rush1 sobota, 11. september 2010 ob 18:55

Vidin ka ste tan malo zafrknili pri parih za polfinale. Srbija - Turčija se igra ob pol 9, ob 6 pa ZDA - Litva. Upan ka te popravili to.

Dejan sobota, 11. september 2010 ob 19:43

Se zgodi. Hvala za opozorilo, je poprovleno.

Zvončica sobota, 11. september 2010 ob 23:27

Tak...Türki so se opet porinili dale...za mišjo dlako jin je grotalo....zej pa če so že tak daleč pa te nej amijon gor nadevlejo ka nedo meli tak vekega grebena kak ga mojo...Naši pa bog pomogej neso meli sreče z jimi....pa so vseeno dobri ne? Košarka

Dejan nedelja, 12. september 2010 ob 20:01

Naši so bili dobri, nimaš ke. Finale pa bode provi. Či se Türkon trojke fsiplejo te bode še zanimivo.

Trenutno pa sen celo prvi na lestvici Hehe
Samo sen stava na Špance za prvake, tak ka nede več krüha za mene Kul

demiensatlier nedelja, 12. september 2010 ob 20:22

Dejan je napisal/a:
Naši so bili dobri, nimaš ke. Finale pa bode provi. Či se Türkon trojke fsiplejo te bode še zanimivo.

Trenutno pa sen celo prvi na lestvici Hehe
Samo sen stava na Špance za prvake, tak ka nede več krüha za mene Kul


Hehe jaz sem dal na Američane, tak da bo to še zanimivoHaha

Dejan nedelja, 12. september 2010 ob 23:00

Nagradne igre je kunec. Končna lestvica.

Mene se iz rezultatov črta, nagrade dobijo:

1. rush1
2. demiensatlier
3. akanalec
4. tibosi
5. smuky
6. kobra111
7. simy
8. lucifer

Na ZS mi pošljite naslov.

demiensatlier nedelja, 12. september 2010 ob 23:01

Čestitke rushu za zmago, spet dobil šal, edino mi ni jasno kako naj bi rush zmagal zaradi stave na končnega zmagovalca, jaz sem namreč tudi stavil na Američane. Pa hvala za nagrado.

Dejan nedelja, 12. september 2010 ob 23:13

Velja pravilo, kdo je prej stavil na končnega zmagovalca. rush1 je na zmagovalca stavil 2010-08-27 09:45:03, demiensatlier pa 2010-08-28 14:42:50.

TUNČEK ponedeljek, 13. september 2010 ob 07:30

Kunec je, samo sen meja malo smole, ke sen ne moga staviti včera nibene tekme. Bija sen f savinskih alpah dvo dni. Bomo pa zej po stavili na nogomet. Naj živi šport ! Nasmeh

MHA ponedeljek, 13. september 2010 ob 13:08

Jas sen tüdi še malo odiša na dopust, taka sen kunča pri četrt finali.

TUNČEK ponedeljek, 13. september 2010 ob 13:13

Bogi ti, zej pa takoj stavi na nogomet, jas sen že. Probajmo totikrot premogati Dejana, ke proviš na to ? Hehe Hihihi Pozdrav

MHA ponedeljek, 13. september 2010 ob 13:19

A-A ni šans. Hihihi Na ligo pa se res nejmeje spoznan, nejč moštef ne poznan.

rush1 ponedeljek, 13. september 2010 ob 13:31

Čestitke vsem tekmovalcem, pa tudi demiensatlieri s kerim si deliva prvo mesto. Mogoče bi moga dobiti vsaki polovico žoge Haha Škoda samo ka neje bila prva nagrada televizija kak pri fuzbali, samo bode mi tudi tota žoga fest prav prišla.

demiensatlier ponedeljek, 13. september 2010 ob 16:42

Dejan je napisal/a:
Velja pravilo, kdo je prej stavil na končnega zmagovalca. rush1 je na zmagovalca stavil 2010-08-27 09:45:03, demiensatlier pa 2010-08-28 14:42:50.

Ko sem to prebral sem takoj šel napovedat zmagovalca LP Hehe

Dobro, nekaj res mora odločati, čestitke rushu še enkrat, se ne sekiram preveč, spet dobil šal kot še pri nogometu tako da me vsaj zeblo ne bo na tekmah Hehe

optix ponedeljek, 13. september 2010 ob 16:56

cestitke zmagovalcu

demiensatlier ponedeljek, 13. september 2010 ob 17:40

Jaz bi predlagal da bi si tisti, ki bi v nogometu bili med 2. in 5. mestom lahko zbrali šal od določenega kluba, ker kaj bo meni šal Barcelone, če jo sovražim, navijam za Chelsea in ne bi se branil šala Chelseaja.

Dejan ponedeljek, 13. september 2010 ob 18:02

Sej je tak Nasmeh

Nagrade prejme prvih 12 tekmovalcev na skupni lestvici po končan ligi. V primeru enakega števila točk, ima prednost uporabnik, ki je večkrat dobil 3 točke in uporabnik, ki je prej stavil na skupnega zmagovalca. Prvo nagrado prejme uporabnik na prvem mestu, naslednje nagrade pa uporabniki lahko izbirajo. Prednost pri izbiri imajo uporabniki, ki bodo končali višje na lestvici.

Tema o ligi prvakov.

TUNČEK ponedeljek, 13. september 2010 ob 20:05

Bravo Dejan, skos se situacija zbojšovle, če norod če zbirati naj zbira ! To ja Pozdrav

Zvončica četrtek, 4. november 2010 ob 23:17

Vroča novica iz Stožic....naši košarkari so grške po podaljški premagali Ploskač



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.