pravični petek, 29. junij 2012 ob 22:36

Nogometa sicer ne spremljam glih ne vem kako hudo.

Sem pa danes prebral eno izmed boljših ugotovitev na eni izmed spletnih strani.

En je zapisal takole: " Nemška reprezentanca je toliko Nemška, kot je Slovenska reprezentanca Slovenska."

In sem najprej razmišljal, kaj je hotel tisti povedati.

Potem pa, ko sem malo bolje pogledal imena oziroma priimke, mi je bilo jasno za kaj gre.

No, potem sem še malo razmislil in hitro ugotovil, da je tudi v kakšni drugi reprezentanci podobno.

Da to sploh niso več "nacionalna moštva", kot se je to nekoč reklo.

Aja, ko sem videl fotko Balotellija, sem najprej pomislil, da sem narobe kliknil, da gre za kakšno Afriško prvenstvo. Zloba


karantanija petek, 29. junij 2012 ob 23:45

pravični je napisal/a:

Aja, ko sem videl fotko Balotellija, sem najprej pomislil, da sem narobe kliknil, da gre za kakšno Afriško prvenstvo. Zloba






Hahahahaha,................... marse kere od nos, se je zodje cejte pre napovedeh fest zje.ba, ja pravične, ve pa je Italija soseda od Afrike, samo, ka je malo vode zmes, zato pa je ove "Bagatella" tak redno zasmojene, je pa dober, bres Pirla pa so Lahe f teme..........moje mnenje, če glih bodo evropske prvake Zmaga Aplavz

TUNČEK sobota, 30. junij 2012 ob 08:05

meni je viditi Taljon, samo malo bole zapečeni ! Hahaha Hahaha




đoužek sobota, 30. junij 2012 ob 08:25

Khmm

je pa res, da ufologi poročajo, da se je v zadnjih dveh dneh aktivnost NLP-jev nad Anglijo povečala.

DOBROTNIK nedelja, 1. julij 2012 ob 15:00

To ja

DOBROTNIK nedelja, 1. julij 2012 ob 15:03

Kul

đoužek nedelja, 1. julij 2012 ob 15:07

Mislec

Glede na to, kdo bo sodil finale se že ve, kdo bo nov EURO prvak: Pirla, Jajcotelli, Buffone, Barzeleta, Julio, Ciaccherone, Nociollino, Cassanova in selektor Kaisser Pantonelli Hahaha

đoužek nedelja, 1. julij 2012 ob 22:46

Ploskač Ploskač Ploskač Ploskač Ploskač Ploskač Ploskač Ploskač Ploskač Ploskač

Eviva Espania

Dejan nedelja, 1. julij 2012 ob 23:01

Koji beden finale Hahaha Nejslabše so nan prišparali za na kunec...

karantanija nedelja, 1. julij 2012 ob 23:08

Kak za koga, na kunce bič poči. Treba je priznate, ka so bili GNES taljone za eno do dve klase slapše od špancof. Aplavz

TUNČEK ponedeljek, 2. julij 2012 ob 08:29

Resen, toto prvenstvo me je ne genlo. Šlo je mimo, takak da se nebi nič dogojalo.
Malo je blo presenečenj, drgačik pa bogo in bres kokih posebnosti in dobrega nogometa. Jaaa Pomežik

đoužek ponedeljek, 2. julij 2012 ob 10:33

Dejan, tudi jaz se strinjam, da so taljani ravno za finale prišparali najslabšo predstavo. Sladoled

Ne vem, pa zakaj Tunček meni, da je to prvenstvo šlo mimo, kot bi ga sploh ne bilo? Bilo je kar nekaj presenečenj:
1. Rusi, Nizozemci in Hrvati se sploh niso uvrstili v četrtfinale
2. Italiani so v polfinalu dobili Nemce v svojem slabem dnevu
3. Španci so celo prvenstvo igrali le toliko kot je bilo treba (čeprav veliko ljudi meni, da so igrali povsem negledljiv nogomet). Njihovi igri pa dejansko ni uspel parirati nihče, razen Hrvrati.

Ne razumem pa, da so nekateri, ki navijajo za Španijo in so jih na evropski prestol postavili ž pred začetkom EURA, na zadnji tekmi šli stavit na Italijane. Očitno so cvas taliani fejst Naskoči
Hahaha

karantanija ponedeljek, 2. julij 2012 ob 13:08

[b

Ne razumem pa, da so nekateri, ki navijajo za Španijo in so jih na evropski prestol postavili ž pred začetkom EURA, na zadnji tekmi šli stavit na Italijane. Očitno so cvas taliani fejst Naskoči
Hahaha



To je bija samo del taktike, kej te veš, fčosek je pač treba malo skalkulirate, pa se še kljub teme zje*eš. Hjooj

Dejan ponedeljek, 2. julij 2012 ob 17:30

Hihihi

đoužek ponedeljek, 2. julij 2012 ob 20:25

Dejan je napisal/a:
Hihihi



Hahaha
Super Mario Supermen

TUNČEK torek, 3. julij 2012 ob 07:45

Dejan, dobre finte ! Pomežik

Dejan torek, 3. julij 2012 ob 21:38

Tega maš zej na neti malo morje Nasmeh















itd... Hahaha

MHA torek, 3. julij 2012 ob 21:58

Heh, tote zodje so dobre To ja Malo še znameči tega gor Hihihi

Dejan torek, 3. julij 2012 ob 22:08

Hihihi

Tü maš jih malo morje, klikni









MHA torek, 3. julij 2012 ob 22:35

To ja


Jas ne glejan fusbala taka ne ven, što je te toti pa zake so se na jega spravili?



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.