Jernej torek, 6. junij 2006 ob 20:07

In keri de 1. prvi??? Brazilija, Anglija, Nemcija, Holland, Italija, Hrvaska???Huh

Dejan torek, 6. junij 2006 ob 20:31

Iran Haha

Jaz mislin ka majo Brazilci nejveč možnosti. Nemci so tak tak, igrajo duma, so lehko nevarni. Hrvoti bodo po prven krogi odleteli, Angleži nedo daleč prišli, Nizozemci glihtak ne, Tuljoti se vedno šlepajo pa majo srečo, Argentinci bodo lehko daleč prilezili, Sloni tüdi neso za podcenjüvati, Francozi neso več to kak so bli, ... Vse to bomo zvedli v naslednjen mesci Nasmeh

MILAN torek, 6. junij 2006 ob 21:12

Kul Fantje ste pozabili da so favoriti HRVATI,sem fčeraj poslušal njihov komentar in stavijo na prvo mesto. Odpiram stavnico za prvaka.HALO,HALOZloba

Dejan torek, 6. junij 2006 ob 23:06

Te bi že pret reka ka bodo SČG prvaki kak Hrvoti Haha
Te pa gremo stavit. Fsakši stovi jürja, na kunci tisti ki je prav napoveda fse pobere Nasmeh

MHA sreda, 7. junij 2006 ob 19:42

Hehehe hrvoti v Deutschland Slabo Kufre nej pistijo na avioni, ka do že prvi den domu leteli Haha

Brazilci bi znali zmagati, či do tak naredli kak so naredli na Japonsken (podkipüvaje), te bi švabi znali biti meed prvimi Pisk

Pepek z brega četrtek, 8. junij 2006 ob 00:52

Pokal gre v Jüžno Ameriko!
Prvi do Brazilci, či pa že ne oni, te pa Argentinci.

Za mene se tan tüdi igro nejlepši nogomet, da ga igrojo z veseljon. Vidiš jih, kak uživlejo polek. V Evropi pa čejo fse na silo napraviti.

MHA četrtek, 8. junij 2006 ob 17:25

Takak slovenci naprimer

Pepek z brega petek, 9. junij 2006 ob 01:32

Za NAŠ fuzbal bi bilo nejbojše odpreti fčistar novo temo.

Jas še izda provin - Čehi, kapo doj!
Postavmo se trdna tla. Keko nas je, pa kakše pogoje majo naši dečki v primerjavi z drügimi, smo žiher raqdi, ka so tan, kak so. Da bi bor v drügih ričeh bili tak visoko.

MHA petek, 9. junij 2006 ob 15:45

Naredli so raziskavo keri nejveč piva spijejo tak so mesta:
1.Mesto: Čehi
2.Mesto: Švabi
...
16.Mesto: Brazilci

Teko sen si ali zapuna.
Pepek tvoji Čehi pa so le negi prviHaha

Dejan petek, 9. junij 2006 ob 18:00

Pepek je s ten venda misla čehi, ne Čehi.

Čü za eno vüro pa gre že zares. Jaz bon mafna zej, že stovlan na veko po stavnicah Haha

MHA petek, 9. junij 2006 ob 19:25

Hehe, te pa nej drgoč naglase naredi Haha

Ti san mafni ka mo ga te pili Nasmeh

Pepek z brega sobota, 10. junij 2006 ob 01:31

Resen sen misla na naše čehe, ne pa na Čehe, ki so tak eno malo tüdi naši.
Mislin, ka smo lehko fčistar zadovolni s ten, kej v toten momenti pomenimo v svetovnen fuzbali. Či že ne drügo, smo bor tak daleč prišli, ka nas morejo tüdi tiste malo vekše reprezentance resno jemati.
Kej pa se tiče Čehof, pa mislin, ka jin je cug za ednok odpela.

MHA petek, 23. junij 2006 ob 15:46

Hehe, takak sen reka, ka do šli hrvoti domu. Sploh ne ven ke so tan gori iskali... No ja

Zvončica petek, 23. junij 2006 ob 18:55

Ja, so se srmačeki namantrali tan v toti vročini, pa se rajši grejo namakat v morje.Haa Keri do zmagali niman pojma.Me teko niti ne zanimle, no malo le tu pa tan kakšo minuto proti konci kaj poškilin...Žalosten Tak na blef bon rekla ka bodo Nemci prviPostrani

Jernej četrtek, 6. julij 2006 ob 20:04

Nemci do spilali za 3 ali 4 mesto.

KA ZDAJ ITALIJA ALI FRANCIJA???Jezik

Pepek z brega četrtek, 6. julij 2006 ob 21:57

Me sploh več ne zanimle.
Namesto finalne tekme, bon rojši gleja kakšo mehiško nadaljevanko.

Zvončica petek, 7. julij 2006 ob 23:48

Ja Pepek ka pa si tak obupa ka bi namesto fuzbala gleja esmeraldo (ali kaj že so)...Samo si mislin ka v soboto pa nedelo nega totih esmerald (ka jih naše mamike ne glejajo), tak ka boš vseeno moga fuzbal glejati.
Po noven navijan za makaronare....čeglih se mi vidi ka so malo prenizki (tak kak portugalci)za one visokorasle francoze...pa me še zanimle od gda je te v Franciji tak vroče ka je celo moštvo nekšo zažjovlenoSlabo

MHA sobota, 8. julij 2006 ob 01:18

1:0 za francoze

Jernej četrtek, 20. julij 2006 ob 23:05

no Italija je svetoven prvak sto bi si mislo!

Jernej četrtek, 20. julij 2006 ob 23:05

Upam ka bode Slovenija na Evropskem provenstvi!



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.