optix torek, 13. julij 2010 ob 00:04

tunc si nabavil vuvuzele ?

TUNČEK torek, 13. julij 2010 ob 00:23

Če mene misliš, jih küpin jeseni, gda do bole fol, zej so še cene visoke. Bi jih pa nüca , ke bi tašči troba na vüha, mogoče bi zgibila slüh. Zloba

optix torek, 13. julij 2010 ob 00:26

zakaj pa jeseni Nasmeh?


ci je tasca tak grozna ka bi ji tulija z vuvuzelo v vuha Nasmeh?

TUNČEK torek, 13. julij 2010 ob 00:37

Se ti provin, ke do bole fol, zato, ke se za tašče ne troši dosta. Do jeseni pa mo proba pač zdržati. Haha Hahaha

đoužek torek, 13. julij 2010 ob 05:57

TUNČEK je napisal/a:
Lehko, da jih tüdi mojo, samo tvoje je ne začrtano. Reče pa se Baška grapa in Đoužek a veš ge to je ? Nasmeh Pozdrav

Kul
za čtere ne vejo:

http://sl.wikipedia.org/wiki/Ba%C5%A1ka_grapa

Makaveli torek, 13. julij 2010 ob 13:45

Dejan je napisal/a:

Ka pa se tiče mejce pa Kalifornije, pa čemo viditi sliko, te ti bomo vervali Kul


optix je napisal/a:

makaveli, slikaj se v kaliforniji z majico prlek forever Nasmeh ka vidimo ker drugače nemremo vervati.
simon je tudi pisa enkrat na forumu da je v parizu te pa je bija v knjižnici ljutomer



evo van... wave house na mission beach v San Diego





MHA torek, 13. julij 2010 ob 15:44

Odspodi pod totin napison bi še moga meti napis I FEEL SLOVENIA. To ja

Legionar torek, 13. julij 2010 ob 20:31

TUNČEK je napisal/a:
Če mene misliš, jih küpin jeseni, gda do bole fol, zej so še cene visoke. Bi jih pa nüca , ke bi tašči troba na vüha, mogoče bi zgibila slüh. Zloba

A slüh je problem pr tašči? Pr moje bole jezik. Zloba

optix torek, 13. julij 2010 ob 20:34

MHA je napisal/a:
Odspodi pod totin napison bi še moga meti napis I FEEL SLOVENIA. To ja

nremeš dvojno meti, ka boš amerikance zmedel. itak ne vejo več ki je slovenia, še dalje mislijo da je to slovaška Nasmeh

oz slovinia Nasmeh

Legionar torek, 13. julij 2010 ob 20:36

Tüdi či bi napisa Slavonija, ne bi blo nič narobe. Za butaste Amere je to itak fse isto. Hihihi

optix torek, 13. julij 2010 ob 20:42

Definitivno Nasmeh

Kul

Makaveli torek, 13. julij 2010 ob 23:41

legionar: toti butasti ameri so bole 5x bole vredi kak slovenci...in ce si mislis ka bi ti zivja v taksni državi ko ne vejo kdo živi 2 ulici vkre od jih...ke do še te znali za nven neke...ti tudi ne poznaš vseh držav...taka ne ven ke gučiš ka so butasti...sen pa sreča nekega zdrogiranca na ulici pa je neke zaceja sprasuvati...pa je tip zna ka je slovenia polek italije...teko o ten...

TUNČEK sreda, 14. julij 2010 ob 08:52

đoužek je napisal/a:
TUNČEK je napisal/a:
Lehko, da jih tüdi mojo, samo tvoje je ne začrtano. Reče pa se Baška grapa in Đoužek a veš ge to je ? Nasmeh Pozdrav

Kul
za čtere ne vejo:

http://sl.wikipedia.org/wiki/Ba%C5%A1ka_grapa


Đoužek že praf, ne nücan Wikipedije, jas hodin po Baški grapi nekekrot letno. Pozdrav

đoužek sreda, 14. julij 2010 ob 16:08

Ploskač

moja žena je od tam, tak, da sem jes tam punokrat na leto.

... pa nedeva več nadalevat. To ja

Legionar sreda, 14. julij 2010 ob 21:12

Makaveli je napisal/a:
legionar: toti butasti ameri so bole 5x bole vredi kak slovenci...in ce si mislis ka bi ti zivja v taksni državi ko ne vejo kdo živi 2 ulici vkre od jih...ke do še te znali za nven neke...ti tudi ne poznaš vseh držav...taka ne ven ke gučiš ka so butasti...sen pa sreča nekega zdrogiranca na ulici pa je neke zaceja sprasuvati...pa je tip zna ka je slovenia polek italije...teko o ten...

O mater, cilo to je zna? Mislec Enkrat sen gleja eno anketo ge so sprašüvali Amere v Houstoni či vejo ke je Slovenija, pa je eden reka, ka se mu zdi ka je to nekši namaz za na krüh, eni trije so mislili ka je ena bivših ruskih republik, večini pa se je nejč sejalo ne, ke to je. In za folk v držovi, ge 45% študentov ne ve, kero je jihovo glovno mesto, 60% ne ve poiskati Evrope na globusi, 85% pa jih ne nikdor ne čülo za Hitlera pa 2. svetovno vojno, za takši folk glih nemren mislit ka je neven kak razgledani. Moja prijatelca je predloni bila 14 dni v Washingtoni pa v N. Yorki in v toten cejti je nejč eden Amerikanec ne zna ge je Slovenija. Edini keri je zna, je bija taksist iz Sierra Leoneja, ki je na črno v ZDA taxi voza. Takše man jaz pač informacije.

TUNČEK sreda, 14. julij 2010 ob 21:29

Moj sin že dugo dela v Ameriki, pa provi fse tisto, ke proviš ti Legionor. Amerikonci nemajo neke splošne izobrazbe, pa kulturo mojo toko, da si mislijo, ke so uni center sveto, da na sveti ne opstoja nič drügega kak Amerika.
Vseeno bi pa ša to in pogleja Gran Canyon, pa Yelowstone, pa mogoče še kej. Moren pa rečti, ka mi je fsoki, ke je bija tan reka, da nebi tan živeja. Pozdrav

Legionar sreda, 14. julij 2010 ob 21:34

Ja seveda, viditi se že do kej, tüdi jaz bi ša to, pa pogledna določene stvari. Jaaa Samo tan je res tisti čisti kruti kapitalizem, ke de tüdi k nan prišlo. V takšen pa resen nebi živja, dokič še mi ne treba. Žalosten Pa takak proviš: za jih obstoja samo Amerika, tepa dugo dugo nič.

optix sreda, 14. julij 2010 ob 22:14

Ma niso samo americani tako nerazgledni Nasmeh

Makaveli četrtek, 15. julij 2010 ob 09:43

TUNČEK je napisal/a:
Moj sin že dugo dela v Ameriki, pa provi fse tisto, ke proviš ti Legionor. Amerikonci nemajo neke splošne izobrazbe, pa kulturo mojo toko, da si mislijo, ke so uni center sveto, da na sveti ne opstoja nič drügega kak Amerika.
Vseeno bi pa ša to in pogleja Gran Canyon, pa Yelowstone, pa mogoče še kej. Moren pa rečti, ka mi je fsoki, ke je bija tan reka, da nebi tan živeja. Pozdrav




saj pa so center sveta...mislin ce bi slovenija bila velesila pa bi mi bli veki kak amerika, amerika pa kak slovenija dvomin ka bi vecina nas znola ki je mala amerika...taka to je glupo...jaz sen ze vida tak plitve lidi v sloveniji ka bi se lehko v zemlo zakopa...amerika pa je pac tak...uspes pa si visoko al pa pac ne...kulturo majo toko? lol Haha pret obratno...ce je amerika tak za drek zakej pa te dela tan doli? mislin ne gre to skup...vse je za drek ali dela pa doli... lol


Legionar četrtek, 15. julij 2010 ob 10:28

optix je napisal/a:
Ma niso samo americani tako nerazgledni Nasmeh



Ne, na splošno toti zahodni svet, Ameri pa extra. Hehe



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.