Dejan sreda, 13. maj 2009 ob 10:40

Toti evrosong je že dugo "glasbena prireditev za glühe", da tega bogme nemreš dugo poslüšati. Vsi nastopajoči pa dosti več dovlejo na izgled, kak na muziko. Tak, ka či doš na mute, nič dosti ne zamidiš.

Slovenija pa na stavnicah neje glih zodja, za nami so še Hrvaška, Latvija pa Sloveška Hehe

MHA četrtek, 14. maj 2009 ob 03:40

Či so še naši ne vün padnoli?

Legionar četrtek, 14. maj 2009 ob 08:39

MHA je napisal/a:
Či so še naši ne vün padnoli?Ne, gnes bodo.

Nela četrtek, 14. maj 2009 ob 12:14

Gnes te morete drzati pesti za nase, so 10. na vrsti sem glih stela, pa zeloooo dobro pripravljeni, no taka je zmaga nasa. Hihihi V soboto pa itak. Hehe

No samo moren recti, meni se to z violinami super vidi, jaz res rada cujem pesem, ki se violina cuje coj, takak nekda pri Posodi mi jürja. To ja

MHA četrtek, 14. maj 2009 ob 16:38

Legionar je napisal/a:
Ne, gnes bodo.

Aha, te pa tak vredi. Pevec Kitarist Hjooj

Nela četrtek, 14. maj 2009 ob 16:47

Nedo ne, nasi do gnes razturali tan. Juhuhu

Zvončica četrtek, 14. maj 2009 ob 22:17

Kul Vuuhuu Hjooj Heee :A-A

Dejan četrtek, 14. maj 2009 ob 22:32

Bog pomogej kakše pesmi so se te to gnes vrtele Norec Glih sen skoz pogledna tote refrene vseh pesmi pred glasovanjen. Ve pa to za nikan neje Hihihi

Nela četrtek, 14. maj 2009 ob 23:05

Nasi so se ze poslovili..... Papa

Pepek z brega četrtek, 14. maj 2009 ob 23:09

Veselko Veselko Veselko Respekt Veselko

Dejan četrtek, 14. maj 2009 ob 23:27

Legionar je napisal/a:
MHA je napisal/a:
Či so še naši ne vün padnoli?Ne, gnes bodo.


Hehe Hehe

MHA petek, 15. maj 2009 ob 04:57

Po de leto dni mir. Figo

Nela petek, 15. maj 2009 ob 07:39

Cudno da nimamo prepovedi, cepa smo vsako leto slabsi. Hjooj

Dejan petek, 15. maj 2009 ob 10:54

Bi blo bojše, ka bi dobili prepoved Nasmeh Bi nan prizanesli s toto EMO pa vsakoletnin cirkusin okoli tega. Ker je vedno nekši šmorn pa štükaje po ten. No samo bi verjetno naši vseeno EMO meli, da so tak zalübleni v to.

Legionar petek, 15. maj 2009 ob 13:40

Glasbeniki, ki v Sloveniji nekej pomenijo, sa na emo itak ne prijovlajo. Na letošji emi je - vse za mene- nejbojši komad mela Helena Blagne, ki pa je tan popevala kak gostja.Haha Vse ostalo je klump, tretjerazredni glasbeniki tan pač iščejo nekšo šanso.
Evrovizija pa je itak grotala ena kühja, ker se že točno ve, kdo de ša naprej v finale, pa kdo de v finali komi da točke itd., taka je to že vse vküper pupunuma brez pomena.

MHA petek, 15. maj 2009 ob 13:43

Mi je smešno to, ka so moški fest navdušeni nad Evrovizijo. V domi je puno moških glejalo evrovizijo, pa še cilo navijali so za posamezne držove.

Nela petek, 15. maj 2009 ob 14:15

Jaz sploh nevem kda sem nazodje toto Emo glejala, da je vedno bv. Heoa Edino kej vedno poglednen je, keri izvajalci nastoplejo, samo to so pa vecinoma tak vedno neksni novi, ka prvic cujen.

MHA petek, 15. maj 2009 ob 15:13

Nela je napisal/a:
ka prvic cujen.

Prvič pa zodjič čüješ. Hihihi

Legionar petek, 15. maj 2009 ob 17:42

Nela je napisal/a:
Jaz sploh nevem kda sem nazodje toto Emo glejala, da je vedno bv. Heoa Edino kej vedno poglednen je, keri izvajalci nastoplejo, samo to so pa vecinoma tak vedno neksni novi, ka prvic cujen.Jaz pa včosih malo podočki glejan zato, ka se fejn narežin.Hehe

Pepek z brega petek, 15. maj 2009 ob 19:37

Ven.... viditi še zoto je kej...
samo vüha me potlan navodno bolijo, dere toto visoko umetnost poslüšan...



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.