Legionar sreda, 15. september 2010 ob 15:34

Nekej me zanima. Jaz sen namreč eden tistih, ki so krotki cejt -še posebej pozimi- včosik rad krejšan s šahon oz. šahiran. Resen je ka je dosti toga po interneti, pa ka nejdeš strani ge lehko po mili voli špilaš šah, samo to je ne to.

Zanima me, či so tü gori kakši ljubiteli šaha. In či je tak, bi se lehko mogoče začeli malo dobivati, pa med soboj šahirati ob večerih, se družiti hkrati pa tak dale. Treba je meti samo prostor, pa por šahovnic pa tak dale. Je što za kej takšega oz. so tü gori kakše bole zagrizeni šahisti? Nasmeh

Dejan sreda, 15. september 2010 ob 15:38

To bi že gda pret lehko omenja ob kakšnen špricari Nasmeh
Jaz sen v OŠ pa SŠ redno špila šah pa leta po tekmovanjih, zej pa nigi nikoga, ki bi šteja gda šah igrati. Ženskan je to preveč za tuhtati pa se jin ne do, drügega pa nikoga dosti ne poznan, ka bi šahera Nasmeh

Tak ka evo, gda de prvi šahovski večer? Nasmeh

Legionar sreda, 15. september 2010 ob 15:58

Ja super! To ja Zavolo mene je lehko že toti vikend. Jaaa Sicer pa zej veva kak je s ten, pa se lehko kda šte zmeniva, sva ne glih daleč narazen. Pomežik Či pa de se še što kda šteja pridrüžiti, pa še teko bojše.

Dejan torek, 21. september 2010 ob 19:56

To mo zej začeli, gda bon moga ob večerih deco pasko meti, ka do ženske šle v lejf Hihihi

Lehko pa naredimo kakši Prlekija-on.net šah turnir, či še je kakši kandidat.
Al pa šah prek foruma Hehe

prlek1825 torek, 21. september 2010 ob 20:06

dejan če bi zrihto na neti kakši šah prek foruma bi blo fejst zanimivo...to bi še jaz včosik špilo,,.,,hehe

TUNČEK torek, 21. september 2010 ob 20:44

Joj , ge so cajti, ke sen špila šah ? Fčosih sen bija domski prvok Slovenije, gda sen še bija v internati f Soboti, zej pa ne ven kak bi šlo ?

MHA torek, 21. september 2010 ob 21:40

Jas sen ne šahist, nekda sveta sen ga tü pa tan zašpila, teko ka sen se nafča, kak se kmeti, kmetice, kuji, kobile trdjove pa ovidvo z kronami premikajo po polih.

TUNČEK torek, 21. september 2010 ob 21:51

Si ga resen ne dosti špila se kmetic nega, sta pa dvo jagra. Hahaha Hahaha Špilajo ga ponavodi trije veš MHA, da je bole interesantno. Pogledni sliko !!!, Sen jo pozoba dodati, takoj jo dobiš !!! Hahaha Hahaha Hahaha

TUNČEK torek, 21. september 2010 ob 21:54

Ëvo slika, da si boš leži pretstovla šah ! Vuuhuu Vuuhuu Hahaha


Dejan torek, 21. september 2010 ob 21:59

Heh, tota pa je dobra, šah za tri Hihihi
Samo ne ven, kak te tü figure grejo, nekak nega prove diagonale Mislec

MHA torek, 21. september 2010 ob 22:25

TUNČEK je napisal/a:
Si ga resen ne dosti špila se kmetic nega, sta pa dvo jagra. Hahaha Hahaha


To za kmetice pa kobile sen bol tak napisa. Tako Hihihi Toti v troje je dober. Nasmeh

Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.