Nela torek, 3. februar 2009 ob 23:37

Tocno tak je.....nasi "dobri" pevci se vec res ne prijovlajo na Emo, je pa vsako leto totih vec, ki pred o jih nesi nic cujo, nevem od kod so se jemlejo. Meni se zej pesem od Lange ne tak vidla, te mi ova loni bila bojsa.

Nela torek, 3. februar 2009 ob 23:39

Zvončica je napisal/a:
Hrvoti dojo keko dojo pa še toga si nesmo zaslüžili.....mi pa sosidon teko kak smo z našimi vühami na je že navajeni ka se večinii zdi ka so glihtak "naši"...bog pomogejHjooj Pa kak got je vejo sosidi 101x bojšo muziko šibati kak naši (tü ne mislin totih jihovih popevkačov za veselice). Langaši pa bi jin mogli tan vse razkaditi pa bi bija mir....(no, ve ne ven kej pa kak so se oni obnesli)........

Nejbojse ka se vsi cigoni to sprovijo, pa red naredijo, tepa bo veselica... Juhuhu

Dejan torek, 3. februar 2009 ob 23:47

Ja Langa je letos malo preveč po sili šla s toto pesmijo. Neje bija to ne ven kakši glasbeni presežek. Tista loni je bila dosti bojša.
Gledalci pa so pač za jih glasüvali, kak so. Se mi zdi, ka je to pri nas bol iz usmiljenja Nasmeh Tak kak že pri Regini pa Karmen Stavec. Eno leto uvrščena na drügo mesto, te pa samoumevno, ka naslednje leto zmaga. Tak je blo pri prvih dveh primerih, pri Langi pač ne. Sicer pa se mi zdi to totalno blesavo, ka se derek fsakšo leto spremija način glasovanja. Ne ven, ke čejo s ten dosečti.

erof sreda, 4. februar 2009 ob 11:16

... so bili zagotovo Sanja Grohar, Petra Pečovnik, Mirna Reynolds, Erik Ferfolja, Maja Prašnikar, Boštjan Konečnik, Pop Design, Peter Januš, Casanova in še kakšen muzikant.

Nezaželeni na Emi ...

Kitarist

MILAN sreda, 4. februar 2009 ob 11:37

Mislec mogli bi nreti tak ka bi naši šli popevat v Avstrijo pa jih tan oceniti
mi pa bi ocenili nekoga drügega.

MHA sreda, 4. februar 2009 ob 12:55

UkinitI fse sküp, san te nemo meli mi ke pisati, ali bo pa fsej mir.

erof sreda, 4. februar 2009 ob 22:22

Langa se opravičuje za incident

Dejan četrtek, 5. februar 2009 ob 01:26

Mah ja...
Tota izjava pa je za v anale: "Lani ste nas zajebali, še ovo leto ste nas zajebali? Ovo leto ste nas še zajebali! Lani ste nas zajebali, a sad se i Hrvate pošilja na Eurosong."
Da bi to vsej v slovenščini poveda, bi melo neko težo Hihihi

erof četrtek, 5. februar 2009 ob 09:19

Duhovi po Emi še vedno niso pomirjeni. Pogovarjali smo se z Mišem Kontrecem iz skupine Langa in ga med drugim povprašali, ali razmišljajo o pritožbi na objavljene rezultate.

Pritožba Lange?

Zbesna

Legionar četrtek, 5. februar 2009 ob 10:21

Tota EMA je itak ena farsa že por let. Meni je sicer čist vseeno što de zmoga, samo keko sen malo to spremlja bi reka, ka so Lango tak malo načrtno zajebali. Javno mnenje je blo močno na njihovi stroni in pričakovati je blo, ka do tüdi po telefonsken glasovanju dobili in resen so premočno dobili! In meni je malo smešno, ka po mnenju ljudstva premočno zmogajo, od žirije pa ne dobijo niti točke.Hehe To se provi, ka na kunci mnenje lidi itak čist nič ne šteje. Zakej te sploh je toto glasovoje? Niman pojma Verjetno zato ka nešče še fejn zaslüži polek...

prlek1825 četrtek, 5. februar 2009 ob 10:59

evrovizije nesem gledo, pa sploh nesem zno ke bo pa čist nič mi neje krivo ke nesem!
ke zej sem že preveč čujo, kej še bi le blo če bi gledo

MHA četrtek, 5. februar 2009 ob 11:45

Jas sen je nikdor ne gleja. A-A

Dejan četrtek, 5. februar 2009 ob 11:52

Tota EMA je zlota jama za RTV. Gledanost je veka, gledalci glasüvlejo kak nori, pesen pa itak zberejo, ki je po okusi RTV-ja. V Püšči pa so zej 22.000 € v minusi za tistih 22.000 glasof.

MILAN četrtek, 5. februar 2009 ob 12:46

Postrani pa znaš kelko bi to dorih špricarof spili
za ejne peneze.Ka mi smo tak nejbogši.
ka drügo leto gre naš ansambel na EMO

Nela četrtek, 5. februar 2009 ob 12:48

Dejan je napisal/a:
Mah ja...
Tota izjava pa je za v anale: "Lani ste nas zajebali, še ovo leto ste nas zajebali? Ovo leto ste nas še zajebali! Lani ste nas zajebali, a sad se i Hrvate pošilja na Eurosong."
Da bi to vsej v slovenščini poveda, bi melo neko težo Hihihi


Tota izjava je fenomenalna, hehe. Hihihi Hihihi Hihihi Juhuhu

Nela torek, 12. maj 2009 ob 23:08

Tak gnes so ze meli prvi del Evrovizije (predizbor), dale so baje Turčija, Švedska, Izrael, Portugalska, Malta, Finska, Bosna in Hercegovina, Romunija, Armenija in Islandija. Me zanima, kej do po nasi spesnili. Heoa

Dejan sreda, 13. maj 2009 ob 00:42

Opet smo tü. Kak je hitro leto naokoli pa je po cirkus na vrsti Fašenk

MHA sreda, 13. maj 2009 ob 01:40

Jupi cirkus je tü... Fašenk Hjooj Buum

MILAN sreda, 13. maj 2009 ob 07:17

Hjooj
tak se fse bliska ka ti je medlo
nekej pametnega pa sen ne čüja

Legionar sreda, 13. maj 2009 ob 08:49

Tan že dugo več nega nič pametnega oz. kej takšnega ke bi resen šlo v vüha...Hihihi Naši ba baje kotirajo na stavnicah najniže.Hihihi



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.