Nela torek, 20. maj 2008 ob 22:42

Tak nasa je odpopevala, baje mo dobre korte ( no to za nos ali recejo vsako leto) tepa tak nic s tega. Zapopevala je, malo se slekla in to je blo to. Juhuhu Zej pa mo vidli..... To ja

....no ve drugi so tudi nic ne bojsi, vse je neke cudno po letos. Slabo sami cudoki.Na zadnje urejal: Nela, dne: torek, 20. maj 2008 ob 21:51

Pepek z brega sreda, 21. maj 2008 ob 01:27

zgledne ka so i tote jee doborte v vodo opale...
Jok Jok Pevec Jok Jok

MILAN sreda, 21. maj 2008 ob 07:51

Veselko
ja Rebeka nekej skeka
fejn se je čülo samo malo
glosof je bilo.

Kej če pa nos nemajo radi
mislin drügi so bojši.

Nela sreda, 21. maj 2008 ob 09:39

Hja tak po je ne nic blo. Sem vidla pri oddaji Preverjeno, ka so lidi na ulici sprasuvali o nasi Rebeki v Beogradi. Tepa je ena zenska rekla, ka jo ne zanima ne Rebeka, ne Evrovizija pa ne Slovenija, ki je razdrla Jugoslavijo.Heoa

Dejan sreda, 21. maj 2008 ob 12:06

Jap. Cirkus je opet v mesti...

Fašenk Fašenk Fašenk

optix sreda, 21. maj 2008 ob 12:08

rebecca Respekt

Pepek z brega sreda, 21. maj 2008 ob 12:38

Zej sen še bole trdno prepričani, ka bi bilo bojše, či bi Lango poslali v Beograd.
Pa ven se zavolo toga nede svet podrja.

optix sreda, 21. maj 2008 ob 16:13

verjetno bi daleč Langa prišla, ker bi Romi iz vse Evrope glasuvali preko SMS-ov pa telefonov (tisti keri jih imajo) za Lango.

Slinavi

MHA sreda, 21. maj 2008 ob 16:21

Evrovizije ne glejan sen pa ziher ka bi Langa dosti bol dale prišla, kak Rebeka, takak je optix napisa, je puno romof po Evropi.

MILAN sreda, 21. maj 2008 ob 21:03

Butl
ja puno je romof keko pa je še le cigonof (belih)
če bi vsakši peti stisna telefon bi zmogali za deset let napre.

Zvončica četrtek, 22. maj 2008 ob 00:39

Sen bila trmasta pa sen komej brez vekših poškodb sluha pa želodca preživela toto sranje od predizbora (dobro ka sen polek štrikala je bor bija nekši hasek).....Rebeka tak ali tak nema nikšega glosa (čeglih je joko simpatična pa papasta) tak ka polek takše pesmi za 1. razred neje mela šans....edini dober mi je bija (glih zavolo glosa) črnogorec.....pa nesen mogla vervati ka je polek vseh hopacupa komadov glih toti izpadna....no, neje meje plesačicButl

Nela četrtek, 22. maj 2008 ob 09:56

Jaz nesem glejala do konca, ker mi so derek sli na zivce, pa tote pesmi, od kod jin bogi okus za lepo pesem.....Haa Sej pa to je po bila katastrofa. Meni se vidi ka bole grda je pesem pa cuden izvajalec, bojse se uvrsti. Mislec

Tota nasa pa tak, eh meni se ze od zacetka neje vidla, to sem ze te pisala sen gor, zej pa se bole ne. Nejbole pa mi glupo, ka vedno kdo koli od nasih je na evroviziji, vedno gucijo joj kak je super, zmago momo skoro v zepi, vsi gucijo kak smo dobri, bla bla bla.....tepa tak vedno idemo prvi domu. Tepa se nasi so tudi tak dujeni, pa grejo pa lidi na ulicah sprasuvlejo o nasih izvajalcih......Hjooj Butl Buum kej te ces recti, v kamero bos reko zanic je? Hjooj Naja!

kobreti sobota, 24. maj 2008 ob 21:20

jas sen tudi mnenja ka bi Langa dale prišla saj to je svetski narod. Okoli Rebeke pa naj rečen to, ka se mi zdi ka je ona s toto koreografijo do datno zaj***** sitoacijo in poslabšala zadevo. Mislin ka ona zna biti tudi bole izvirna, kak nan je tan pokozala.Pisk

MHA sobota, 24. maj 2008 ob 22:51

Takoj v četrtek pa so že meli pri oven žifčjoki na popi temo o evroviziji. Tan so se še le pre štükali, Rebeka je Slaka pre tak vün spücala zavolo cot, ka jega tüdi pop tv obleče za toto odajo.

Dejan sobota, 24. maj 2008 ob 23:26

To sen jas tüdi nekej vmes štrcka pa vida, gda se je Rebeka nekej pizdila. Pa to sen še vida, dere je Domicelj reka, ka momo v Sloveniji samo enega in edinega, ki bi na evroviziji lehko nekej nareda. To je pre Lepi Dasa Hehe

MHA sobota, 24. maj 2008 ob 23:34

Hehehehe toti pa bi res nareda. Možno pa bi blo ka bi se bojše uvrstija kak Rebeka, ka je očitno bol si čüden pa cirkuški, bol prideš napre Hjooj Avstrici so pametni ki so nejč ne šli na evrovizijo.

Pepek z brega nedelja, 25. maj 2008 ob 10:58

drügo lto bomo mi našega Nandeka prijavili, Grjakof Lujzek pa de mu igra fcoj, te pa bodo vidli toti naši stručjaki, kej je to prova muzika.

Zvončica ponedeljek, 26. maj 2008 ob 01:04

Tak, zej so te zebrali novo evropesen.....bogec pomogej!!!! Kon to gre....Buum

Dejan ponedeljek, 2. februar 2009 ob 12:11

No, zej pa te momo opet. Več -> Slovenija v Moskvo pošilja Quartissimo!

Pevka pa je Hrvatica Fseeno

MHA ponedeljek, 2. februar 2009 ob 12:33

Viš kak skrbimo za dobre meddržavne odnose, na Evrovizijo smo poslali hrvatico. Huh



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.