mucek19 torek, 20. december 2011 ob 23:20

Zanima me ali je kdo že povabil Pišteka na kakšno zabavo privatno (birme, abrahami) ali če koga poznate ki je imel pišteka doma kako ste/so bili z njim zadovoljni?
Namreč sem v dilemi ali ga povabiti ali ne saj je zelo zanimiv in ima dober humor vsaj koliko sem videl posnetke na youtube!

http://youtu.be/rwkk_651p8Y

iTux torek, 20. december 2011 ob 23:30

ki ti to najdes ? Haha bojse ka prleskega simona aktiviras, ce ne drugo je v ceni veka razlika.

mucek19 torek, 20. december 2011 ob 23:37

Mene ne zanima cena mene zanima če je on vredi za privat zabave! Mislec Jaaa

Dejan torek, 20. december 2011 ob 23:46

Zej de Pištek grota zvezda foruma, ki je Simon kufre spoka Haha

mucek19 sreda, 21. december 2011 ob 00:01

Dejan nikakor ne bo gratal zvezda saj mene samo zanima če je Pištek vredi za privat čago!

iTux sreda, 21. december 2011 ob 00:06

Dejan je napisal/a:
Zej de Pištek grota zvezda foruma, ki je Simon kufre spoka Haha

ti pa si mu jih pomoga nesti Jezik

iTux sreda, 21. december 2011 ob 00:08

mucek19 je napisal/a:
Mene ne zanima cena mene zanima če je on vredi za privat zabave! Mislec Jaaa

ce ga ces najeti de te tude cena zanimala al ne? se pa si ne miljonar po izjavah napisanih na forumu sodec.

TUNČEK sreda, 21. december 2011 ob 08:09

Simon je že tekokrot spoka kufre, da mo je ne nič za vervati. Jaaa Pomežik

zobl sreda, 21. december 2011 ob 11:29

mujcek, to bi moga prekmarce pitati kakšen žur jin naredi Pištek.

Prleki ti lehko samo priporočamo Simona Kul
Pišteki boš moga dati peneze kere de iska, Simon pa je pogajalski tip, čepraf de ti reka 100 eur, na konci boš ga shendla na 50 eur, ker boš mu reka ka gosje niso bli zadovoljni... tak mu delajo baje .. Kul Hahaha

TUNČEK sreda, 21. december 2011 ob 12:30

To tak gre pr Simoni, za malo penes, malo muzike, odnosno kakše muzike ! Pomežik

Herr Flick sreda, 21. december 2011 ob 14:17

iTux je napisal/a:
ki ti to najdes ? Haha bojse ka prleskega simona aktiviras, ce ne drugo je v ceni veka razlika.

Morda je v ceni res razlika, kajti v kvaliteti je sigurno ni. Hehe Ta bi moga še meni plačati ka bi ga posluša, ne pa jaz jemi. Bi reka ke se mi celo še Simon boljši zdi. Zloba

iTux sreda, 21. december 2011 ob 14:30

Herr Flick je napisal/a:
iTux je napisal/a:
ki ti to najdes ? Haha bojse ka prleskega simona aktiviras, ce ne drugo je v ceni veka razlika.

Morda je v ceni res razlika, kajti v kvaliteti je sigurno ni. Hehe Ta bi moga še meni plačati ka bi ga posluša, ne pa jaz jemi. Bi reka ke se mi celo še Simon boljši zdi. Zloba


mnenja sem ka bi se simona dalo prepricate po dugej pogajanjeh ka bi za nastop on ploca ne pa stranka njemu Nasmeh

MHA sreda, 21. december 2011 ob 14:52

Jas poznan eni dvo z Ptuja, špilata fse, ko pa ne špilata, te pa greta med lidi z harmoniko, pa obo sta puna humora. Lehko ti pošlen kontakt na ZS.

Herr Flick sreda, 21. december 2011 ob 14:57

Pred leti sta tudi ena dva Prekmarca bla zlo dobra, mislin ka se jim je reklo "Dou Klas" ali tak nekak. Za fešte prova, pa puna humora.

kobreti sreda, 21. december 2011 ob 18:40

Mujcek če je f ceni nej problem pa povobi Pišteka pa Simona, ti poven prova naveza bi to morala biti, pa nepozabni žur, še dugo bota ti ostala v spomini!! Pomežik Haha

TUNČEK četrtek, 22. december 2011 ob 08:59

Prleki, pa Prekmarci pa momo resen veke umetnike. Pomežik

Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.