Dejan nedelja, 13. junij 2010 ob 15:06

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL

TUNČEK nedelja, 13. junij 2010 ob 15:25

Zej smo si pa oddehnili in lehko rüknemo kakšo pijačo.

SlovenianDevil nedelja, 13. junij 2010 ob 15:27

TUNČEK je napisal/a:
Zej smo si pa oddehnili in lehko rüknemo kakšo pijačo.

To pa je resen....na kunci je bilo že pošteno napeto....bravo naši Slovenija Slovenija

Dejan nedelja, 13. junij 2010 ob 15:28

Zmaga je naša. Tekma je bila ne glih gledljiva, ampak to je bilo za pričakovati. Pomembna je bila za obe reprezentanci, ker na drügih tekmah bode malo meje krüha. Prova taktična tekma Keka Nasmeh

optix nedelja, 13. junij 2010 ob 15:32

Ta tekma dveh bolj tehnično nepodkovanih ekip je bila res ne preveč gledljiva, verjetno če ne bi Alžirija ostala brez enega igralca bi tekma končala 0-0, tak pa je Slovenija uspela zmagati in vzeti VELIKE 3 pike. Včeraj so angleži imeli Greena, zgleja pa da je danes Green bil na vratih Alžirije Nasmeh

Pepek z brega nedelja, 13. junij 2010 ob 16:11

Ploskač Ploskač Ploskač
Tak je... Alžirci so gnes meli (ven ne znon kak mu je ime - je pa joko podoben Greeni), mi pa HANDANOVIČA... Ploskač Ploskač

Ne pozobiti na to, ka bodo Angleži tüdi na tekmi proti nan meli Greena (ali pa še kakšega slapšega), mi pa bomo znavi meli HANDANOVIČA.... Ploskač Ploskač

Bravo naši.... Ploskač Ploskač

Dejan nedelja, 13. junij 2010 ob 16:32

S totimi dresi pa pleson, so naši kak Kamerunci Hihihi

Dejan nedelja, 13. junij 2010 ob 18:09

S tekmo Srbija - Gana pa smo čisto vsi v meglo brsnoli Hihihi

7 tekma je že mimo pa smo vidli samo 9 golov Mislec
Pa stotimi vuvuzelami so bedni Hjooj Trobijo od prve do zodje minute, sploh nega nikšega občutka, kej se dogaja, isto je vedno, či je napad, obramba, kekoli. Tak kak spodja slika kože Hihihi Je kak da čebele poslüšaš, formulo, motore, spreedway glejaš, ... samo fuzbala ne.

MILAN nedelja, 13. junij 2010 ob 18:47

Mislec tekm aza žifce zmaga pa je

TUNČEK nedelja, 13. junij 2010 ob 20:09

Kis na fris Joj kak smo fsi mimo vdarili, Srbi najbrš jočejo, mi pa nemo jokali !
Tri točke je pač vrag vzeja.

TUNČEK nedelja, 13. junij 2010 ob 20:18

Sen skoro pozoba, zej večer de še ena tekma ! Hahaha Hahaha Hahaha To ja

optix nedelja, 13. junij 2010 ob 20:34

blatteru treba ono vuvuzelo v rit poriniti, pa to ni normalno kak me ob živce spravljajo, pa to še res nisem videl. tem bambusom so dali karte da ne bodo stadioni pol prazni in tam zdaj serjejo s tem sranjem pihajo ko norci. pa če nas na TV živcira, verjamem da igralcem pa sodnikom tudi ni fajn.

TUNČEK nedelja, 13. junij 2010 ob 20:43

Mene pa moti tisto brneje čel, pa se čüdin, da vejo zvoka kak drgačik fštimati. Zanimle me tüdi kak zgleda toti hec v ful HD tehniki, če jo mo kdo ot vos možnost gledaja.

kobreti nedelja, 13. junij 2010 ob 20:48

..kaj si te ja nor, pa to ,zaj sen si komaj toti švic doj zbrisa, kak je blo napeto kak dvo štrunfpantla, pa našin bravo za požrtvovalnost Ploskač

optix nedelja, 13. junij 2010 ob 20:49

sej to brnjene "čebel" je vuvuzela Nasmeh

jaz gledam na ORF HD

TUNČEK nedelja, 13. junij 2010 ob 20:50

Ka je to vuvuzela ???

kobreti nedelja, 13. junij 2010 ob 20:53

tista trompeta kaj celo tekmo kcoj tuli, keko so le totin banbosaron plačali ka tulijo v to

TUNČEK nedelja, 13. junij 2010 ob 21:13

Toti zumboti ziher morejo delati zapstuj. Ninđa Haaaaa

Dejan nedelja, 13. junij 2010 ob 21:20

TUNČEK, vuvuzele so to Hihihi



To so glih tote čebele, formule, speedway, ...

TUNČEK nedelja, 13. junij 2010 ob 21:30

Hvala lepa Dejan, zej sen malo bole informerani bi reka bole pameten. Tako



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.