Zvončica četrtek, 8. november 2007 ob 01:30

Nekaj sen si tuhtala...keri mo kakšo pametno razlago zakej so dedi tak rukjeni na šport (pa magari pred TV pa s pivon v roki)?

MILAN četrtek, 8. november 2007 ob 10:38

Šokiran to je tak
ded si doj sede pa gleja kak so drügi vztrajni
pa kak se mantrojo za šprtne uspeha.On pa lepo
udobno poležovle še si vzeme v roko kakšni glaž
omame.Pa še pred ženskoj mo mir ven pa ona tak ne
razmi toga.

Aplavz Aplavz Aplavz

Pepek z brega četrtek, 8. november 2007 ob 12:32

Mislec Mislec
Po mojen bi se veka večina dedof nejrojši posvetila eni sami športni disciplini - SKOK KREZ PLOT.Vuuhuu Vuuhuu

F toten primeri nebi čupili pred televizijoj pa zijali ovih nimokof kej za polboj lečejo, ali pa kakše drüge norije začijajo.
Problem ste prafzapraf ženske, kere nan bronite, ka bi skokali krez ploteUbog Ubog Ubogin nan tak drügo ne ostone, ka pač trejbamo drüge vrste športof.Angel Angel Angel

Dejan četrtek, 8. november 2007 ob 12:41

Nega lepšega dere smo v študentsken domi šli nejpret po kišto piva, te pa se fseli pred TV pa glejali kakšo tekmo. Sej tekma neje bila tak pomembna, glovno ka je kej za spiti blo pa ka smo meli razlog ka smo se potli nopili, al od sreče al od žalosti Vuuhuu Angel

MILAN četrtek, 8. november 2007 ob 13:34

Vuuhuu
TOTO RAZPRAVO TREBA JAVNO OBJAVTI
PA ŽENSKAN DOMU POSLATI KA DO ZNALE
KEJ MOMO DEDI NEVOL.
Mislec

Nela četrtek, 8. november 2007 ob 17:20

Uj kaksna tema.....Vuuhuu Hja to sen se jaz tudi sprasuvala, kej je te tu tak super, nan zenskan je toto sedeje pa glejaje tekme malo dosadno ne. Pa vecinoma to vsi tak delajo, no moj ne, ka ga glih to (tekme) prevec ne zanima (hvala Boge). Je pa res magari sedijo, poleg sportajo....zdigovaje pa nagibaje.... hehehe Jezik Jezik Jezik

MHA četrtek, 8. november 2007 ob 17:54

Ke se zej tü ženske neke boge delate. Keko žensk pa san gleja celi den tote nadaljevanke dosadne Zid tisto še je le oslarija Hjooj

Rojši glejan šport, pa neke pametnega vidin, kak pa tiste nadaljevanke Slabo

MILAN četrtek, 8. november 2007 ob 20:50

Vuuhuu
bon reka tak, če bi babe
dede malo po jejcah čuhale bi kej drügo delali
kak bulili v televizijo....

Aplavz Aplavz Aplavz

kobreti četrtek, 8. november 2007 ob 21:01

...zaj pa van dröge ženske res drugo ne preostone kak da grete, tacajt peglatHaa ali pa kaj drugega koristnega delatHaha Jezik .
Zvončica, moran reči s toto temo si redno plunila na krbit,san pogledni v porih vurah si kar nekaj dedof genola s tenPisk, te pa še samo Nela kcoj podmože pa je zadosta.Haha

dušan1 četrtek, 8. november 2007 ob 23:46

Zvončica je napisal/a:
Nekaj sen si tuhtala...keri mo kakšo pametno razlago zakej so dedi tak rukjeni na šport (pa magari pred TV pa s pivon v roki)?


hehe, svojemu predlagej, ka de s tebo sedja na trosede, pa gleja tiste mehiške telenovele....Nasmeh)) bode zdrža?NasmehPisk Bebast


lp

Zvončica petek, 9. november 2007 ob 22:50

Enih por vas je dobro primerjavo nejšlo med dedjo TV športno rekreacijo pa onimi esmeralda nadaljevankami....oboje mi je hempasto...Po drügi stroni pa moren priznati ka vseeno rada poglednen kakše špice košarke, pa nogometa, obvezno pa plavaje...v glovnen se te deren pa navijan soma (mojega to ne zanimle, naslednik pa nejrejši potihen navija...). če pa bi me za mesec dni što pita za rezultate bi jih že polovico pozobila...Teko.
Zej pa pitaje- ste že dali glos podpore Pegani (Pegan.si)ka ga brzčas ne mislijo na olimpijske dati....pa je itak špica od športnika.

MHA petek, 9. november 2007 ob 22:55

Zvončica je napisal/a:
Zej pa pitaje- ste že dali glos podpore Pegani (Pegan.si)ka ga brzčas ne mislijo na olimpijske dati....pa je itak špica od športnika.

Ja seveda, takoj! Gor

saska torek, 18. marec 2008 ob 16:15

Zvončica je napisal/a:
Nekaj sen si tuhtala...keri mo kakšo pametno razlago zakej so dedi tak rukjeni na šport (pa magari pred TV pa s pivon v roki)?Bič

TUNČEK sreda, 18. maj 2011 ob 12:12

Gdo ve, če se je zej f treh letih ot tote teme kaj spremenlo na relaciji dedi pa šport ? Na potezi so ženske, da povejo svoje. Vuuhuu Haha

Progress sreda, 18. maj 2011 ob 19:23

Nobene TV še nesen vida bele forbe, zato je to za dede, fse ke je bele forbe pa je za ženske.

TUNČEK sreda, 18. maj 2011 ob 23:03

se si me pa čisto zmeša. ke nič več ne razmin, še posebe to o beli forbi pa ženskah. Hehe Haha

Ivek četrtek, 19. maj 2011 ob 08:14

Spremenilo, spremenilo, samo ne za dede, pač za šport.

prlečka75 četrtek, 19. maj 2011 ob 20:46

Dedi pa šport je relativen pojem... Haha

TUNČEK četrtek, 19. maj 2011 ob 20:53

So pa tüdi ženske relativen pojem ! Vuuhuu Hahaha

Progress petek, 20. maj 2011 ob 04:21

Tunček fsi gospodinjski aparati so do nedavnega bili bele forbe, ke je te venda za ženske, televizija pa ...



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.