Dejan ponedeljek, 30. junij 2008 ob 14:26

Jas sen letos maja po dugen cejti ša k zdravniki, ker sen meja klopa na nogi pa se mi je nareda veki flek. Pa je glih tak blo, ka sen si tisti teden rihta osebno zdravnico, ker sen še vedno meja zdravnico izpred 15 let kak otrok, ker ne hodin k zdravniki dosti. Pa je tota nova zdravnica bila tisti teden na dopusti, zato mi je rekla nej kjoj priden v začetki drügega tedna s kartoteko, ko de začela delati pa ka fse zrihtamo. Je pa te blo tak, ka sen glih meja klopa in sen ne moga več čakati, ker je grotalo opasno pa sen pač ša k toti otroški zdravnici. Gda sen priša to pa sen tan ovemi, ki pobira kartice, ka vzeme kartoteko poveda kak pa kej je na stvori, ka še niman nove zdravnice pa ka či me lehko tota moja otroška zdravnica pregledne. Pa sen tan čaka eno vüro, ka so mi te rekli, ka me nemre sprejeti, ker sen že zaposleni pa ka bi si moga poiskati novo zdravnico.
Jas pa sen je seveda še ne meja, ker 1x na 10 let gren k doktori, ker ne skočen tan za fsakšo figo, ampak res gren, či je kej tak nujnega. Te pa so me lepo tan odslovili pa rekli, nej gren nekan dol v domi glejat, či še keri dela pa či de mi šteli kej napisati pa pregledniti. Pa sen ša ena vrota polek pa poveda kak je na stvori pa so brez problema me vzeli in sen tan doktori pokoza nogo pa ga je samo cuknilo pa mi je takoj predpisa antibiotike, sestre pa so mi lepo rano spucale, ker še je nekši falat klopa bija notri in je blo 5 minut rešeno.
Te drügi teden pa sen si ša po kartoteko in si te zrihta novo zdravnico, ka dere bon za 10 let opet ša k doktori, ka mi te nede nešče tan bučk odova Nasmeh
To je tak ena mala zgodbica, ka dere po dugen cejti nücaš zdravnika, pa še te ti nemre pomogati, ker pač na papiri drgači piše Hjooj
Doli pa še je slika moje noge 5 dni po ten kej sen klopa meja pa 3 dni po ten ka sen že žveka antibiotike. Na začetki še je blo bolj pisanih barv Nasmeh

Filip torek, 1. julij 2008 ob 00:15

Uf Dejan to pa je hüdo bilo.
Kak dugo pa jemleš antibiotik,po noven moreš ka flek zgine ,ka ne dobiš vnetja možgonof.Dovlejo penicilin pa zithromax.
Pa moreš si imunski sistem ojočati z avitaminon+cinkon.

Dejan torek, 1. julij 2008 ob 00:21

Ne straši me zej Šokiran Haa Nasmeh 10 dni sen žveka to, teko ka sen poja tistih 30 tablet. Pa vmes kakši špricar gor, ka je bol prijelo Vuuhuu



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.