Menendez13 nedelja, 21. avgust 2011 ob 16:52

Ta spot posvečam vsem delavcem, oziroma delavskemu razredu, iz katerekoli republike, ki so dali svoj znoj in kri vsa ta leta za prazen nič, že pred krizo za bedne plače, posvečam tudi mojim osebnim sodelavcem, ko smo dewlal na građevini, ko smo moral grozit direktorju, ko sem jaz moral osebno terorizirat njegove zaposlene, ki so prišli v službo z najboljšimi avti, o celi naši stvari, pa ni vedel nikoli noben nić.
Kot sem rekel, oktobra 2009, ko ndelavci še niso imeli sestankov v alternativnih prostorih Roga, včasih tud Metelkove.

Prišel bo čas , ko bojo delavci iz gradbišč , tovarn, cest štekal stvar in bojo postal večji alternativci od ljudi, ki to mislijo da so na omenjenih prostorih. Zakaj ne bi bili mi , kmi smo bili fizikalci intelektualci? Naj še omenim ,,vizualne umetnike" z vinčkom v roki na razstavah, sami japiji.They make me sick. Čas je za Alternativno proletariat delavsko stranko.
DIEGO MENENDES
oktober 2009

http://www.youtube.com/watch?v=oabdZWkQUGw

TUNČEK nedelja, 21. avgust 2011 ob 19:45

Menendez počokaj do jeseni s totimi teškimi temami, potli pa kej podebateramo.
Jaaa

đoužek nedelja, 21. avgust 2011 ob 19:50

To ja

Menendez13, Aplavz

... Pa še kakšno Hildo ob ten kar na ročaj metle nasadimo, vela?

TUNČEK nedelja, 21. avgust 2011 ob 21:46

Pa zidora zazidamo in šrota napijemo, potli pa gremo štet Delo revije.... Vuuhuu

MILAN ponedeljek, 22. avgust 2011 ob 06:37

Šokiran pa glih zej takša nevola Hihihi

Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.