zobl nedelja, 15. maj 2011 ob 20:47

http://www.youtube.com/watch?v=HKv1SXK6E60

mađarica je te že bojšo pesen mela kak azerbedžan keri je zmaga Hjooj
samo da politika pa druge kupčije igrojo vlogo bol kak sama kvaliteta pesmi, tak kak je to en brezvezen šov kerega se ne sploča glejati či ma človik kakšno pametnejšo stvor za nareti tisti cajt.

Dejan nedelja, 15. maj 2011 ob 21:17

Gda sen čüja zmagovalno pesen, je bila moja prva asociacija Spice Girls + Anžej Dežan Hihihi Pa se očitno nesen dosti zmotja, sej se že na veko piše, ka je pesen plagiat pesmi Last Goodbye od Atomic Kitten Hehe



zobl nedelja, 15. maj 2011 ob 21:26

Provin jas, ovo EMO bi ukina pa bi kar nekšnega predstavnika posla gor na tekmovanje, ne pa ka se takši penezi zaprovlaji za prozen nič.
Eno leto bi jin posla Fredija Milera, pa te Prleškega Simona, pa takše kandidate Nasmeh mogoče bi še keremi res uspelo priti do finala pa to z minimalnimi stroški kere bi rtvslovenija mela z jimi.

Dejan nedelja, 9. marec 2014 ob 00:00

Či je keri misla, ka nas letos nede na Evroviziji Hihihi

Zmagala je Tinkara Kovač.

TUNČEK nedelja, 9. marec 2014 ob 09:44

Eno malo sen gleja in se mi je fsefküp zdelo plehko. Škoda penes za toke prireditve. Hihihi Žalosten

MHA nedelja, 9. marec 2014 ob 19:50

Pa kej jin je? Se nedo hejali s ten? ZA tote peneze kej so zapravili, pa kej jih se bodo za evrovizijo, bi nej rejsi vsen Slovencon, 3 mesce niksih RTV poloznic posilali, ci ze mojo teko penes ka za takse kozlarije zaprovlajo.

Dejan torek, 13. maj 2014 ob 08:20

Drügo leto nedo dosti zapravili, sej bode izlet v Avstrijo. Na klobosice Hihihi Hjooj

MHA torek, 13. maj 2014 ob 18:30

Klump od klumpa Hjooj

Dejan nedelja, 18. maj 2014 ob 10:27

To je tak provi cirkus. Toti/tota bi lehko zapopeva/la kerokoli pesen, pa bi zmaga/la, ker evrovizija že dugo neje več ocenjevanje glede pesmi...

Momo pa za drügo leto že zmagovalca Hihihi Hjooj

TUNČEK ponedeljek, 19. maj 2014 ob 16:42

Tak je pač to grotalo. Evrovizija je samo en vizoalni spektakel z ekstravagantnimi nastopi.
Či si travestit ali pa peder moš dista več šans kak drügi. To ja Pomežik

MHA ponedeljek, 19. maj 2014 ob 18:13

Dejan, s kere drzove pa je te toti zmagovalec? Hehe

Dejan sreda, 21. maj 2014 ob 22:41

To pa se še ne ve. Odvisno kera držova de prva zbirala pesen za evrovizijo, ka do meli možnost takšnega poslati to Hihihi

MHA četrtek, 22. maj 2014 ob 21:38

Mi bi lehko Murkota poslali Hihihi

TUNČEK petek, 23. maj 2014 ob 07:52

Ja resen, se zgleja malo bole moški kak tista kreatura z Avstrije. Zverižjeni



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.