TUNČEK nedelja, 31. oktober 2010 ob 17:01

Za pol vüre zamakjeni cajt mo še Indija, pa tüdi Maldivi . Pomežik

TUNČEK nedelja, 31. oktober 2010 ob 17:05

Jas mon navodo, da fse vüre po kuči premeknen že na večer, v avti pa ponavodi pozobin in jo premeknen čes neke dni. Hujše je f slüžbi, ge so vüre po fseh mogočih aparatih in tan jih premikamo ponavodi še celi tjeden, se se skos na kaj pozobi, je pa resen ke so tiste vüre ne tak pomembne. Hehe

TUNČEK nedelja, 31. oktober 2010 ob 17:07

MHA je napisal/a:
Kak se vleče nočna gnes, pa še vüra je naze šla.

Tavekša smola pri ten pa je, ke ti nobeden ne ploča tiste vüre več, ke jo op premikaji delamo jeseni, če smo ponoči. Hjooj Hudi

MHA ponedeljek, 1. november 2010 ob 03:09

To je glih to, ka ne pločajo tsite vüre. Vragec

DarkMAN ponedeljek, 1. november 2010 ob 18:09

MHA je napisal/a:
To je glih to, ka ne pločajo tsite vüre. Vragec

Točno tak kak MHA pravi, jaz sem predloni bija na stroži, pa sem se za tsito vüro lehko pod nosom zbrisa Žalosten
Vragovje do nam vse pobrali, še tote boge potne stroške, pa napredovoja.
Sranje je ka bo zeron svetlo pa bodo naš še ovi bole pregojali gi avte parkeramo Mislec

Progress ponedeljek, 1. november 2010 ob 19:22

Kak pa to, ka se nihče ne zbune te kda eno vüro meje dela spomladi ob premikaje ure? Plačane pa dobi vse. Neje te to eno za ovo ?

MHA ponedeljek, 1. november 2010 ob 19:42

Jas sen ze prvič tak naleta, zbuna pa se še bon. Jaaa

romanb ponedeljek, 1. november 2010 ob 20:04

darkman ge pa si bija na stroži?

si mislin ge si bija, ker mi pa mamo parking omogočeni in so nasi glovni na to fest ponosni Kul

sicer pa sen jaz tude ze eno vuro šenka, za 200 pa so me ze tak napiz.... Zloba

TUNČEK torek, 2. november 2010 ob 08:00

Progress je napisal/a:
Kak pa to, ka se nihče ne zbune te kda eno vüro meje dela spomladi ob premikaje ure? Plačane pa dobi vse. Neje te to eno za ovo ?

Prinas noben kristos ne gleja gdo je bija spomlodi, neše pač dela in dela eno vüro zapstuj, spomlodi pa dobi pločano vüro ke je sploh ne dela, neše drügi. Žalosten

MHA torek, 2. november 2010 ob 11:29

Moglo bi biti, ka keri je dela eno vüro duže, ka bi še te na spomlod eno vüro meje. San gle, letos se je vüra premeknila na sfetek, taka smo še prazničnovüro zapstoj delali, na spomlod pa te navodno nedelsko vüro scoj dobiš.

TUNČEK torek, 2. november 2010 ob 14:43

Teško je uskladiti urnik, ke bi delali spomlodi in jeseni op menjovaji vüre isti lidje. Letos pa je še poseben primer, tisti, ke so delali op menjovi vüre so oškodovoni polek tiste ene vüre še za prozničnih 7 vür, ke jih dobijo tisti, ki so duma, tisti ke pa delajo pa ne.
Šokiran

MHA torek, 2. november 2010 ob 16:10

Ja, pa še to je. Hjooj

Legionar sreda, 3. november 2010 ob 21:24

TUNČEK je napisal/a:
Teško je uskladiti urnik, ke bi delali spomlodi in jeseni op menjovaji vüre isti lidje. Letos pa je še poseben primer, tisti, ke so delali op menjovi vüre so oškodovoni polek tiste ene vüre še za prozničnih 7 vür, ke jih dobijo tisti, ki so duma, tisti ke pa delajo pa ne.
Šokiran


Bojše bi se bilo zbuniti v imeni tistih, keri so vsakodnevno ociganjeni za delovne vüre, pa konkretnih primerov nen kej preveč omenja, ker so itak znoni. Recimo a-la Vegrad, pa še tisoče drügih...Toto premikaje vüre še je nejmeše zlo, ke lehko človeka doleti... Mislec

Zvončica sreda, 3. november 2010 ob 22:05

Že resen ka je nejmejše zlo...pa magari ti bioritem fčistark na glavo postovi...¸ka o mali deci ke mojo notranjo vüro ne gučin...JE PA NEPOTREBNO ZLO...ke bi ga lehko ukinoli ka nema smisla pa nič nebi koštalo totih vrejžjih kapitalistov Hudi

TUNČEK sreda, 3. november 2010 ob 22:22

Legionar je napisal/a:
TUNČEK je napisal/a:
Teško je uskladiti urnik, ke bi delali spomlodi in jeseni op menjovaji vüre isti lidje. Letos pa je še poseben primer, tisti, ke so delali op menjovi vüre so oškodovoni polek tiste ene vüre še za prozničnih 7 vür, ke jih dobijo tisti, ki so duma, tisti ke pa delajo pa ne.
Šokiran


Bojše bi se bilo zbuniti v imeni tistih, keri so vsakodnevno ociganjeni za delovne vüre, pa konkretnih primerov nen kej preveč omenja, ker so itak znoni. Recimo a-la Vegrad, pa še tisoče drügih...Toto premikaje vüre še je nejmeše zlo, ke lehko človeka doleti... Mislec


Legionor, to ka proviš je pa posledica lakomnega kapitalizma in je zlo žalostno, da lidi obravnovajo kak smeti ali pa kak stvari bres človečnosti, kere lehko iskoriščaš do onemoglosti. Sami pa si punijo žepe, pa peneze nalogajo na inozemske banke. Pravna držova (bokve ka je to), pa ne vidi nič in ne čüje nič in se ne zmeni za nič.
Bok pomogaj siromakon in premikaje vüre je resen mala stvor proti kraji dostih delovnih vür, pa tüdi živleja totih iskoriščancef, ki teče napre, takak, da se nebi nič zgodlo. Mislec Jaaa

Jernej sreda, 3. november 2010 ob 23:41

Jernej je napisal/a:
Hjooj ..opet smo tü, premikanje vöre...

Nedelo 31.Oktobra (vinotok) 2010 ob 3:00 uri premikamo cajger od vöre
za eno vöro nazaj! Taka je noč eno vöro dugša! (zimski čas)


Naslejdni termin za premikanje vöre je Nedelo 27. Marc (Sušec) 2011 ob 2:00 se premika vöra za eno vöro naprej! Mislec

Jernej sobota, 26. marec 2011 ob 13:57

Jernej je napisal/a:
Jernej je napisal/a:
Hjooj ..opet smo tü, premikanje vöre...

Nedelo 31.Oktobra (vinotok) 2010 ob 3:00 uri premikamo cajger od vöre
za eno vöro nazaj! Taka je noč eno vöro dugša! (zimski čas)


Naslejdni termin za premikanje vöre je Nedelo 27. Marc (Sušec) 2011 ob 2:00 se premika vöra za eno vöro naprej! Mislec



...taka ne pozabte na tao! Mislec

Progress sobota, 26. marec 2011 ob 17:54

Nespametno premikanje ure - moje mnenje, kaj pa te prihranimo s tem ? Da pa je duže svetlo to pa mi je vrede.

Ivek sobota, 26. marec 2011 ob 21:16

Vüro lehko premeknemo z enaga kota f drügi, al pa z enaga zida na drügi. Lehko si jo tüdi predeneno s leve na desno roko, cilo na kero čemo nogo.

Po resnici pa lehko premeknemo samo štetje cajta, kak smo si ga zmislili.

Nemremo pa premeknoti cajta, un gre kak je ot nekda naštimani. To je naša sreča. Samo si probajte zamisliti, ká bi politika pa penezi naredili, či bi lehko premeknoli cajt.

Jas cajngarof ne premeknen. Mon obešene dve vüre, ki fsaka kože svoj cajt celo leto.
Či keri pride se lehko rihta kak če, jas pa mon svoj cajt gda fstonen, pa gdo gren spot.

Lehko noč!

Najbole hecno pa se mi vidi, či nehče reče, ka de vüro porina napre, al pa nozret. Vüro lehko navereš, al pa zrihtaš. No, gnes den lehko namesto naviraja zamejaš batrijo.

erof sobota, 26. marec 2011 ob 21:36

PREMIK URE-Koledarji in Prazniki



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.