Zvončica petek, 15. maj 2009 ob 22:54

MHA ve si fčistark dobro ugotovja ka so moški v domi bili navdušeni nad glejajon evrovizije da so si oči meli na čen pasti, vüha pa zaštoplana ali pa že joko slabo čüjejo.....jaz sen totega cirkusa kak ponavodi ne glejala...škoda cejtaCejtng Kafe

MHA sobota, 16. maj 2009 ob 00:02

So čüli, da so tak glasno meli ka sen še jin 5x potihen hoda devat.

Dejan sobota, 16. maj 2009 ob 23:09

Ke fsi evrovizijo glejate, ka nigi nikoga nega? Hihihi
Zej na kunci sen malo pogledna tote refrene. Recimo ka Albanija, Estonija pa Velika Britanija Hihihi

Zvončica nedelja, 17. maj 2009 ob 00:29

Sen kekse pekla pa polek na vühe vlekla.....gda so me že preveč bolele sen pa šla naBejba No, po por letih sen prvič vse čüla....meni je bila zanimiva Bosanska, Danska, pa tota kej je te zej zmagala Norveška. Zmagovalna mi je bila zanimiva vteko ka je bila fčistark *neokužena*....nekaj fčist za sebe. V glovnen pa je blo samo drtje na drtje če si ne gleja polek ka bi te lehko zamotilo bogastvo razgaljenih...Zverižjeni

MILAN nedelja, 17. maj 2009 ob 08:11

To ja bliskaje skokaje -golota to pa je pač za poglednoti

Dejan nedelja, 17. maj 2009 ob 18:37

Mah meni se tota zmagovalna ne vidi nič posebnega. Nesen pa gleja, samo tak mimogrede sen čüja tan negi od 15 pesmi napre, tak ka nemren rečti glih kej dosti.
Vzdušje pa se mi je nekšo mrtvo zdelo tan v dvorani Mrtvo mrtev

Zvončica nedelja, 17. maj 2009 ob 23:18

Ja, so venda samo trezne Ruse notri jemaliHaha

Nela ponedeljek, 18. maj 2009 ob 11:46

Jaz sem tudi glejala, pa poteg dremala, da mi blo brezveze. Tota kej pa zmagala, pa se meni ne vidi. Nasega ste vidli ko je tocke guco, mater se neke nor delo. Butl Me zanima keko lidi se je smejalo, ali pa so se krizali kaksnega norca so vidli. Hjooj

Dejan ponedeljek, 18. maj 2009 ob 12:38

Naš je meja minuto molka Hihihi

Peter Poles - Evrovizijska legenda

Nela ponedeljek, 18. maj 2009 ob 13:18

Samo kej sem ze preletela tote pesmi kej so ble na Evrosongi, moren recti ka mi te nasa lepse v vuho sla kak eno por ovih, ke so v finale ble. Naja ali ze je kej je, nasi so ze duma, se 1 teden, pa de vse pozobleno. Mislec

Hjoj moren pa se smejati svabon, loni so bli zelo slabi, ka so kumej k sebi prisli, letos pa so te pricakuvaliu nevem ke, pa jin se isto zgodilo, zej pa do po revezi celi mesec k sebi hodli, za jih je to res katastrofa. Hihihi

Nela ponedeljek, 18. maj 2009 ob 13:27

No nastop nasih sem zamidila, ali evo ga: Pevec



Nasi na Evroviziji

Za domu poslati smo glih ne bli, lehko bi nan se bor v soboto eno moznost dali. Pevec Okviri pa so tudi lepsi bli kak na Emi. Jaaa

Na zadnje urejal: Nela, dne: ponedeljek, 18. maj 2009 ob 13:28

Dejan ponedeljek, 18. maj 2009 ob 14:18

Evrovizija je nekej čist drügega, kak ka tista pesen gre napre, gi gre v vüho al pa je dobra Nasmeh Določene države lehko to pošlejo 3 minute tišine pa bodo v finali. Slovenija je pač mala pa tüdi nimamo po Evropi teko lüdi, ka bi za nos glasüvali Hihihi
To tak kak pa je zej toti način, ka sta dvo predizbora pa gor pa dol pa itak nikoli več v finali nemo. Evrosong fani pa v jok pa na občino Hehe

Na zadnje urejal: Dejan, dne: ponedeljek, 18. maj 2009 ob 14:19

MHA torek, 19. maj 2009 ob 15:51

Po radji sen gnes čüja,ka je toti ke je zmaga, ka je pre pred glasüvajon bija na večerji sküp z glovnin članon žirije.

Nela torek, 19. maj 2009 ob 16:35

Tepa so mogli zelo dobro jesti, ka je zmaga. Hihihi

Dejan nedelja, 20. december 2009 ob 14:28

Loni so Langa dol prekleli fse na RTVji, se zakleli, ka na EMO več nikoli ne grejo, letos pa so opet tan. Pa dvakrat ne za rečti, ka do zej zmagali, ka de te mir v hiši.

Ema 2010: Bo Langi v tretje uspelo?

Izbrane skladbe:

Dež - Nina Pušlar
Dovolj ljubezni - Martina Šraj
“Franjo”- Zadnji Taxi
Gremo na Emo - Vaso & D Plejbeks
Iz navade - Petra Pečovnik
Le en dan - Martina Feri
Moj si zrak - Marko Vozelj
Narodno zabavni rock - Ansambel Roka Žlindre & Kalamari
Od tod do večnosti - Sara Kobold
Para me - Brigita Šuler
Priznam - Ylenia Zobec
Roko mi daj - Langa
Tukaj sem doma - Manca Špik
Živim za zdaj - Saša Zamernik

Rezervne skladbe:

Ptice v letu - Zala Hodnik
“Na pravi poti” - Samuel Lucas
Ko mine ta dan - Andrej Ikica
3 stvari - Sons
Nova pomlad - Katja Fašink in Rok Ferendja
Bodi ob meni - Sebastian
Gremo ven - Skupina Suplenca

MHA nedelja, 20. december 2009 ob 14:33

Po de rabuka na RTV. Hehe Izmed vseh naštetih pesmi, poznan san 4 izvajalvce. Huh Sebastjan še izda popevle? Hm

Nela ponedeljek, 21. december 2009 ob 07:35

No tepa de Langa res letos zmagala, v tretjo gre rado. Se pa cudin, ka jin sploh dovolijo nastopati, kak so se loni stukali. Hihihi

Jaz tudi por izvajalcev poznan, ostali pa nevem od kod so se vzeli. Mislec

MILAN ponedeljek, 21. december 2009 ob 07:45

Vuuhuu VEN PA TO SO NAŠI SLAVNI
kak jih te ne poznate

MHA torek, 22. december 2009 ob 02:35

Ja, takše zvezde kak v kmetiji. Hihihi

Legionar torek, 22. december 2009 ob 12:00

Keri je resen dober, na toto Emo nejč ne gre, ka je to itak sama ena kühja. Hihihi



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.