TUNČEK petek, 20. maj 2011 ob 07:49

Progress, hvala, zej mi je pa kapnilo ! Hehe

zobl petek, 20. maj 2011 ob 22:44

zodje cejte je takši slab fuzbal na TV, ka več nejč piva nemreš normalno spiti poleg pa chips pojesti, ker poleg takšega fuzbala pivo nema dobrega žmaha Hihihi

TUNČEK petek, 24. junij 2011 ob 08:44

Gnes de po veki podvig. Opunoči startamo s pecikli v Novi Gorici in gremo V Mursko Soboto. To pridemo enkrat okoli sedme ali osme vüre večer.

Avto, ke nas spremla pride za nami v Zagorji, da se malo preoblečemo, potli pa gre znami, da nas fotografera in snemle fse do Sobote.

Is dveh ke sva začela to voziti pret leti, se nas je namnožilo, taka de nas letos že seden.

Fsefküp je veki podvig, ke pa ga dobro potperemo z zajtrkon v Zagorji, potli z obedon v Polčanah in ot Loškega napre ga dobro tankamo pivo fse to do Zvezde v Murski in da pridemo do je, je treba še pretzodjo rükniti pr Rajhi v Bokofcih. Pivo Na zdrovje


Vuuhuu Ploskač To ja Nasmeh

Pozdrovlena domovina Prlekija - čeglih se pelamo samo skos.

Pozdrav Pozdrav

kosti28 petek, 24. junij 2011 ob 10:42

Tunček, zanimle me, ge de potekala trasa vašega podviga skoz Prlekijo. Či ge blüzig tvojega doma ( relacija Jüršenci - Grabšinci), bi se lehko zmenili, ka se za kakšo minuto ge stovite, ka naredimo kakšno sliko za naš portal, seveda pa vas častimo tüdi s kakšin pivom. Kontakt 040 307 547.

Prijetno vožnjo pa dosti lepega , ne prevročega vremena in brez defektof pa še malo vetra v hrbet!

TUNČEK petek, 24. junij 2011 ob 12:02

Ot Jüršinec napre gremo proti Grabšinškemi bregi, Gomili, potli pa mimo Morovških toplic skos Godemarce, Radoslafce, Gajšofce mimo mlina, Logarofce in Križofce proti Veržeji.
Fčosik smo hodili skos Grapšince, Žihlavo, Bolehnečice in napre...

Branko,če bi po šli toto pot, bi blo dobro, da mi pošleš svojo tel. številko na moj profil, da te zazoven is Jüršinec gda mo tan cedili pivo ali pa še pret mogoče is Ptuja, da boš meja zadosti cejta. To je dobro zato, ke tüdi v napre ne ven gda mo tan.

lp Tunček

MILAN petek, 24. junij 2011 ob 13:33

Ploskač bravo Tunček pa pedašija lepo se voste Ploskač

TUNČEK petek, 24. junij 2011 ob 14:20

Milan, hvala. letos je šlo fse tak nekan na hitro, za drügo leto pa bi se lehko zgučali in bi se pelali prek Lotmerka. To ja Pomežik

Zej moren pa še edino vervati v nebo, da de heja deš, se v Gorici leje že ot zaranega takak za pločo. Hehe Dobro, do othoda je še skoro 10 vür.

TUNČEK petek, 24. junij 2011 ob 14:24

kosti28 je napisal/a:
Tunček, zanimle me, ge de potekala trasa vašega podviga skoz Prlekijo. Či ge blüzig tvojega doma ( relacija Jüršenci - Grabšinci), bi se lehko zmenili, ka se za kakšo minuto ge stovite, ka naredimo kakšno sliko za naš portal, seveda pa vas častimo tüdi s kakšin pivom. Kontakt 040 307 547.

Prijetno vožnjo pa dosti lepega , ne prevročega vremena in brez defektof pa še malo vetra v hrbet!


*****************************************************************

Branko, oprosti, ke sen na hitro prispevek prešteja in potli leta neke delat in odgovorja na drügen račonalniki in spregledna telefon.

Se čüjeva vujtro odvečera! Nasmeh Pozdrav Pecikl Pecikl Pecikl

MHA nedelja, 26. junij 2011 ob 11:15

Tunček, drgoč bi te lehko skos Lotmerk, bi te jas ša s peciklom z vami do Sobote. Pecikl

TUNČEK nedelja, 26. junij 2011 ob 21:30

Na to sen že letos misla, samo sen te ne hteja obremenjevati zej, ke moš posla z novoj slüžboj. Se pa sigurno lehko zgučimo za drügo leto. Tüdi za kakšen falat poti, gda mo drügo leto potovali op mejah Slovenije v juliji mesci - približno 1400 km poti.
Jaaa Pecikl Pecikl Pecikl

MHA ponedeljek, 27. junij 2011 ob 20:11

Zgučano To ja



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.