đoužek petek, 14. december 2012 ob 12:06

Pomežik
Moramo se pač sprijazniti, da je bil Srečko tisti, ki je na naek način začel slovensko nogometno pravljico.
EP in SP sta bila dva res velika mejnika (čeprav se je zadnji zelo klavrno konšal zaradi mariborskega Zdrahovića).
V zadnjih dveh, treh letih je bilo opazno, da mariborčani želijo imeti "prevlado" tudi v reprezentanci, saj odkar se je začelo igralce MB v reprezentanco stavit in odkar so začala mariborska polen leteti pod noge Čeferina, je voz krenil navzdol.

Dajno možnost Katancu se ponovno izkazat oz. pokazat, če ga je še vedno toliko v hlačah, kakor v prejšnjem "mandatu" (pa ne pozabimo, kam je Makedonijo dvignil), in potem lahko začnemo (če ne bo rezultatov in kakor naj je itak v genih) bentiti čez njega.

TUNČEK petek, 14. december 2012 ob 12:17

Gobec je, samo je dober. Naj se še enkrat pač izkože. Jaaa Pomežik

Dejan petek, 14. december 2012 ob 19:25

On vala za legendo v Sloveniji, samo či mu zej ne uspe, či de slučejno selekktor, bode se na to vse sküp opet drgači glejalo. Pa ne zdi se mi provi tip človeka, ki bi v totih cejtih uspeja povezati reprezentanco sküp, ka bi delüvala, kak je zmožna. Mislin, ka mamo eno bojših generacij, pa mlodi nogometaši ki prihajajo od ozaja, samo provi človik bi treba po mizi vudrti.

MHA ponedeljek, 17. december 2012 ob 14:52

Mislin ka bi bojši fsikak bija, kak pa treneri ke so bli do zej. kdej pa de znono, keri je novi trener?

Dejan četrtek, 7. februar 2013 ob 15:17

Toti komentator je včera ne nečen močnen bija Hihihi

gorgona četrtek, 7. februar 2013 ob 15:44

no ke bi se samo obregna ne morte ne teko na igro ker v igri je bija res določen napredek pa bilo kak je bija rezultat...toti bosanci se nej zgučijo kej bojo al bodo bosanci al pa do slovenci,ne pa ka hodijo na naše stroške ka drugo kak 99%jih je itak na sociali,ne pa ka živijo na naših plečih gda pa je treba vut po sloveniji pa so v prvih vrstah,se mi zdi ka so kak eni paraziti ki grejo to ki jin je lepše...po mojen bi moga janša napravite kak so naredle v francije...najeti letala jin dati 300po glovi ter 500 eur po otroki pa gremo vun...

jozejuz četrtek, 7. februar 2013 ob 17:03

Ti naj kar ostanejo. Lahko pa gre tisti, ki si ga omenil. Enosmerno.

Drugače sta pa včeraj itak igrali BiH A in BiH B.

Legionar četrtek, 7. februar 2013 ob 17:39

Ne se preveč sekerati; v vsaken primeri je včera zmoga ostola duma! Zloba Hihihi

Ivek četrtek, 7. februar 2013 ob 23:23

Eh, Gorgona! Proviš, ka jih treba špenderati za 300 al 500€.

Prišli so sen zato, ki smo jih mi nücali, no jin obečovali dobro pločo!

Gda so se znücali, al pa jih nesmo več nücali, smo jin rekli, naj grejo. Najč zaslüženih penezov jin dostikrot ne domo.

Glova 300, dete 500, proviš!

Kaj bi ti reka, či bi nehče tvojo glovo odova za 300, tvojo deco pa za 500?

Morti nesi zadosti premišlova o ten, kaj si napisa. Rad bi verva, ka je tak!

TUNČEK petek, 8. februar 2013 ob 16:21

Fuzbol je fuzbol, Bosonci pa Bosonci, zej so pač tü in večina jih živi zlo bogo. So pa pač nacijonalisti, tüdi mi bi mogli biti do neke mere, pa smo na žalost ne in to nas fčosik drogo košto.

Pomežik

matrakči petek, 8. februar 2013 ob 21:51

gorgona je napisal/a:
no ke bi se samo obregna ne morte ne teko na igro ker v igri je bija res določen napredek pa bilo kak je bija rezultat...toti bosanci se nej zgučijo kej bojo al bodo bosanci al pa do slovenci,ne pa ka hodijo na naše stroške ka drugo kak 99%jih je itak na sociali,ne pa ka živijo na naših plečih gda pa je treba vut po sloveniji pa so v prvih vrstah,se mi zdi ka so kak eni paraziti ki grejo to ki jin je lepše...po mojen bi moga janša napravite kak so naredle v francije...najeti letala jin dati 300po glovi ter 500 eur po otroki pa gremo vun...

Gorgona :

Največ na sociali in na plečih nas davkoplačevalcev živi domačih Slovencev, kateri nočejo delati delo za katero so usposobeljeni ker je slabo plačano in potem v državo nam hodijo delati Bosanci, Makedonci, Albanci.

Lahko pa si drage volje naložiš na letalo Janšo & ostalo gamad, pa jim po glavi daš 1000 eur, otrokom 2000 eur pa da se nikoli več ne vrnejo.


Naši so odigrali dobro tekmo in dosti boljše so na terenu zgledali zdaj kot pa prej ko je bil selektor Slaviša, zgleda da je Katanec uvedel določene spremembe pa tudi avtoriteto ima večjo.

Rezultat pa je realen, ker BiH kljub temu da ni TOP svetovna ekipa, je od Slovenije boljša zaenkrat za 2. klase, ker ima res nekaj dobrih posameznikov, naši igralci pa so večinoma rezerve po klubih tisti ki pa igrajo pa so v kakšnih nižje rangiranih klubih.


TUNČEK je napisal/a:
Fuzbol je fuzbol, Bosonci pa Bosonci, zej so pač tü in večina jih živi zlo bogo. So pa pač nacijonalisti, tüdi mi bi mogli biti do neke mere, pa smo na žalost ne in to nas fčosik drogo košto.

Pomežik



Mislim da so Bosanci manjši nacijonalisti od nas Slovencev Kul
Ne vem zakaj bi zdaj prešteval če je nekdo Bosanec ali Slovenec ? Mar nismo v multikulturni in multinacionalni Evropi ?
Človeka se meri po tem kakšen je ne pa katere nacije ali rase, je pa re da vedno nacijonalisti to preštevajo, zato pa pravim da smo mi Slovenci daleč večji nacijonalisti kot eni Bosanci.

TUNČEK sobota, 9. februar 2013 ob 12:54

SE ne strinjan, da so Bosonci ne nacionalisti. Samo pogledni keko se ženijo met seboj, keko si pomogajo met seboj, po treh generacijah še skos ne gučijo po našen...

Pa to je ne niti narobe, če so lojalni državloni. Motijo me pa sploh ne in tüdi drügi ne, če se držijo zokonof, če ne izigrovajo inštitucij in či delajo.

Da me nebi slučajno proglasija za kakšega rasista ali ke podobnega ker nič ot tega nesen. Jaaa Nasmeh Mon dosta kolegof met Bosanci in tüdi delan žjimi.

matrakči sobota, 9. februar 2013 ob 14:41

TUNČEK je napisal/a:
SE ne strinjan, da so Bosonci ne nacionalisti. Samo pogledni keko se ženijo met seboj, keko si pomogajo met seboj, po treh generacijah še skos ne gučijo po našen...

Pa to je ne niti narobe, če so lojalni državloni. Motijo me pa sploh ne in tüdi drügi ne, če se držijo zokonof, če ne izigrovajo inštitucij in či delajo.

Da me nebi slučajno proglasija za kakšega rasista ali ke podobnega ker nič ot tega nesen. Jaaa Nasmeh Mon dosta kolegof met Bosanci in tüdi delan žjimi.



Tunček ljubitelji nogometa ne poznamo
nacionalizma.

Biti lojalen državljan ne pomeni biti nacionalist.
Nacionalist je negativen kontekst, ki opisuje nekoga ki razdira prijateljstvo med recimo dva različna naroda.
Kar se pa tiče tega, kot praviš da se med seboj poročajo, to ni nič napačnega.
Prlek bo tudi raje poročil Prlečko, ker so mu njene kulturološke navade zelo blizu kot pa recimo Bosanko Pomežik

driver petek, 22. marec 2013 ob 20:16

zaj nas že neki island sred ljubljane gazi.. ajejej

pravični sobota, 23. marec 2013 ob 14:07

Na tekmi se je zbrala tudi lepa druščina. Šokiran Žalosten Mislec Hjooj Hudi

Predsednik se je raje podal med navadne ljudi s svojim sinom. To ja Ploskač

Sicer pa vemo, kdo hodi v VIP lože. Hihihi Zloba Hahaha


http://www.pozareport.si/?Id=mediji&View=novica&novicaID=19217&type=tags


karantanija sobota, 23. marec 2013 ob 14:54

Tak provijo janšistični viri informacij. Toti so vsej prišli na tekmo, bel...f pa je nigi ne bilo, te gdo bi mogli biti. Kej je zej te bol pomembno gdo je ge seda ali dejstvo, ka so bili naši za kurac, pa ka so po zgubili...... Dol

Dejan sobota, 25. maj 2013 ob 17:08

So že pele pesti Hihihi

đoužek sobota, 25. maj 2013 ob 19:53

Mislec

ja, kaj čmo; tako je. če igrajo skupaj švabi.

... je mogla UEFA pustit špance, da bi igrali v finalu, pa bi sedaj bila na ulicah čaga in tekila bi tekla v potokih Hahaha Hahaha Hahaha Hahaha

Klanjam FBC

Dejan nedelja, 26. maj 2013 ob 10:26

Zanimivo Nasmeh Finale Lige prvakov pa Evropske lige. Rezultat isti, iste minute pa še penal. Razen zodji gol je 89 pa 90+3 Nasmeh

đoužek nedelja, 26. maj 2013 ob 10:56

Kafe

da ni to neka UEFA kuhinja????



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.