Menendez13 sobota, 21. maj 2011 ob 21:47

Na natečaju posnemi spot za Jana Plestenjaka smo posneli spot, ker naš spot ni zmagal mi niti ni tako važno, čeprav je res dober, ogorčen sem , ker je bil edini izločen na tekmovanju. NI FER! PORABILI PA SMO 14000 Eurov.
Naš spot
http://www.youtube.com/watch?v=ZKEWgv1hwgc

drugi spoti za plestenjaka
http://www.youtube.com/watch?v=24Pv-HHxwf0
http://www.youtube.com/watch?v=6Jicrv1V8s4
http://www.youtube.com/watch?v=eaHRKwJYYlw

SlovenianDevil sobota, 21. maj 2011 ob 23:43

za 14.000€ bi si jaz en avto kupjo, pa na kunci še stalno naredjo bojši spot kak si ga ti...

nekej mi povej, za kej ste te vi 14.000€ ponucali???? to pa me res zanima?

Pepek z brega nedelja, 22. maj 2011 ob 01:21

Hahaha Hahaha Hahaha
Či tota tvoja zgodbica drži, te ti tak poven....

Jas totega tvojega "špota" nebi samo izločja, pač pa bi ti za deset let prepoveda kejkolo snemati pa delati.
Plestenjaka ne prenošan, samo fseeno klobük doj, ka je toto tvojo stvaritef f koš zabrisa.

Bojše bi bilo, ka bi totih 14 jürjof da za lačno deco, kak pa si jih v lüft spüsta....
Vuuhuu Vuuhuu Vuuhuu Vuuhuu

kobreti nedelja, 22. maj 2011 ob 07:55

še eden kaj bi nuca lofskega psa ka bi mu črke po tipkovnici fkup iska! Hehe Ocena spota: Hjooj

MILAN nedelja, 22. maj 2011 ob 08:16

Vuuhuu toti pa so mešti Vuuhuu kej če so to profiji ali kakši šlosari?????

Progress nedelja, 22. maj 2011 ob 10:21

Noja, če je to spot sploh za objavite ? To neje spot, to je "špot". Kdo pa je sploh avtor ? Je v tem sploh kaj umetnosti, recimo kakšna zgodba, izražanje ali kaj... Cena projekta ? Škoda besed !

MHA nedelja, 22. maj 2011 ob 12:33

Hja, Diego je pač takši umetnik Nasmeh Sicer dvomin ka je spot res teko priša, či pa že, te pa bi si jas tüdi rejši avto küpa kak pa to.

kobreti nedelja, 22. maj 2011 ob 15:41

..to bi jas nareda za dvo mrzla špricara!! To ja ostalih 13.996€ pa bi da za dobrodelne namene, ne pa tak kak toti ka so obratno naredli: "špot" za 4€ ,pa 13.996€ za to ka so se ga oreng zadeli pa te nekaj trepetali s kamero Tiho

Dejan nedelja, 22. maj 2011 ob 18:20

Pa venda ne mislite resno, ka je za toti videospot bilo zaprovlenih 14 jürjof Hihihi
V naslovi teme piše 14.00 eurov, kar bi negi držalo Hehe

Pa vrak po avti, za 14.000 bi si jas kej bol pametnega küpa Nasmeh

Ivek nedelja, 22. maj 2011 ob 21:35

Morti pa je ponüca peneze za pijačo no trde droge, zato gi trezen pa bi žmetno nekej takšega zmurksla.

TUNČEK ponedeljek, 23. maj 2011 ob 08:41

Ne bi rat žola avtora totega spota, sen do zaj bija tiho, samo ne razmin, kak je avtor misla da de Plestenjok vzeja toki amatersko sklepani spot, ke je bole za špot kak je reka Pepek.
Montoža je toka, da bi jo fsoki osnovnošolec naprava bojšo, o fsebini pa nebi nič reka, se se mi zdi toka, da je ne vredna nibenega komentora.

Če bi cena bila 15 € kak je v naslovi bi verva, 150 € pa bi bilo že pretirano.

Če avtori nede uspelo odati nibenega spota, bi mu priporoča, da se loti kakšega bole donosnega posla.

Jaaa

Menendez13 petek, 3. junij 2011 ob 16:16

Hvala za odziv dragi prleški in prekmurski, prijatelji, vendar jaz vas ne razumem skoraj nič, lahko kdo pove po Slovensko? Hvala.

TUNČEK petek, 3. junij 2011 ob 18:39

Ja res obstaja manjši problemček. Mi, ki smo na tem portalu, negujemo našo lepo prleško besedo in skoraj vsi pišemo v narečju. Nekateri pišejo tudi v prekmurščini, ki jo mi Prleki razumemo, problem pa nastane, ko se na tem portalu pojavi nekdo, ki teh narečij ne razume.

Težko bi bilo, da bi nekdo moral vse prevajati nazaj v slovenščino, zato bo moral vsak tak, ki ne razume pač začeti spoznavati prleščino ali celo prekmurščino.

Druge rešitve jaz ne vidim, morda bo kdo drug svetoval še kaj drugega. Je pa res, da na portalu uporabljamo prleško narečje skoraj v 100. procentih.

Lep pozdrav

MILAN petek, 3. junij 2011 ob 18:42

Vuuhuu veš pedoš tan pogledni je prleški rečjak - slovar te pa boš fse razmja.

Menendez13 ponedeljek, 20. junij 2011 ob 17:15

Ok nema frke.Priča li ko možda Srpsko Hrvatski.? Pošto bi se lakše razumijeli, mislim ono...

TUNČEK ponedeljek, 20. junij 2011 ob 21:01

Otkot si se pa po ti zbüda Menendez ??? Vuuhuu

Ivek ponedeljek, 20. junij 2011 ob 21:10

Menendez začni se fčiti prleščino! Najpret se nafči kak gučijo naši sosidi, zato gi srpsko-hrvatskega guča več nega.
Prvo leto moreš fsakši den jesti žgojnke bres zobele.
Drügo leto zabelene žgojnke no zvoro.
Tretjo leto fsakši den zoglozdo krüha, zobl, česnek no pocane murke.
Štrto leto spij kcoj prlešekemu slovori lagef rdečke.
Te boš morti f peten razredi, či neš zaosta gor priša, ka prleščino znojo gučati samo Prleki, drügi pa jo lehko eno malo razmite, či se fest potsagürite, pa ka ste zadosti pametni.

TUNČEK ponedeljek, 20. junij 2011 ob 21:58

Ivek, dobre napotke si mu da in če nede zaosta f štrten razredi, te f peten lehko dobi kvasenice, če pride f šestega mu domo malo meso s tünke. F sedmen mogoče lehko spije malo žganice in če de prigura do osmega, de lehko ja prleško gibejnco.
Boknedaj da pride cilo v deveti razret, se de lehko začeja hoditi k diklinan, samo na žalost še skos nede zna Prleščine - se je rezerverana samo za nos Prleke !!!

Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.