xfirestorm četrtek, 19. februar 2009 ob 13:19

Kar se tiče državnih dobimo dovoljenje.
Ko pa se gre za privatno last pa palijo samo še lepi pogledi in globoko prošenje za dovoljenje.
Če ga ne dobimo, pač tam ne igramo. Lastnik se mora strinjat in črno na belem podpisat da nam daje dovoljenje uporabe terena.
Ja ima nehče že ponavadi v lasti in hoče z tem tudi zaslužit potem.

Nela četrtek, 19. februar 2009 ob 13:20

To sem se jaz nikoli ne bila, je pa cuti kar zanimivo pa zabavno. Jaaa Taka bi kda lehko to poluknili. Pomežik

xfirestorm petek, 20. februar 2009 ob 10:33

Vabljeni so seveda tudi gledalci. Ampak samo od daleč, razen če so zaščitna očala. Nebi radi komu "poslabšali vida".
Sicer je na naši strani tudi galerija in nekaj naših video posnetkov, ampak vem da to ni to, treba je videt v živo, pa morda tudi sprobat.

tota torek, 24. februar 2009 ob 13:13

No, kej je novega? Si ša glejat tisto vojašnico v Pince?

xfirestorm torek, 24. februar 2009 ob 21:20

Ni še blo časa.
Pa do petka ga verjetno ne bo. Smo mel zdaj v Šmartnem pri Litiji predstavitev društva in praznovanje prve obletnice delovanja, tko da sem bil cel teden odsoten.
Drugače pa ta karavla je star mejni prehod, tako da bomo še vidli kako bo z tem.

tota sreda, 25. februar 2009 ob 06:59

Dobronamerno ti odsvetujem organizacijo airsofta v tistem koncu. To je res zelo konfliktno območje, ljudje pa so tudi že vsega naveličani... Ne glede nato, da si z lahkoto pridobite vsa potrebna dovoljenja, ni vam treba riniti z glavo skozi zid, samo da nekomu dokažete svoj prav...Se je treba včasih ozirati tudi na druge okoliščine. Nekaj časa sem v tistem koncu delala, pa ti zato pišem te stvari, ker razmere v tistem koncu poznam...Prepričana sem, da je drugje po Sloveniji dovolj primernih lokacij za vaše igrice...

Bivši mejni prehod v Pincah pa je le par metrov od prvih hiš in seveda par metrov od meje z Madžarsko, z ene strani se nad njim dviga hrib, z druge strani ceste so njive... Toplo odsvetujem streljanje tako blizu meje, pa čeprav z lažnim orožjem...

Na zadnje urejal: tota, dne: sreda, 25. februar 2009 ob 07:05

xfirestorm sreda, 25. februar 2009 ob 11:55

Hvala za opozorilo, ogled in pozanimanje pa vseeno ne bo škodil nikomur Pomežik

tota sreda, 25. februar 2009 ob 12:01

Tu imaš prav. Mogoče pa spotoma po naključju najdeš kaj primernega oz. primernejšegaNasmeh

xfirestorm sreda, 25. februar 2009 ob 13:08

Ob cesti je malo težko najt kaj primernega, bolj se najde kje bogu za hrbtom.

tota sreda, 25. februar 2009 ob 13:23

Ja, za avtoceste se res nič dosti ne vidi, če se boš pa vozil kaj po regionalki ali pa zašel kje proti našim goricam, tam pa imaš že kaj videt. In predvsem popitHehe

MHA sreda, 25. februar 2009 ob 15:31

Či se boš tan okrok hrvaške meje mota, te de še gi resen do provega airsofta prišlo. Strelec

xfirestorm sreda, 25. februar 2009 ob 22:06

Nimam vinjete, tak da avtocesta nasploh odpade Haha
Samo na splošno, ob cesti je taka poslovna lokacija da tudi če kaj propade se hitro kaj novega tam odpre.

Jernej sobota, 30. maj 2009 ob 13:05

Čüjo san ka hočejo airsoft prepovedati.
Ker je po svetu zadnje cajte blo dosta strejlanja po šolaj! Strelec


razni forumi:
http://www.softairforum.org/
http://www.softairboard.eu/

xfirestorm ponedeljek, 1. junij 2009 ob 10:17

Nemci so prepovedali.
Nemci niti ne prodajajo igric z krvjo. Ali jo odstranijo, ali pobarvajo na zeleno. Tako da me to sploh ni začudilo ko sem slišal.
Pri nas še pa veselo lahko kupujemo igrice z krvjo, in še nekaj časa bomo. Tako bomo tudi še kar nekaj lepega časa legalno igrali airsoft. Pomežik

Sicer pa jaz temu pravim reševanje problema pri napačnem koncu. Zaradi par razvajenih mulcev, kateri morajo imeti vedno prav na kakršen koli način, če ne so posledice, potem nastradajo vsi ostali ki uporabljajo take zadevščine kot sprostitev.
Torej pravo reševanje tega problema bi blo pri vzgoji otrok in pri pretiravanju socialne, kjer ti komplicirajo če svojega otroka plosneš enkrat za uha in te on prijavi in že tukaj otroci ustrašujejo starše, se "navadijo" na nadzor nad "svetom" in ko pridejo v šolo, učiteljev ne morejo prijaviti, lahko pa na črno nabavijo orožje in začnejo streljati in so spet carji.

Na zadnje urejal: xfirestorm, dne: ponedeljek, 1. junij 2009 ob 10:20

Legionar ponedeljek, 1. junij 2009 ob 14:32

xfirestorm je napisal/a:

Torej pravo reševanje tega problema bi blo pri vzgoji otrok in pri pretiravanju socialne, kjer ti komplicirajo če svojega otroka plosneš enkrat za uha in te on prijavi in že tukaj otroci ustrašujejo starše, se "navadijo" na nadzor nad "svetom" in ko pridejo v šolo, učiteljev ne morejo prijaviti, lahko pa na črno nabavijo orožje in začnejo streljati in so spet carji.

Na zadnje urejal: xfirestorm, dne: ponedeljek, 1. junij 2009 ob 10:20
Točno tak!Priklon



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.