erof sreda, 27. februar 2008 ob 10:18

Tipkam A-A
Novi e-mail virus

V kolikor prejmes email "Welcome to the matrix.pps", ga NIKAKOR NE ODPIRAJ!!!!!!.

Zgodilo bi se namrec: cez kakih 10 sekund se prikaze ena slika nato pa napis: "Your hard drive is over" in je ze prepozno, brise vse!
Ta novi virus je izdelal nek francoz, ki sebe imenuje Nwin-2.

Ne ne ne

prlek1825 sreda, 27. februar 2008 ob 22:10

tisti ki ustvarja tote viruse bi mo vseko prste vkrej!

Jernej četrtek, 28. februar 2008 ob 12:44

...cü to je obracanje peneze! Te mi pa nücamo razni dobri antiviruse.
In Firme lejko obstajajo pa lidje zaposlijo
za razni apdejt proti novi virusi!

Jernej četrtek, 28. februar 2008 ob 12:44

Gor Ges osebno man Norton Anti Virus 2008 Classic za 10€!

Pepek z brega ponedeljek, 17. marec 2008 ob 22:33

Tipkam Bergla Bergla
Zej pa je nevola tü!

Tota škotla je plantava grotala.
Piše mi, ka se mi protivirusni program več ne posodobla in provi, ka mojo škotlo nekši beteg napoda.

F krotken tak namenin nekenovega küpiti, do tečas pa bi rat toto škotlo bor za silo zvročja, ka nebi do kraja zdehnola.
Či mi lehko keri kej pomoga od daleč, se priporočan.

Gor man naloženo nekšo divjo cerzijo NORTONA, samo kak sen že reka, je ne posodobleni.
Niman pojma Niman pojma Niman pojma

erof torek, 18. marec 2008 ob 01:42

Pepek z brega je napisal/a:
Tipkam Bergla Bergla
Zej pa je nevola tü!

Tota škotla je plantava grotala.
Piše mi, ka se mi protivirusni program več ne posodobla in provi, ka mojo škotlo nekši beteg napoda.

F krotken tak namenin nekenovega küpiti, do tečas pa bi rat toto škotlo bor za silo zvročja, ka nebi do kraja zdehnola.
Či mi lehko keri kej pomoga od daleč, se priporočan.

Gor man naloženo nekšo divjo cerzijo NORTONA, samo kak sen že reka, je ne posodobleni.
Niman pojma Niman pojma Niman pojma


-----------------------------------------------------------------------

www.varnost.fraj.net/antivirus.html

http://trot.mojforum.si/trot-about259.html

www.nod32.si/download/prenos.htm

Jernej nedelja, 13. april 2008 ob 12:06

Spyware Doctor VS Norton Internet Security
...smago je Spyware Doctor, 108 Viruse ka so se najsi
proti 1 ot Nortona Hjooj

Na zadnje urejal: Jernej, dne: 13.04.2008 ob 11:09

Jernej nedelja, 13. april 2008 ob 12:16

..pazite se toga Virusa MalwareAlarm 2.1
Tej virus se ma za proti virusni program pa je sam virus

kobreti ponedeljek, 8. december 2008 ob 13:52

Na pohodi je že pa novi virus ki napoda Firefox
http://24ur.com/novice/it/virus-grozi-tudi-uporabnikom-firefoxa.html

Jernej ponedeljek, 8. december 2008 ob 16:26

Šteromi je antivirus preteko lejko priporočam Naprej http://www.free-av.de/
z kombinacijov spyware zaščitov Naprej http://www.spybot.com/de/home/index.html
....oba sta brez plačna!Na zadnje urejal: Jernej, dne: ponedeljek, 8. december 2008 ob 15:27

Dejan ponedeljek, 8. december 2008 ob 16:56

Toti razni spyware-i antyspy-ji, spy toolbari, ... so sami po sebi virusi. Eni antivirusni programi to prepoznajo kak virus. Tüdi ne ven zake bi si to gor dova, ker koristi od tega nimaš, razen tega ka se ti fsakših pet minut to gor vüžge pa ti nejde kao 43857234 virusov, ki jih lehko odstraniš samo v primeri, ka küpiš toti jihov program. Pa poleg tega ti toti razni dodatki požerejo spomina teko, ka nemreš prav več štrckati po računalniki. To je že samo po sebi debilno.

Jas sen še v 15 letih, kej delan z računalnikon, ne nigdor virusa meja. Jas ne ven, ke lidje delajo, ki fčosih gren kumi tega dol pucat al pa windowse na novo gor delat. To majo včosih teko totih dodatkov pa toolbarov, ka se sami windowsi 10 minut nažiglejo. Te normalno, ka ti računalnik nemre delati, tak kak bi treba.

Ka virusa na računalnik ne dobiš, je edina rešitev, ka po interneti ne štrckaš fse vkriž pa dol ne vlečeš nekših oslarij za kere nimaš pojma kej so. Či pa vso toto kramo dol vločiš pa razne kao antyspy variante, pa normalno ka de ti slej ko prej zaštekalo fse vküp. Noben antivirus ti nede vsega preprečja, kej boš dol potegna pa zagna. Pa noben antivirus ti nede preprečja, ka neš z miško klika ne ven gi fse. To še je vedno v rokah uporabnika. Tak ka nejpret pamet, šele potli kakši antivirusni program pa firewall. Či pa že keri antivirusni program, pa je to NOD32 pa čist nič drügo. Spomina zavzeme minimalno, kar za nobenega drügega nemren rečti, ki sen jih v totih letih sproba. Pa prepreči tüdi večina totih črvov pa kujof, ki so nejbol pogosti.

MHA ponedeljek, 8. december 2008 ob 17:21

Toti programi "free" to je san klump. Takak je Dejan napisa, pametno sürfati po interneti, ne fsakši klump doj vločiti, pa NOD32 pa je to to. Tipkam To ja

Tunč ponedeljek, 8. december 2008 ob 23:44

Haha Se čist strinjam z vama MHA in Dejan. 20let že delam z računalnikom pa sem v totem cajti zahakla samo enega Trojanca, ki sen se ga nikak ne moga rešit in sen si moga na novo Windowse naložiti. Solidenn antivirusni program pa na računalniki meti samo tiste programe, ki jih nucaš. Pa tisto pošto odpirati, ki jo poznaš pa nič drugo.
Osebno pa sen razočarani nad mladino, ki gnes že od malega sedi za računalnikom samo ga ne vejo nucati za drugo kak igrice pa za Mesenger. Sen zodjič reka eni diklini naj mi e-mail pošlje iz Outluka pa je ni mela pojm. Pa je na gimnaziji zaj glih maturirala. Obstajajo sicer svetle izjeme samo glede na to keko je gnesden računalnikov jih je zelo malo.Vklopiti računalnik pa se prijaviti v Messenger to znojo dale pa se jihovo znanje kunča. Te pa ni čudno, če si vso nesnogo iz interneta navlečejo. Tudi jaz gren včosih kakšnemo kakšni računalnik malo spucam. To je groza kaj vse najdeš. Te pa gdo ga pitaš kaj je dela ka je doba virus, je pa nič ne krif in nema pojma od kod se je to stvorilo. Te pa malo v zgodovino pogledneš pa ti je že vse jasno.
Zaradi mene naj samo takšnih bo čim več. Tu pa tam kakšni evro opodne pa je za kafe. Kafe

MILAN torek, 9. december 2008 ob 09:05

Hjooj preventiva je edino ziher vroštvo

Pepek z brega torek, 9. december 2008 ob 09:27

Jas man tüdi toti NOD32 gori, pa se je moj računalnik še ne nikšega betega navleka.
Mon pa za fsakši slučej še polek jega djoni glaž žganice. Se mi vidi, ka je to še nejbojšo vroštvo, ki fsakši virus fkrej natira

Jernej torek, 9. december 2008 ob 09:52

..sicer je resan ka je NOD32 se vec krat bio raznih testaj prvak!
(NOD32 testna licenca za 30dni obstaja na spleti)

Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.