Legionar nedelja, 29. maj 2011 ob 08:34

Barca je bila razred bojša, takak je reka Oblak. Sta pa to definitivno nejbojši moštvi trenutno na sveti, mislin ka smo glejali en super fuzbal! To ja

Pa ka nede samo o Barci guča: poslovja se je eden nejbojših golmanov vseh cejtov, za mene osebno nejbojši ka sen jih kda meja prilike glejati, Edwin Van Der Sar! Adijo majstore! Priklon



demiensatlier nedelja, 29. maj 2011 ob 09:30

đoužek je napisal/a:
demiensatlier.

Kapo dol.
Iskrene čestitke tudi iz moje strani. Sedaj maš, da častiš pijačo vsaj tistim, ki smo nagrade prejeli.
Se dobomo na Lotmerškem trgu.


Hvala za čestitke.

Moram pa povedat da sem 8 tekem pozabil napovedat.

Škoda, da ni bil finale Chelsea-Barcelona.

Se pa strinjam, da je Edvin van der Sar najboljši golman na svetu, ampak včeraj ni mel svojega dne.

Dejan nedelja, 29. maj 2011 ob 18:27

Ker mi pišete na mail pa ZS, ka nega več lestvice, van tü objovin. Lestvica pa tüdi vse prešje, so še vedno objovlene v menuji pod Interaktivno -> Stavnica:
http://www.prlekija-on.net/stavnica.html

Direkt link na Ligo prvakov:
http://www.prlekija-on.net/stavnica/3/liga-prvakov-v-nogometu-2010-2011.html

Linka pač nega več pod aktualne nagradne igre, sej se je igra končala...

đoužek nedelja, 29. maj 2011 ob 20:22

demiensatlier je napisal/a:
đoužek je napisal/a:
demiensatlier.

Kapo dol.
Iskrene čestitke tudi iz moje strani. Sedaj maš, da častiš pijačo vsaj tistim, ki smo nagrade prejeli.
Se dobomo na Lotmerškem trgu.


Hvala za čestitke.

Moram pa povedat da sem 8 tekem pozabil napovedat.

Škoda, da ni bil finale Chelsea-Barcelona.

Se pa strinjam, da je Edvin van der Sar najboljši golman na svetu, ampak včeraj ni mel svojega dne.


...ja, mislim, da se skoraj vsakemu zgodilo, da smo kako tekmo pozabili stavit. Hjooj
Ja, tudi jaz se strinjam, da je od trenutno aktivnih bil najboljši Edvin nan der Sar. Drubače pa je eden najboljših vratarjev (če ne celo najboljši) bil Peter Schmeichel.

TUNČEK ponedeljek, 30. maj 2011 ob 10:18

karantanija je napisal/a:
3:1 za Barco Zmaga

To je bilo že za jasnovidce !!! Čestitan ti za napoved ! Ploskač Ploskač

Dejan ponedeljek, 30. maj 2011 ob 19:41

Karantanija je predober za nos Hihihi On ne napove samo keri de zmaga, on še točen rezultat napove Hehe

MILAN ponedeljek, 30. maj 2011 ob 21:21

Mislec eni so maheri čestitke

karantanija ponedeljek, 30. maj 2011 ob 21:23

Negda so mi pravele Nostradamus, pa še je to od te ostalo Priklon Aplavz Če kerega zanimle, kak de kej z referendomum, to že tüde ven Hejho



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.