MHA sreda, 23. junij 2010 ob 22:42

Jas tüdi tak provin, nej jih le na kolena sprovijo.

TUNČEK sreda, 23. junij 2010 ob 22:50

Dejan je napisal/a:
Zej pa veki derbi Nemčija - Anglija v osmini finala. Upan, ka Nemci zmagajo kak treba.

Nemci jih morejo potučti, mislin, ke mo fsi navijali za Nemce !

Bravo Nemci, čeglih ste nas negda napadnili !!! Zmaga



Dejan sreda, 23. junij 2010 ob 23:40

Še zej nemren verjeti, kak se je to gnes zgodilo. Kak bi privoščja našim nogometašon, ka še odšpilajo vsej eno tekmo. Potli pa bi bilo vse mogoče.
Že ovači niman rad amerikanerov, zej pa so še nas tak zajebali v zodji minuti Žalosten

simon.prleski četrtek, 24. junij 2010 ob 08:22

lep pozdrav od vašega rojaka

simon.prleski četrtek, 24. junij 2010 ob 08:22

Pijunca Kozlam žoga je okrogla slovenija pa ni Haha

Dejan četrtek, 24. junij 2010 ob 08:29

Ja praf moš Simon, Slovenija neje okrogla Hihihi

Ke to je tvoja žena? Hejho

optix četrtek, 24. junij 2010 ob 09:35

simon ci bi ti izapel svoj komad "prleški simon vam zapoje", bi včeraj ziher premagali angleže, ker bi to bil še poseben stimulans za naše igralce, ne pa tiste vuvuzele Hahaha

MILAN četrtek, 24. junij 2010 ob 09:49

To ja To ja To ja To ja To ja DOBRI SO

Makaveli četrtek, 24. junij 2010 ob 09:58

hehe...meni je vseeno ce so zgubili niti nisen navija za jih...ki je tota fuzbalska navdusenost pa podpora brezvezna...priznan fuzbal mi je ne fajn sport ali nekak mi celo vzdusje glede fuzbala ne lezi...kak je en moj kolega reka "ce bi slovenska kosarkaska reprezentanca mela taksno podporo kak fuzbaleri bi ze zdovnaj bli svetovni prvaki" in to je tudi res ke je reka...zaj ko sen v ameriki me pitajo s ki sen...recen slovenia pa vsi uuuu fuzbal pa recen ka mi dol visi za fuzbal pa ce nasi kon pridejo pa so vsi whaaat? you're from europe...pa samo recen ja in? to zej pomeni ka ce sen z evrope ka bi moga meti rad fuzbal...pa takoj mejamo temo...moren pa se recti ka sen sa glejat prvo finalno tekmo lakers-boston in to je vzdusje..pred tekmo...med tekmo in po teki...tepa...po tekmi sen sa z downtowna na podzemno...in je blo tan ene 30 lakers fanov...pa kar prikoraka en fan iz bostona sen misla ka do ga napali..in ke se zgodi...tipi zacnejo debatirati tekmo pa smo vsi zaceli se meniti o tekmi in smo kak fani analizirali pa ceprav smo bli z nasprotnih ekip(lakers-boston rivalstvo je eno izmed najvecjih v NBA)...to se pri fuzbali nebi zgodilo...tan bi blo to ka bi ovega vrgli na tracnice...teko o sportni kulturi pa o ten ke si eni mislite o ameriki...tu so lidje bole prijazni kak v sloveniji...na avtobusi neki potetoviranci ko vidijo ka kaksna babica pride gor ji odstopijo sedez...v sloveniji...dvomin...res...tu sen ze od 1.6 in moren recti samo WAU...lidje so res res res prijazni...niti enega konflikta nisen meja z nikon pa nic...res superca...


aja...nosin mejco PRLEK FOREVER po kaliforniji Nasmeh



Dejan četrtek, 24. junij 2010 ob 10:07

Tak posploševati tüdi nemreš. Glhtak kak se v fuzbali tučejo navijači, se tüdi pri košarki. Tüdi nogometni navijači neso vsi huligani, kar si lehko pogledneš v naši galeriji, kak so se Američoni pa naši vküp slikali po tekmi Nasmeh Pa tak kak košarkarski navijači neso vsi anglečki.

Slovenski košarkaši pa bi bili svetovni prvaki, či bi enkrat vsi na veken tekmovanji odšpilali. Zej jih je opet pol odpovedalo sodelovanje, tak kak vedno. Niti na enen turniri nemremo biti popuni, al so poškodbe al pa se eni odpovejo al se jin ne do.

Ka pa se tiče mejce pa Kalifornije, pa čemo viditi sliko, te ti bomo vervali Kul

optix četrtek, 24. junij 2010 ob 10:13

ma s temi košarkarji je vsepovsod enako, ko se privlečejo v NBA je konec, več nočejo slišati za reprezentanco, če pa jih prosijo 100 na uro, potem pa si tam zmišljujejo dnevnice in ne vem kakšne stvari, namesto da jim je čast igrati za državno ekipo, ve je enako blo tudi zaj z nogometaši ko so se prepirali za tiste peneze od uefe Nasmeh
to je vse ista banda, kopica napolpismenih ljudi kerih inteligenca je na ravni osnovnošolskega otroka, te pa jim uleti kakšna dobra pogodba z nekšnimi konkretnimi penezi in te so gotovi, na konci pa jih še kakšna "manekenka" v roke dobi ka ga vrti fajn pomalem pa ceca za denar in to je to Nasmeh



makaveli, slikaj se v kaliforniji z majico prlek forever Nasmeh ka vidimo ker drugače nemremo vervati.
simon je tudi pisa enkrat na forumu da je v parizu te pa je bija v knjižnici ljutomer

simon.prleski četrtek, 24. junij 2010 ob 10:25

samo moja žena je lepa paše prijeti mon kaj Haha Hihihi

simon.prleski četrtek, 24. junij 2010 ob 10:34

to je nogomet za mene če glih šport tudi more biti

TUNČEK četrtek, 24. junij 2010 ob 15:18

Eni navijomo za toki šport drügi za drügega, samo če se gre za svetovno prvenstvo je fer da malo navijamo, pa nej bo kerikoli šport, se so vendar naši športniki, ke pretstovlajo Slovenijo. Slovenija pa je domovina takak Prlekija in jo moremo meti radi in biti ponosni najo. Z Amerikoj pa bi jas bija tiho, se vemo kakša svijarija je Amerika, ke fse delajo duma in po sveti in si mislijo, da so natlidje. Se ne rečen gre se jo pogledat, kak kerikoli drügi kunec sveto, samo še fsoki , ke ja bija v Ameriki, mi je reka, da tan nebi živeja.

Slovenija Forever Slovenija Slovenija Tako

Makaveli petek, 25. junij 2010 ob 06:11

Dejan je napisal/a:
Tak posploševati tüdi nemreš. Glhtak kak se v fuzbali tučejo navijači, se tüdi pri košarki. Tüdi nogometni navijači neso vsi huligani, kar si lehko pogledneš v naši galeriji, kak so se Američoni pa naši vküp slikali po tekmi Nasmeh Pa tak kak košarkarski navijači neso vsi anglečki.

Slovenski košarkaši pa bi bili svetovni prvaki, či bi enkrat vsi na veken tekmovanji odšpilali. Zej jih je opet pol odpovedalo sodelovanje, tak kak vedno. Niti na enen turniri nemremo biti popuni, al so poškodbe al pa se eni odpovejo al se jin ne do.

Ka pa se tiče mejce pa Kalifornije, pa čemo viditi sliko, te ti bomo vervali Kul




bon slika...samo lehko don komej gor ko priden nazej dumu ki tu niman kompa v internet kafici pa nemren nalagati gor slik

erof petek, 25. junij 2010 ob 09:35

TUNČEK petek, 25. junij 2010 ob 11:18

Če mote probleme z ženami, ke van ne püstijo glejati nogometa, van jas oddon eno naprovo, ke se priklopi odzaja na TV in spremeni sliko na takšen način kak je na sliki. Cena je 1321,21 € DDV je vklučen, dobite po povzetji, stroškof pošilanja nega. (Deja ka mi neš ke račüna za toto reklomo) Hjooj

Dejan petek, 25. junij 2010 ob 20:01

Navijan za Paragvaj Hejho







MILAN petek, 25. junij 2010 ob 20:20

Vuuhuu pej to pa še jaz dobro vidin..... pa še lepe so kak šent

MHA petek, 25. junij 2010 ob 21:36

Jas tüdi za Paragvaj. Hejho



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.