. Bole kak sama pesen sen hteja povdariti to da so fčosik bile pesmi is Evrovizije še neke let hiti kak na primer Watterloo ot Abbe ali podobno. Tüdi Hello A, je bija hit neke let.
Sicer je to tak, da se tüdi v zajšnen cajti po diskih vrtijo toke pesmi predvsen po Nemčiji, seveda za ciljno publiko.

Smo pa tüdi lubiteli glasbe, ke poslüšamo fse ot Oldisof, Evergreenof, Disko muzike, Countryja, tüdi Klasike, Jazza, Bluesa, pač glede na raspoložeje. Jas mon neke tisoč CDejof in več kak 100 klasičnih vinil LPjof, pa neke malih vinil singlof. Seveda bres Klasičnega PIONEER gramofone ne gre, polek CD in DVD plejerof, pa Ipoda in MP3 plejera in zaj še gramofona a encoding sitem pretvorjanja klasični plošč in kaset v MP3.

Na pošti pa me čoka že tüdi novi multiplejer Wd TV live HUB, s kerin pa de se dalo prenošati in predvojati fse.

lp Tunček

zobl sobota, 29. januar 2011 ob 23:37

TUNČEK je napisal/a:
Cajti se spremijajo in tüdi pesmi, ki so pač za fsoki cajt značilne. Bole kak sama pesen sen hteja povdariti to da so fčosik bile pesmi is Evrovizije še neke let hiti kak na primer Watterloo ot Abbe ali podobno. Tüdi Hello A, je bija hit neke let.
Sicer je to tak, da se tüdi v zajšnen cajti po diskih vrtijo toke pesmi predvsen po Nemčiji, seveda za ciljno publiko.

Smo pa tüdi lubiteli glasbe, ke poslüšamo fse ot Oldisof, Evergreenof, Disko muzike, Countryja, tüdi Klasike, Jazza, Bluesa, pač glede na raspoložeje. Jas mon neke tisoč CDejof in več kak 100 klasičnih vinil LPjof, pa neke malih vinil singlof. Seveda bres Klasičnega PIONEER gramofone ne gre, polek CD in DVD plejerof, pa Ipoda in MP3 plejera in zaj še gramofona a encoding sitem pretvorjanja klasični plošč in kaset v MP3.

Na pošti pa me čoka že tüdi novi multiplejer Wd TV live HUB, s kerin pa de se dalo prenošati in predvojati fse.

lp Tunček


Evrovizija nima nikšnega pomena več, to je nekšni "spektakl" pod okriljon EBU, vse majn pa majn se tan popevlejo dobre pesmi, celi čas se grejo nekšne zakulisne igre što de zmaga, kvaliteta pesmi pa več sploh neje pomembna.

Trebalo bi poslati ove cigane od Lange, jih so eno leto zajebali pri glasuvaji, fkrali so jin zmago pa poslali Qurtissimo.

Tunček WD live je dobra roba, boš zadovolen!


SlovenianDevil nedelja, 30. januar 2011 ob 00:35

Sej ova pesem kej je loni zmogala je tudi dokej veki hit bila, samo nekda je bilo tak, ka je ena pesen ostola hit nekej mesecov, zej pa se to meja vsakih nekej dni...
Je pa večinoma tak ka tisti izvajalci, ki so si že naredili nekšo ime nedo šli na evrovizijo, ker ne dosežejo nič s tem....to je bolj takak ''evropa ima (pevski) talent''



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.