TUNČEK petek, 2. julij 2010 ob 21:47

Dejan je napisal/a:
TUNČEK je napisal/a:
Dejan je napisal/a:
Toti gnes grejo domu Hehe

Da ti fse küre pocrkajo pa še kakša krava - Brazilaneri do prvoki !!!
Mha midva pa va šla na Pivo ke si dober čeh, Dejan pa si naj muje vüsta, ke tak grdo guči, potli pa pije vodo BRRRR, FUUUUJ !!!


Ehehehe, komi do zej küre pa krave pocrkale? Hahaha

Idejo napihjeni, prepotentni Brazlci kući pjevajući.
Zütra še Argentinci popokajo kufre pa smo zmagali Hejho


Sorry Brazilaneron je pač blo sklisko, vujtro do Argentinari fse popravili. Küre pa tista krava pa nej živijo napre. Jaaa

TUNČEK petek, 2. julij 2010 ob 21:48

MHA je napisal/a:
Hjesoš Hjooj


MHA gda priden v Lotmerk, va fseeno pilo ! Na zdrovje

Dejan petek, 2. julij 2010 ob 22:28

TUNČEK je napisal/a:
Sorry Brazilaneron je pač blo sklisko, vujtro do Argentinari fse popravili. Küre pa tista krava pa nej živijo napre. Jaaa

Makaki, Argiji zütra glihtak pakerajo Jaaa

TUNČEK petek, 2. julij 2010 ob 22:52

Ka mo pa dela jas ? Žalosten Jočeeem Jočeeem Ubog

Dejan petek, 2. julij 2010 ob 23:21

To pa je blo zej.
Škoda Gane. Ka pa špilaš tak z roko pa rešiš 100% gol, rdeči karton, zlüftana 11m, potli pa grejo napre. To je malo tak tak.

simon.prleski petek, 2. julij 2010 ob 23:52

Papa Zeham kaj še ne spimo

arbiter sobota, 3. julij 2010 ob 00:12

eh to je bilo gnes čudno...res škoda gane

MHA sobota, 3. julij 2010 ob 01:03

Tekme so čiduže bol čüdne. Mo vidli ke de gnes.

TUNČEK sobota, 3. julij 2010 ob 07:18

arbiter je napisal/a:
eh to je bilo gnes čudno...res škoda gane

Smola da so zastrelali penol. Ke misliš, bi goli lehko bli brez prečke ? Hahaha Hahaha Hahaha

TUNČEK sobota, 3. julij 2010 ob 07:21

MHA je napisal/a:
Tekme so čiduže bol čüdne. Mo vidli ke de gnes.

Močno sva pogorela, vüjplen, ke de gnes bojše. Moji Brazilaneri so šli domu - adijo točke za prvoka. Gnes morejo moji izločiti Dejanove Nemce, da de tüdi un op točke za prvoka. Haha Hahaha Hahaha

Dejan sobota, 3. julij 2010 ob 10:38

Tekme neso čüdne, tekme so zanimive Vuuhuu

Tunč, za mene je itak vseeno, da se moji rezultati iz končne lestvice črtajo, tak ka či sen prvi al zodji Nasmeh

TUNČEK sobota, 3. julij 2010 ob 11:13

Resen so zanimive, pa tüdi nepredvidene in to dovle provi čor letošjemi prvenstvi, pa tüdi mi drügi, ke smo ne glih poznavolci fuzbola več zadenemo. Škoda, ke se ti fse črta, se f tvojo poštenost vervlemo, samo pravila so najbrš pravila, kej čemo.
Zej pa na trnih čokajmo odvečera in večer gda do tekme. Hihihi Pozdrav Veselko

TUNČEK sobota, 3. julij 2010 ob 11:51

Zej po prvenstvi mo gleja samo še ženski nogomet Hehe



TUNČEK sobota, 3. julij 2010 ob 15:10

Skoro de tekma, moji navijoči se že segrevlejo Ploskač Ploskač Ploskač

MHA sobota, 3. julij 2010 ob 16:25

Tunček, ke si to gor da, ka skos dere odperen temo, mi igra opera. Nasmeh Prvo sen ne zna ke špila sploh.

Nemci nesmijo iti dumu, sen na jih stava, pa za svetovnega sen tüdi šteja na jih staviti, san sen prekesen bija.

Dejan sobota, 3. julij 2010 ob 19:03

Mene bi poslüšali, bi opet perje šteli Hehe

Brazilci pa Argentinci nimajo za burek. Nizozemska pa Nemčija über alles Pomežik

TUNČEK sobota, 3. julij 2010 ob 19:09

Totikrot resen, samo gdo je veda, da de se tak razvila sitoacija. Zej sen se že začeja bojati za majco Alooo

Dejan sobota, 3. julij 2010 ob 19:14

Pa nazej pogledni, ka sen ti reka, ka do Brazilci pa Argentinci šli domu. Samo na totih dveh tekmah sen zaslüža za eno malo slovensko pločo Hehe

TUNČEK sobota, 3. julij 2010 ob 19:24

Dejan je napisal/a:
Pa nazej pogledni, ka sen ti reka, ka do Brazilci pa Argentinci šli domu. Samo na totih dveh tekmah sen zaslüža za eno malo slovensko pločo Hehe

Kdo ti je ploča celo pločo ? Jas gnes delan 24 vür pa nemo dosti zaslüža.
Ka boš pa dela na večer gda mi Španci zmogamo ? Navijočke so že tan !

TUNČEK sobota, 3. julij 2010 ob 19:26

Pa še neke. Moji Brazilanari so zgübli zato, ke je na tekmi bija incident. Na toti sliki se to lepo vidi Haha Hahaha



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.