edip torek, 17. julij 2018 ob 22:06

čestitke obema dobitnikoma nagrade... Ploskač

Dejan četrtek, 13. september 2018 ob 19:03

Ja nič, gremo dale z Ligo prvakov Nogomet

https://www.prlekija-on.net/stavnica/21/liga-prvakov-v-nogometu-2018-2019.html

Matevž četrtek, 20. september 2018 ob 12:27

Fino, da obstaja ta možnost zabave. Do sedaj sem vedel za Nostradamusa na RTV, ki sem ga spoznal ob SP v nogometu, potem videl, da je bil lani tudi za Ligo prvakov, a je letos zatajil, pa sem potem prebral komentar, da je ta stavnica kar dobra alternativa. Super je.

Me pa zanima, kako je za stavo za prvaka. To sem jaz boj kot ne za hec nekaj kliknil, sedaj pa ne vidim možnosti, da bi se premislil. Pri tekmah se lahko posodabljajo/spreminjajo napovedi vse do začetka tekme, kajne? Kako pa je s prvaki? Ko nekaj klikneš, se ne moreš več premisliti? Do kdaj pa je možno staviti za prvaka?

Hvala in lep pozdrav.

Dejan četrtek, 20. september 2018 ob 12:37

Na prvaka gre staviti samo enkrat, izbire pa ne gre več spreminjati. Na skupnega zmagovalca lahko stavite do konca tretjega kroga predtekmovanja, kot piše v opisu stavnice.

Če ste po pomoti kliknili, lahko resetiram pa se ponovno lahko stavi. Glede na to, da je komaj bil prvi krog, ne bo takšnega problema.

lp

Matevž četrtek, 20. september 2018 ob 15:02

Ja, prosim, če se mi lahko resetira stavo na prvaka. Hvala.

đoužek četrtek, 4. oktober 2018 ob 12:28

Pa imamo še enega člana v klubo 3000+.

Bravo TUNČEK. Ploskač Ploskač Ploskač Zmaga Zmaga

Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.