fotourban četrtek, 5. november 2009 ob 17:27

Zdravo.!
Sem drugače Ljubljančan ampak si nikoli nebom priznal ka san rejsan Ljubljančan.
Drugače pa sem pol prekmurec saj je moja mat in Prekmurja a oče iz Lj..
Tudi ko bom dopolnil 18let se mislim preseliti v Prekmurje oz. Prlekijo..
No, da pridem k bistvu..

Ma kdo mogoče za prodat šal od MURE 05.. Si ga želim in iščem že dobri 2leti pa san se odloču ka tu pišen in ne iščem več..

Hvala vam že v naprej..

Lp, Urban U.

Legionar četrtek, 5. november 2009 ob 18:07

Jaz sen ga meja, pa ne ven ge je. Mogoče še ge duma. Samo boš ga žmetno ge doba.

Dejan četrtek, 5. november 2009 ob 18:11

Legionar, ti si venda meja šal od Mure Hihihi

Vači pa je ne problem dobiti šala od Mure 05, dobiš ga v klubskih prostorih al pa pred vsako domočo tekmo.

Naprej http://www.mura05.si/news/news.php?news=917

Vse navijače, simpatizerje in prijatelje Mure 05, obveščamo, da smo začeli s ponudbo klubskih artiklov. Za začetek vam ponujamo dva šala. Šale je zaenkrat možno dobiti v klubskih prostorih, vsak dan od 8.00 do 15.00 in sicer po ceni 12 EUR za en šal. Do šalov boste lahko prišli tudi na domačih tekmah Mure, začenši s tekmo proti Krškemu. Šala sta dvostranska in sicer je na prvem na eni strani napis Mura05, na drugi pa Murska Sobota. Drugi šal ima na obeh straneh napis Mura05.

fotourban četrtek, 5. november 2009 ob 18:21

Samo je problem ka zdaj ne idem do novega leta v Soboto..
Drugače pa hvala za info.

Dejan četrtek, 5. november 2009 ob 18:23

Moš pa jihov kontakt -> mura05@gmail.com
Ne vrag, ka ti šala ne bi po pošti poslali.

Legionar četrtek, 5. november 2009 ob 18:41

Ja Dejan, moš prav, jaz sen meja tistega od Mure. Še od zlotih cejtof, s tistega leta kdo so bli pokalni prvaki. Ploskač

Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.