Nela nedelja, 4. februar 2007 ob 20:39

Ojoj glih sem vidla kera pesem je zmagala na Emi Haa meni se ali tudi ne vidi, sem pa zelo radovedna na kero mesto se bomo uvsrtili, mogoče po tak slabo, ka drugo leto sploh nemo šli Haa

Nela nedelja, 4. februar 2007 ob 20:41

Dapa se mi zdi, da momo vsako leto hujšo pesem na Evroviziji, vsako leto smo slabši..............škoda!Ubog

kobreti nedelja, 4. februar 2007 ob 21:55

Marsikaj so po morala naša vüha prenesti,fčera na finali mi ena najbojša bila samo ka tiste neso zbirali(kaj jo je zapopevala sama napovedovalka Helena Bla...).Eni so se bole obračali po modi läjnskih zmagovalcov,kak v"muziki" tak v oblöčeji,tüdi v englešken se je dölo čüti, san v prevodi mi je nekak čudno napre prišla!! Haa Žalosten No ja Dol Khmm Ubog Ubog

Jernej ponedeljek, 5. februar 2007 ob 13:55

Naja mogoce bojo nasi idnog meli taksno skupino kak je LORDI.....hej ka ci bi nasi kurenti na Evrovizijo sli Vuuhuu

Jernej torek, 20. februar 2007 ob 22:41

Jernej je napisal/a:
Naja mogoce bojo nasi idnog meli taksno skupino kak je LORDI.....hej ka ci bi nasi kurenti na Evrovizijo sli Vuuhuu

dobra ideja! Aplavz ali?

Zvončica sobota, 12. maj 2007 ob 02:04

Ka nete pozobili zütra večer glejati evrovizije....bor tisti keri bi se radi fejn narežali....jaz sen se že včera eno maloJezik

MILAN sobota, 12. maj 2007 ob 08:21

Huh
PA SMO LE PRIŠLI MED 10

DOBRO TRENERANI GLAS

NO PA TUDI ŠIKANI STAS

NEJČ NEBI BILO SLABO

ČE BI NAN POPEVALA NA NAŠEN
SREČANJI
pelekija-on.net

kdo mo te to meli??????????????

Pepek z brega sobota, 12. maj 2007 ob 09:27

Meni pa se ženska dopodne (ven je tüdi pesen ne slaba - je neke ekstra, to pa fčosik vüjžge na Evroviziji). Je prova Slovenka, ki bor poje v Slovenščini.Aplavz Aplavz Aplavz

Me pa resen zanimle, či bode držola oblübo, ka de na odri zapopevala Zdravljico, či de zmogala.Gor

MHA sobota, 12. maj 2007 ob 22:39

Jaz ne spremlan evrovizije, je pa fala bogi, ka smo bor eno leto nekan prišli, jaz ji čestitan!

MHA nedelja, 13. maj 2007 ob 00:09

Heh Haha dere je naša popevala te je glih kabelske sfalilo...

Zvončica nedelja, 13. maj 2007 ob 00:33

Ja,resen je zglejalo ka nehče bojkotira prenos....jaz sen si tak lepo peglarijo prikredila ka bi še polek te na vühe vlekla...pa nič od tega...zej pa spotoma glasüvaje poslüšan...no, srbi so trenutno prvi naši pa 13....živela politika

Jernej ponedeljek, 14. maj 2007 ob 18:28

Res je vsako leto hüjse Mislec

http://youtube.com/watch?v=awVHDMDAu0A

to te buje! No ja Hm

Jernej ponedeljek, 14. maj 2007 ob 18:33

http://youtube.com/watch?v=8YhrQTuJAdo
Alenka Gotar za Slovenijo

Dejan ponedeljek, 14. maj 2007 ob 23:00

Eh, tota evrovizija je čiduže vekši cirkus. Hvala bogi ka ne glejan televizije. Vida pa sen nekše odlomke, ... groza Slabo

Kata Strofa torek, 22. maj 2007 ob 10:16

ka pa provite na to?

klik

Nela torek, 22. maj 2007 ob 11:37

Jaz sem glih cejta evrovizije bila v Nemčiji, tepa sem pač glejala jihov prenos. In na konci ko je pac Srbija zmagala so nemci malo komenterali vse vkup.....naja norca so se delali z vseh po vrsti, tudi naša je prišla na tapeto kao zmešana operna pevka..........Mislec Mislec Mislec

In kesne so še te nemci bili zelo ožaljeni ka so pač bli bolj odzaja in razmišljajo o ten, da nebi več sli na Evrovizijo, češ ka pre vse Balkanske države vkup držijo. Tak da bi blo kunec sveta če jih več nebi tan blo, nos tudi že por krot ne blo, pa se nihče ne na nas spota....

Keko krot pa smo mi bli med ta zodjimi, pa še vstrajamo.....Vuuhuu no sej smo brž stalno med ta zodjimi.....Jok

MHA nedelja, 7. oktober 2007 ob 18:09

Zmagovalki evrovizije Mariji Šefoviæ so ji pred stanovojon v Noven Beogradi maznoli obo avta, ki jidva je mela; VW Tourega pa BMW-ja...

klik


Na evroviziji je zmagala, pa zej glih tak!

dušan1 ponedeljek, 8. oktober 2007 ob 18:01

Jaz pa mislin, ka če bi nas tote predstovla na evrovizije, bi bizer zmagaleHaha Haha Haha Dol

http://www.youtube.com/watch?v=gpDL5GrvrQk


lp

dušan

Dejan sobota, 2. februar 2008 ob 17:56

Je keri gleja 1. del Eme fčera? Jas sen glih 2 minuti pa pol pa je blo preveč. Tisti Butn, butn je bija vrhunec večera Slabo
Lehko bi v Sloveniji naredli referendum o nastopi na Evroviziji. Nejbojše ka se nikdor več tan ne kožemo Hjooj

MHA sobota, 2. februar 2008 ob 18:03

Nesen gleja, pa očitno bojše ka sen ne Mislec To ali resen ne ven, ka se trüdijo s ten, ponavodi so meli Emo v enen dnevi fertik, zej Hjooj zej jo mojo že v treh dneh Butl



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.