erof petek, 8. februar 2008 ob 19:22

Kako odstraniti Windows Genuine



Kako odstraniti tečno Windows Genuine Advantage sporočilo

Če ste bili morda žrtev neoriginalne verzije Windows XP imate sedaj zoprne težave z obvestilom o svoji verziji oken ...


1. Zaženite Windows v varnem načinu (ob zagonu računalnika pritiskajte tipko F8, ko se vam prikaže meni, izberite Varni način oz. Safe mode).

2. Pojdite v c:\windows\system32 in izbrišite WgaTray.exe

3. Pojdite v c:\windows\system32\dllcache in izbrišite WgaTray.exe

4. Kliknite Start in Zaženi/Run ter zaženite regedit.

5. Prebrskajte do HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\
Windows NT\CurrentVersion\Winlogon\Notify

6. Izbrišite mapo WgaLogon in vso vsebino te mape.

7. Ponovno zaženite Windows XP.

Da se stvar ne bo ponovila, izklopite samodejno posodabljanje Windows in vklopite, naj vas pred namestitvijo vpraša, ali želite namestiti ..

MHA petek, 8. februar 2008 ob 21:02

Aplavz To mene tüdi nonstop utruja s ten. Enkrat sen že neke z interneta doj potegna, pa te je blo 14 dni vredi, zej pa me po dale utruja. Hudec

Nela sobota, 9. februar 2008 ob 01:15

Ja to je meni tudi slo tak na zivce, pa nikak se brz tega resiti. Erof ti pa si nan to lepo razlozijo. Ploskač

Dejan sobota, 9. februar 2008 ob 12:10

Ja viš tak je, ka pa nimate originalnih windowsof Mislec Hjooj

To se je meni gor naselilo že pred 2,3 leti pa sen odstranja, zej pa sploh ne zaženen totega dodatka, da ven ka de se te to pojovlalo gor pa težilo, ka nej Gatesi peneze domo Hjooj

MHA sobota, 9. februar 2008 ob 12:15

Ja, da pa ti nejč v trgovini ne odojo orginal windows.

Jernej nedelja, 14. september 2008 ob 03:10

erof je napisal/a:
Kako odstraniti Windows Genuine



Kako odstraniti tečno Windows Genuine Advantage sporočilo

Če ste bili morda žrtev neoriginalne verzije Windows XP imate sedaj zoprne težave z obvestilom o svoji verziji oken ...


1. Zaženite Windows v varnem načinu (ob zagonu računalnika pritiskajte tipko F8, ko se vam prikaže meni, izberite Varni način oz. Safe mode).

2. Pojdite v c:\windows\system32 in izbrišite WgaTray.exe

3. Pojdite v c:\windows\system32\dllcache in izbrišite WgaTray.exe

4. Kliknite Start in Zaženi/Run ter zaženite regedit.

5. Prebrskajte do HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\
Windows NT\CurrentVersion\Winlogon\Notify

6. Izbrišite mapo WgaLogon in vso vsebino te mape.

7. Ponovno zaženite Windows XP.

Da se stvar ne bo ponovila, izklopite samodejno posodabljanje Windows in vklopite, naj vas pred namestitvijo vpraša, ali želite namestiti ..


...morem probati!

Jernej petek, 7. november 2008 ob 18:42

...pazite steri mate kopijo windowsa!
Ker pri zagnjen apdejti je te ta Infomacija ka je nej orginalen windows non stop na ozadji na Desktopi
....ci pa scejte sliko namesto to Informacijo na ozadji se slika dugo ne drzi gor Klejen

MHA petek, 7. november 2008 ob 19:49

Ja, sen že preštima to na sfojen računalniki Hjooj Klejen

Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.