TUNČEK sreda, 18. april 2012 ob 12:49

Zlo možno je da de resen veki X Hehe

Dejan torek, 24. april 2012 ob 22:44

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHHA Hahaha Hahaha

Dejan je napisal/a:
Chelsea pa de z Barco poravna tiste račüne z leta 2009 Pomežik

Hejho

đoužek torek, 24. april 2012 ob 22:46

Jok

Zbogom Barca, letos žal ne pridem v München. Jočeeem Jočeeem Jočeeem

Me pa zanima, s kakšno ekipo bo Chelsea igral v finalu. Sicer pa se bo jutri točno vedelo, kdo bo letošni zmagovalec Lige prvakov. Mislim, da bo Real. Mislec

MHA torek, 24. april 2012 ob 23:46

Dejan, ti zodje cejte dobro šlogaš Čarovnik Hehe

karantanija sreda, 25. april 2012 ob 10:25

Tunčeke nej nešče jove, ka so jegove fčera že špilale, nekak je prece tiho grota. Mogoče mu je kere internet aspipung nareda, pa det ne ve za rezultat. Tunček, če boš slučejno kej na toto stron priša, te ti sporočan, ka finale NEDE španske, ker je BARCA ispola Hahaha

Gnes pa ista usoda čoka Real. To ja

TUNČEK sreda, 25. april 2012 ob 13:44

Dejan je napisal/a:
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHHA Hahaha Hahaha

Dejan je napisal/a:
Chelsea pa de z Barco poravna tiste račüne z leta 2009 Pomežik

Hejho


Žolibog si meja praf ! Jajks Krvavin

TUNČEK sreda, 25. april 2012 ob 13:45

đoužek je napisal/a:
Jok

Zbogom Barca, letos žal ne pridem v München. Jočeeem Jočeeem Jočeeem

Me pa zanima, s kakšno ekipo bo Chelsea igral v finalu. Sicer pa se bo jutri točno vedelo, kdo bo letošni zmagovalec Lige prvakov. Mislim, da bo Real. Mislec


Tüdi jas tak mislin ! Šle sta mi pa tri točke. Šokiran

TUNČEK sreda, 25. april 2012 ob 13:48

karantanija je napisal/a:
Tunčeke nej nešče jove, ka so jegove fčera že špilale, nekak je prece tiho grota. Mogoče mu je kere internet aspipung nareda, pa det ne ve za rezultat. Tunček, če boš slučejno kej na toto stron priša, te ti sporočan, ka finale NEDE španske, ker je BARCA ispola Hahaha

Gnes pa ista usoda čoka Real. To ja


Det že ve keko je bija rezoltot, samo je besno žalüva ! Žalosten

Vujplen da de prvok REOL !

đoužek sreda, 25. april 2012 ob 19:04

TUNČEK je napisal/a:
đoužek je napisal/a:
Jok

Zbogom Barca, letos žal ne pridem v München. Jočeeem Jočeeem Jočeeem

Me pa zanima, s kakšno ekipo bo Chelsea igral v finalu. Sicer pa se bo jutri točno vedelo, kdo bo letošni zmagovalec Lige prvakov. Mislim, da bo Real. Mislec


Tüdi jas tak mislin ! Šle sta mi pa tri točke. Šokiran


Ubog

Tunček. Najbolje, da se enkrat dobiva v Lotmerki in ta poraz fejst zapijeva. To ja
Na zdrovje Na zdrovje Na zdrovje Na zdrovje Na zdrovje Na zdrovje Na zdrovje Na zdrovje

Dejan sreda, 25. april 2012 ob 23:31

HAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAH Hahaha Hahaha Hahaha

Dejan je napisal/a:
Zej pa bo atomski polfinale, finale pa Bayern - Chelsea Hihihi

Kul

Dejan je napisal/a:
Real ma obrambo kak švicarski sir, Bayern de jin vsej 2 gola da Nasmeh Či de to zadosta pa mo vidli. Chelsea pa de z Barco poravna tiste račüne z leta 2009 Pomežik

Kul

iTux je napisal/a:
pret de toti portol doj vgasna kak ta tvoja dvo v finale Hahaha

Hahaha Hahaha Hahaha Hahaha Hahaha

Dejan je napisal/a:
Bayern de prvak Pomežik

Pomežik

karantanija četrtek, 26. april 2012 ob 09:50

Špance pa fuzbal = krava pa sedlo Hihihi Hahaha k

Kere de se v domočen peskovneke špila, ha? BAYERN

Kere de prvak, ha? BAYERN Zmaga

Nese sekerate, če so vaše ne zmogale, to je ne greh , je pa resen, ka je lepo tüde ne. Beba

TUNČEK četrtek, 26. april 2012 ob 14:25

đoužek je napisal/a:
TUNČEK je napisal/a:
đoužek je napisal/a:
Jok

Zbogom Barca, letos žal ne pridem v München. Jočeeem Jočeeem Jočeeem

Me pa zanima, s kakšno ekipo bo Chelsea igral v finalu. Sicer pa se bo jutri točno vedelo, kdo bo letošni zmagovalec Lige prvakov. Mislim, da bo Real. Mislec


Tüdi jas tak mislin ! Šle sta mi pa tri točke. Šokiran


Ubog

Tunček. Najbolje, da se enkrat dobiva v Lotmerki in ta poraz fejst zapijeva. To ja
Na zdrovje Na zdrovje Na zdrovje Na zdrovje Na zdrovje Na zdrovje Na zdrovje Na zdrovje

Drži ! Julija va pilo !
Ploskač

TUNČEK četrtek, 26. april 2012 ob 14:27

Dejan je napisal/a:
HAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAH Hahaha Hahaha Hahaha

Dejan je napisal/a:
Zej pa bo atomski polfinale, finale pa Bayern - Chelsea Hihihi

Kul

Dejan je napisal/a:
Real ma obrambo kak švicarski sir, Bayern de jin vsej 2 gola da Nasmeh Či de to zadosta pa mo vidli. Chelsea pa de z Barco poravna tiste račüne z leta 2009 Pomežik

Kul

iTux je napisal/a:
pret de toti portol doj vgasna kak ta tvoja dvo v finale Hahaha

Hahaha Hahaha Hahaha Hahaha Hahaha

Dejan je napisal/a:
Bayern de prvak Pomežik

Pomežik


Verjetno da ja !!!

TUNČEK četrtek, 26. april 2012 ob 14:29

karantanija je napisal/a:
Špance pa fuzbal = krava pa sedlo Hihihi Hahaha k

Kere de se v domočen peskovneke špila, ha? BAYERN

Kere de prvak, ha? BAYERN Zmaga

Nese sekerate, če so vaše ne zmogale, to je ne greh , je pa resen, ka je lepo tüde ne. Beba


Karantanija - bodi realen, španski fuzbol je že dober, samo pridejo momenti, da pač ne gre !
Neman pa nič proti Nemcon, se špilajo odlično. Jaaa

karantanija četrtek, 26. april 2012 ob 14:33

TUNČEK je napisal/a:
karantanija je napisal/a:
Špance pa fuzbal = krava pa sedlo Hihihi Hahaha k

Kere de se v domočen peskovneke špila, ha? BAYERN

Kere de prvak, ha? BAYERN Zmaga

Nese sekerate, če so vaše ne zmogale, to je ne greh , je pa resen, ka je lepo tüde ne. Beba


Karantanija - bodi realen, španski fuzbol je že dober, samo pridejo momenti, da pač ne gre !
Neman pa nič proti Nemcon, se špilajo odlično. Jaaa

To ja Klanjam Respekt

maš res, španske fuzbal je tüde dober, skos pa se samo na srečo nemrejo zanošate, v letošji sezoni jih je definitivno zapistila.

đoužek četrtek, 26. april 2012 ob 15:09

Španski nogomet je kot liga trenutno najmočnejši. Zadeva, da v polfinalu Lige prvakov in Lige Evropa od osmih klubov igra 5 predstavnikov Španije pa ni zanemarljiva.
Ampak poglejmo si Barco: od petih strelov na gol Valdesa je Chelsea zabil tri gole, Barca je sprožila na gol Čeha nešteto strelov, a ni zadela. Še Messi je imel smolo in zastreljal vratnico, da ne omenjav (kar ste vsi videli), da mu tako njemu, kot ostalim v Barci 100% žoge niso šle v gol.
Včeraj Real: podarjena 11-metovka (takšnih nastreljanih rok je vsaki tekmi vsaj nekaj, pa sodnik ne piska), drugi gol iz prepovedanega položaja - pač tukaj se kaže, kateri od obeh klubov je med sodniki bolj "priljubljen."

Ampak mislim, da ne glede na to, da v finalu Lige Prvakov ne bosta igrala španka kluba, bo igra fenomenalna.

Vso srečo obem, sicer pa je sedaj v veliki prednosti "domači" Bayern. Naslednje leto pa spet vse na novo.

Dejan sobota, 19. maj 2012 ob 14:19

To so rezultati Lige Evropa:

netgear
Alkatraz Bg
alesd
jugato
maži
đoužek
lucifer
fredi

Prvi trije dobijo šal ekipa po želji, ostali pa našo mejco. Vsi pa mi pošlite podatke na ZS ali mail.

Gnes pa se še kunša LP.

demiensatlier nedelja, 20. maj 2012 ob 00:17

Chelsea evropski prvak toooooooooooooooooooo Ploskač Ploskač Ploskač Poleg tega sem zadel še današnji tip, zmagovalca Lige prvakov, zmagal sem tudi v skupnem seštevku napovedovanja, a si lahko želim še kaj boljšega?????? Ploskač Haha Ploskač Haha

MILAN nedelja, 20. maj 2012 ob 08:03

Ploskač TAK SE IGRA BRAVO

Dejan nedelja, 20. maj 2012 ob 09:12

Chelsea je meja res kramper v zodjih tekmah od četrtfinala Nasmeh Vsesküp je že tak bilo, ka so skoro mogli postati prvaki.

V zodjih tekmah posest žoge verjetno 70:30, streli na gol 50:5, podobno v kotih, ... Tak ka statistika nič ne pomeni. Drogba de v Londoni doba venda kip Nasmeh

Nejbole pa mi je pri ten žo za Tottenham, ki je z zmago Chelsea osta brez LP za drügo leto.

Lestvica naše stavnice:
demiensatlier
vpintar25
alesd
đoužek
TUNČEK
jugato
Edi Pucko
fredi

Vala isto kak za LE.



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.